Γαμηλιο ταξιδι, που;;

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Λισσαβώνα είναι πολύ όμορφη, το κέντρο είναι κουκλίστικο με γραφικά σοκάκια, μαγαζάκια με μουσικούλα και γενικά είναι πολύ προσεγμένη. Βιέννη φυσικά δεν είναι, ούτε Βενετία ούτε Φλωρεντία :p
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
...παιδια οπως αναφερα και στην echo εχω τρελαθει στο ψαξιμο και στο τελος θα παω Βιεννη και θα ψαχνω αξιοθεατα Λισαβονας, Βουδαπεστης και δε θα τα βρισκω κιολαςς χαχα :D :D..

λετε παντως κατι θα βγει που θα παει o_O ..ειδα και σαιτ με βοηθεια βεβαια και βγαινει δευτερη Λισαβονα, τριτη Βιεννη..

Η Λισσαβώνα είναι πολύ όμορφη, το κέντρο είναι κουκλίστικο με γραφικά σοκάκια, μαγαζάκια με μουσικούλα και γενικά είναι πολύ προσεγμένη. Βιέννη φυσικά δεν είναι, ούτε Βενετία ούτε Φλωρεντία :p
Kanel28 εχει παει λισαβονα;;
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Kanel28 εχει παει λισαβονα;;
Αμέ! Aλλά ήμουν μικρή και πιθανόν να μην μπορώ να σου δώσω ώριμες συμβουλές. Πάντως ήταν πολύ όμορφα, θα ήθελα να πάω και ως ενήλικη. :p
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
χαχα :D μαλιστα..τι εννωεις λεγοντας οτι δεν ειναι Βιεννη; για πες..και φλωρεντιααα :p
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καθαρά υποκειμενικά, οι περισσότερες πόλεις της Ιταλίας είναι ασύγκριτες. Το ίδιο και η Βιέννη και το Λονδίνο. Η Λισσαβώνα δεν θα ήταν στο top 5 με τις ωραιότερες που έχω πάει. Υποκειμενικά πάντα έτσι. Της χρωστάω και μια επίσκεψη ακόμη φυσικά :p
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
...παιδια οπως αναφερα και στην echo εχω τρελαθει στο ψαξιμο και στο τελος θα παω Βιεννη και θα ψαχνω αξιοθεατα Λισαβονας, Βουδαπεστης και δε θα τα βρισκω κιολαςς χαχα :D :D..

λετε παντως κατι θα βγει που θα παει o_O ..ειδα και σαιτ με βοηθεια βεβαια και βγαινει δευτερη Λισαβονα, τριτη Βιεννη..
Τι εννοείς: σάιτ με βοήθεια ;
Πάντως ποτέ δεν πάει χαμένο το ψάξιμο προορισμών, τους έχεις ήδη έτοιμους για τα επόμενα ταξίδια!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Τι έννοιες: σάιτ με βοήθεια ;
Πάντως ποτέ δεν πάει χαμένο το ψάξιμο προορισμών, τους έχεις ήδη έτοιμους για τα επόμενα ταξίδια!
βοηθεια λεω ατομα που με βοηθανε απο δω η και με προσωπικα μυνηματα και με κατατοπιζουν σε διαφορα σαιτ για μεγαλυτερη βοηθεια και ειδα οτι τα τοπ 10 του 2013 ηταν δευτερη Λισαβονα και τριτη Βιεννη..βεβαια αυτο δε παει να πει οτι και καποια μεροι που δεν ειναι καν οτι δεν αξιζουν...εγω να δω ποτε θαποφασισω :eek:
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
παιδια να ρωτησω κατι μεταξυ Στοχολμης και Βεννετια (ασχετα βεβαια πραγματα) σε θεμα τιμες απο φαγητα ξενοδοχεια κτλ. ποια ειναι ποιο ακριβη;
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Βενετία δαγκωτό!! Δεν έχω πάει Βιεννη-Βουδαπέστη αλλά Serenissima σίγουρα δεν είναι καμιά τους.. Μιλάμε για μια πόλη που και ρομαντικός να μην είσαι γίνεσαι!! Το μεγαλείο της δε μπορεί να σε αφήσει ασυγκίνητο...
Για το Φλωρεντία-Σιένα θα το προτιμούσα άνοιξη και όχι μόνο σε αυτές τις δυο πόλεις...Αυτοκινητάκι και όμορφες διαδρομές στην πανέμορφη τοσκανική ύπαιθρο με διανυκτερεύσεις εννοείται και σε γραφικά χωριουδάκια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom