Γαμηλιο ταξιδι στη Σαρδηνια

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
mfish said:
παραδεισος των 2000 ευρω την ημερα!!!! .
χωρις το μπανιο εννοειται. γιατι αν βουτηξεις κιολας οπως πρεπει (Billionaire Beach), ετοιμαζεις αλλα 1000 για τις ξαπλωστρες. (500 εκαστος).
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
επανέρχομαι στης τιμές δηλαδή εγω όταν έβγαινα το βράδυ κουβαλούσα μάχη μου 1000 ευρω για να νιώθω άνετα !!δυο ορεκτικα δυο κύριος και ένα μπουκάλι κρασί 500?,ένα ποτό μεζουρα50?,εφτά μέρες 14000 ?
Δεν νιώθω καλά. Μάλλον κάτι έχουν πάθει τα ματάκια μου :shock: .
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
al patsino said:
Στο billionaire club 1000 ευρω ελάχιστη κατανάλωση το άτομο
η εισοδος σε νορμαλ βραδιες κοστιζει 50 με 1 ποτο. κ το 2ο 30.
αν σε αφησουν να μπεις βεβαια. οι πραγματικοι κροισοι βεβαια δεν πατανε εκει.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Al patsino σε ευχαριστω για την ιστορια σου στη Σαρδηνια
Ειναι το ονειρο μου να παω καποια στιγμη στη ζωη μου.
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Samion said:
η εισοδος σε νορμαλ βραδιες κοστιζει 50 με 1 ποτο. κ το 2ο 30.
αν σε αφησουν να μπεις βεβαια. οι πραγματικοι κροισοι βεβαια δεν πατανε εκει.
Εγω όταν πήγα ήταν η κειτ μος και είχε πασίγνωστα μοντέλα και είχε και πολλούς οδηγούς της φόρμουλα 1 και η ελάχιστη κατανάλωση ήταν 1000?.δεν βάζουν μέσα κόσμο έχει πολλυ αυστηρή πόρτα.και ο Flavio Briatore είχε έκθεση με κάτι απλές ανδρικεσ παντοφλες για το σπιτι με το σημα του δολαριου και πουλούσε την μια 1000?,τώρα εγω πως μπόρεσα και μπήκα είναι άλλη ιστορία.ασε που μερικοί παραγγέλναν σαμπάνιες kgug με τα κιβώτια και πρέπει να είχαν λογαριασμούς κάμποσες χιλιάδες ευρω
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Τώρα άμα θέλει κάποιος να παει σαρδηνια εκτός costa smeralda η τιμές είναι κανονηκες και οι θάλασσες ίδιεσ παντού , στο νησί της λα μανταλενα μπροστά στην θάλασσα τρως με τιμές Ελλάδας
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
al patsino said:
Εγω όταν πήγα ήταν..
ειπες οτι εχει ελαχιστη καταναλωση. δεν ισχυει αυτο. οι τιμες ειναι αυτες που ανεφερα.
οι πριβε βραδιες δεν ειναι κ κανονας. μαγαζι για το μπριατορε, τους φιλους του κ τμημα της ιταλικης σοου μπιζ. οι κροισοι και οι ordinary people δεν πανε εκει.
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Samion said:
ειπες οτι εχει ελαχιστη καταναλωση. δεν ισχυει αυτο. οι τιμες ειναι αυτες που ανεφερα.
οι πριβε βραδιες δεν ειναι κ κανονας. μαγαζι για το μπριατορε, τους φιλους του κ τμημα της ιταλικης σοου μπιζ. οι κροισοι και οι ordinary people δεν πανε εκει.
Εγω όταν πήγα Μεγάλε σου είπα ήταν έτσι εκείνο το βράδυ,τώρα για τα αλλα βραδια δεν ξέρω.τώρα άμα αυτοι εκει που ξοδεύαν αρκετά χιλιαρικα και απο ότι μου είπε ο φίλος που κανονησε να πάμε εκει εμεισ ΔΕν νομίζω να ήταν και μη κροισοι ,πάντως δεν είχαν κρίση !!ειδικά και κάτι Νορβηγη εφοπλιστές και πετραιλεαδεσ που είχαν τετραοροφα Κοτερα ΔΕν είναι συνήθησμενη τύποι ,
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
al patsino said:
Εγω όταν πήγα Μεγάλε σου είπα ήταν έτσι εκείνο το βράδυ,τώρα για τα αλλα βραδια δεν ξέρω.τώρα άμα αυτοι εκει που ξοδεύαν αρκετά χιλιαρικα και απο ότι μου είπε ο φίλος που κανονησε να πάμε εκει εμεισ ΔΕν νομίζω να ήταν και μη κροισοι ,πάντως δεν είχαν κρίση !!ειδικά και κάτι Νορβηγη εφοπλιστές και πετραιλεαδεσ που είχαν τετραοροφα Κοτερα ΔΕν είναι συνήθησμενη τύποι ,
στο πρωτο σου ποστ μικρε,εγραψες για ελαχιστη καταναλωση χωρις να πεις ποτε. γι αυτο κ χαλασα τον εντυπωσιασμο σου. συνεχισε πιο ψυχραιμα, δεν σε κυνηγαει κανεις εδω παρολο που πολλοι εχουν παει κ ξαναπαει στα μερη που λες. φιλικα ολοι γραφουμε. ελπιζω.
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Samion said:
στο πρωτο σου ποστ μικρε,εγραψες για ελαχιστη καταναλωση χωρις να πεις ποτε. γι αυτο κ χαλασα τον εντυπωσιασμο σου. συνεχισε πιο ψυχραιμα, δεν σε κυνηγαει κανεις εδω παρολο που πολλοι εχουν παει κ ξαναπαει στα μερη που λες. φιλικα ολοι γραφουμε. ελπιζω.
Εκείνη την μέρα ήταν έτσι είπα τώρα για της άλλες δεν ξέρω ,πάντως δεν πιστεύω το πρώτο ποτό 50 και το δεύτερο 30 να ειναι ενώ σε απλές καφετέριες στο πορτο τσερβο το ποτο η μεζουρα είχε όσο θυμάμαι 40 και 50
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αλ πατσινο εμεις με χαμηλο εισοδημα δηλαδη δεν μπορουμε να παμε??
Υπαρχει κατι σε low cost ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom