Γαμηλιο ταξιδι στη Σαρδηνια

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Περίπου 5 χιλιόμετρα απο το πορτο τσερβο σε ένα 4 αστέρια 340 το βράδυ απλό ξενοδοχειο με μεζονέτες ,και τώρα ερχομαι στα αρνητικά , είναι πανάκριβα!!...

επανέρχομαι στης τιμές δηλαδή εγω όταν έβγαινα το βράδυ κουβαλούσα μάχη μου 1000 ευρω για να νιώθω άνετα !!δυο ορεκτικα δυο κύριος και ένα μπουκάλι κρασί 500?,ένα ποτό μεζουρα50?,εφτά μέρες 14000 ?μας.βγηκε εκει .δεν είμαι εφοπλιστής απλά τότε είχα χρήματα και άμα μπορω κάποια στιγμή στο μέλλον θα πήγαινα παλλυ έκει.
Αίμενες σε ένα ταπηνό δομάτιο τον 340 ευρώ (2000 ευρό για τα 6 βράδια) και χάλασες άλλα 12000 ευρώ σε φαγοιτά και άλλα έξοδα??? Κουβαλούσαις πάνο σου 1000 ευρώ σε μετρητά αντί για πιστοτική??? Έχουν αρχήσει να με ζόνουν τα φίδια και οι κροταλίες...
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
ευαγγελια said:
Αλ πατσινο εμεις με χαμηλο εισοδημα δηλαδη δεν μπορουμε να παμε??
Υπαρχει κατι σε low cost ?
Ευαγγελία όπως έγραψα πιο πάνω εκτός costa smeralda που βγηκα μια μέρα οι τιμές είναι κανονικές οι θάλασσες εννοείται το ίδιο !το τονίζω παλλυ για της θάλασσες επειδη είναι απίστευτες ,στο νησί της λα μανταλενα που πήγα ήταν παρα πολλυ καλές οι τιμές όπως και σε ένα άλλο παραθαλάσσιο χωριό ,σίγουρα θέλει ψάξιμο η υπόθεση αμα σε ενδιαφερει επειδη είναι παρα πολλυ ωραία η σαρδηνια
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.910
Αίμενες σε ένα ταπηνό δομάτιο τον 340 ευρώ (2000 ευρό για τα 6 βράδια) και χάλασες άλλα 12000 ευρώ σε φαγοιτά και άλλα έξοδα??? Κουβαλούσαις πάνο σου 1000 ευρώ σε μετρητά αντί για πιστοτική??? Έχουν αρχήσει να με ζόνουν τα φίδια και οι κροταλίες...
Παις τα, χρησώστομε!:haha:
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
North66 said:
Αίμενες σε ένα ταπηνό δομάτιο τον 340 ευρώ (2000 ευρό για τα 6 βράδια) και χάλασες άλλα 12000 ευρώ σε φαγοιτά και άλλα έξοδα??? Κουβαλούσαις πάνο σου 1000 ευρώ σε μετρητά αντί για πιστοτική??? Έχουν αρχήσει να με ζόνουν τα φίδια και οι κροταλίες...
7 ειπα βραδιά επι 340 =2380,απο τον στιγμή που δεν έχεις παει εκει μην μιλάς καθόλου ,άμα πας και 30000 ?άμα τα έχεις τα ξοδεύεται τόσο εύκολα που δεν μπορεις να φανταστείς ,απο τη. Στιγμή που είσαι άσχετος στο θέμα κάτσε με τα φίδια
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ευαγγελία όπως έγραψα πιο πάνω εκτός costa smeralda που βγηκα μια μέρα οι τιμές είναι κανονικές οι θάλασσες εννοείται το ίδιο !το τονίζω παλλυ για της θάλασσες επειδη είναι απίστευτες ,στο νησί της λα μανταλενα που πήγα ήταν παρα πολλυ καλές οι τιμές όπως και σε ένα άλλο παραθαλάσσιο χωριό ,σίγουρα θέλει ψάξιμο η υπόθεση αμα σε ενδιαφερει επειδη είναι παρα πολλυ ωραία η σαρδηνια
ΜΜμμ μου εχεις βαλει τη φυτιλιά .... Η αληθεια ειναι το θελω πολυ...
Ειδικα αν προκειται να δω σελεμπριτις :clap::clap:
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
ευαγγελια said:
ΜΜμμ μου εχεις βαλει τη φυτιλιά .... Η αληθεια ειναι το θελω πολυ...
Ειδικα αν προκειται να δω σελεμπριτις :clap::clap:
Καλα τέτοιους θα δεις να βολταρουν αρκετοί και εντύπωση θα σου κάνει πόσοι παπαρατσοι κυκλοφορούν όλη μέρα με τεράστιους φακούς ,το θέμα είναι ότι θέλει τότε να το ψάξεις καλα επειδή είναι τεράστιο νησί Οστε να μην είσαι και πολλυ μακρυά απο costa smeralda και να εισαι καπου με λογικεσ τιμεσ ώστε να κανείς και μια βόλτα στο πορτο τσερβο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλα τέτοιους θα δεις να βολταρουν αρκετοί και εντύπωση θα σου κάνει πόσοι παπαρατσοι κυκλοφορούν όλη μέρα με τεράστιους φακούς ,το θέμα είναι ότι θέλει τότε να το ψάξεις καλα επειδή είναι τεράστιο νησί Οστε να μην είσαι και πολλυ μακρυά απο costa smeralda και να εισαι καπου με λογικεσ τιμεσ ώστε να κανείς και μια βόλτα στο πορτο τσερβο
Oταν το αποφασισω θα ζητησω τη βοηθεια σου...:oops::oops:
Ειμαι σιγουρη οτι θα εχεις πολλα να μου πεις...... Και για ξενοδοχεια και για αλλα, κλαμπς και ετσι:cool:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πρόσεχε όμως γιατί κυκλοφορούν πολλοί παπαράτσοι στη Σαρδηνία, ένας όμως παπαράτσος θα σε φωτογραφίσει ενώ είσαι ινκόγκνιτο και θα κάνει τη ζημιά.:rolleyes:
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
North66 said:
Πρόσεχε όμως γιατί κυκλοφορούν πολλοί παπαράτσοι στη Σαρδηνία, ένας όμως παπαράτσος θα σε φωτογραφίσει ενώ είσαι ινκόγκνιτο και θα κάνει τη ζημιά.:rolleyes:
Πω πω φοβερό αστείο απο την κατάψυξη το εβγαλες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.808
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom