Γαμηλιο ταξιδι στη Σαρδηνια

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πρόσεχε όμως γιατί κυκλοφορούν πολλοί παπαράτσοι στη Σαρδηνία, ένας όμως παπαράτσος θα σε φωτογραφίσει ενώ είσαι ινκόγκνιτο και θα κάνει τη ζημιά.:rolleyes:
εε θα με εχει κατατοπισει ο αλ πατσινος και θα αποφυγω τις κακοτοπιες
Δεν με ενοχλουν πολυ οι παπαρατσοι... θα κανω φοκους στο τοπιο και στις αμμουδιες
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.977
εε θα με εχει κατατοπισει ο αλ πατσινος και θα αποφυγω τις κακοτοπιες
Δεν με ενοχλουν πολυ οι παπαρατσοι... θα κανω φοκους στο τοπιο και στις αμμουδιες
Είμαι σίγουρη οτι ο αλ πατσίνος έχει πολύ μεγάλη εμπειρία από τέτοια σκηνικά. Δεν θα το απέκλεια να είναι ο αλ πατσίνος αυτοπροσώπως.
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
paefstra said:
Είμαι σίγουρη οτι ο αλ πατσίνος έχει πολύ μεγάλη εμπειρία από τέτοια σκηνικά. Δεν θα το απέκλεια να είναι ο αλ πατσίνος αυτοπροσώπως.
Όχι βρε θείος μου είναι και ο άλλος που κάνετε μάζη τα αστεία σχόλια ήταν υποψηφιοσ παπαρατσι αλλα κοπηκε στης εξετάσεις
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω λοιπον θα παω καπου εκτος Κοστα Σμεραλντα και θα στησω αντισκηνο.Κλαψ ..ναυαγει το ονειρο μου για Σαρδηνια.
Αυτες οι τιμες ειναι εξωφρενικες ..δεν πιστευω στα ματια μου.(ξαπλωστρες με 500 ευρω?Βρε τα ειδατε καλα ...σιγουρα?)
Αναζητειται Ελληνας κροισος με 7 γραμματα....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
(ξαπλωστρες με 500 ευρω?Βρε τα ειδατε καλα ...σιγουρα?)
δεν πιστεύω να αμφισβητείς τον Samion? θα πέσει φωτιά σαν του Νέρωνα, να σε κάψει..:D
500 Euros for a day on a Sardinian beach | Olbia | ITALY Magazine
και εννοείται ότι μπορείς να πας διακοπες με πολύ λιγότερα. απλά ορισμένα θα τα κοιτάς από τη βιτρίνα. όπως στη Μύκονο πχ...
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Στο λαιμό να του κάτσει, μια σαλάτα 75 ευρώ, του κ Flavio Briatore ...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
δεν πιστεύω να αμφισβητείς τον Samion? θα πέσει φωτιά σαν του Νέρωνα, να σε κάψει..:D
500 Euros for a day on a Sardinian beach | Olbia | ITALY Magazine
και εννοείται ότι μπορείς να πας διακοπες με πολύ λιγότερα. απλά ορισμένα θα τα κοιτάς από τη βιτρίνα. όπως στη Μύκονο πχ...
Εγω να αμφισβητησω τον μαιτρ της Ιταλιας? Mai!
Αλλα ειναι εξωφρενικο ..π-ρ-α-γ-μ-α-τ-ι-κ-α!
Εφοσον ομως διαπιστωνω οτι αυτες τις εξαισιες παραλιες μπορω να τις βρω και αλλου στο νησι και οικονομικοτερα ...μπορω να ελπιζω οτι θα παω καποια στιγμη:lol:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ναι μεν ειναι ακριβη η κοστα σμεραλδα αλλα οι τιμες με σχετικη ερευνα μπορει να μειωθουν πολυ..επειδη το εχω ψαξει, φετος για δεκαπενταυγουστο υπηρχε μια χαρα τετραστερο με πισινες,κηπους κλπ στα ορια του πορτο τσερβο δηλ το πολυ 5 λεπτα με ταξι για το κεντρο με 260 ευρω, σε κοντινα χωρια στα 5-10 χλμ (πχ Palau) εβρισκες και με 150
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.224
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom