Γειά σας απο Κρήτη

Aquakiss

Member
Μηνύματα
23
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Καλησπέρα σε όλους.

Ονομάζομαι Μαρία και ανακάλυψα με μεγάλο ενδιαφέρον τη συγκεκριμένη ιστοσελίδα καθ'οτι λατρεύω τα ταξίδια. Είμαι οπαδός του "αυτοσχεδιασμού" και γι' αυτό δεν μου αρέσουν καθόλου τα ταξίδια σε γκρουπ. Μέχρι στιγμής εχω επισκεφτεί τη Γερμανία (Βερολίνο , Αμβούργο) και το Βέλγιο (Βρυξέλλες), αλλά θα ήθελα να επισκεφτώ κι άλλες μεγάλες ευρωπαικές χώρες.

Οσον αφορά το εσωτερικό εχω επισκεφτεί τη Σαντορίνη , τη Λέσβο (κατα το ήμισυ κατάγομαι απο εκέι), εχω γυρίσει σχεδόν όλη την Κρήτη , και εχω και μια ιδέα απο Θεσσαλονίκη

Η περιοχή που μου ασκεί τη μεγαλύτερη αισθηση μυστηρίου ειναι η λατινική Αμερική.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν:D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες στην παρεα μας. Για τις Ευρωπαικες πολεις μπορει να μη συμφωνουμε :lol: αλλα για τη Λατινικη αμερικη συνυπογραφω μαζι σου!
:welcome2:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς ήρθες ...
απο ποιό μέρος του πλανήτη κρήτη είσαι??
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλως μας ηρθες...στη παρεα μας....μια καλημερα απο το Ρεθυμνο...καλη παραμονη και καλα ταξιδια να εχεις:clap::clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.318
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλησπέρα σε όλους.

Ονομάζομαι Μαρία και ανακάλυψα με μεγάλο ενδιαφέρον τη συγκεκριμένη ιστοσελίδα καθ'οτι λατρεύω τα ταξίδια. Είμαι οπαδός του "αυτοσχεδιασμού" και γι' αυτό δεν μου αρέσουν καθόλου τα ταξίδια σε γκρουπ. Μέχρι στιγμής εχω επισκεφτεί τη Γερμανία (Βερολίνο , Αμβούργο) και το Βέλγιο (Βρυξέλλες), αλλά θα ήθελα να επισκεφτώ κι άλλες μεγάλες ευρωπαικές χώρες.
Η περιοχή που μου ασκεί τη μεγαλύτερη αισθηση μυστηρίου ειναι η λατινική Αμερική.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν:D
Kαλως τη Μαρία τη συμπατριώτισα μου, κι΄από ποιό της Κρήτης; διάβασες για τη συνάντηση
12/7 στα Χανιά;

λατινική αμερική; και πως την ανακάλυψες; σε λίγες μέρες δημοσιεύεται η ιστορία μου και θα βγάλεις αμέσως εισιτήριο. καλώς όρισες.
 

Aquakiss

Member
Μηνύματα
23
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Kαλως τη Μαρία τη συμπατριώτισα μου, κι΄από ποιό της Κρήτης; διάβασες για τη συνάντηση
12/7 στα Χανιά;

λατινική αμερική; και πως την ανακάλυψες; σε λίγες μέρες δημοσιεύεται η ιστορία μου και θα βγάλεις αμέσως εισιτήριο. καλώς όρισες.
Ανέκαθεν μου ασκούσε αυτη την αίσθηση.Περιμένω με αγωνία;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
λατινική αμερική; και πως την ανακάλυψες; σε λίγες μέρες δημοσιεύεται η ιστορία μου και θα βγάλεις αμέσως εισιτήριο. καλώς όρισες.
αυτό και άν είναι νέο!!!! και μετά μου λέτε εμένα οτι αυτο εδώ το site δεν είναι φρενοκομείο...κάτι είπε η κοπέλα και αμέσως το φαρμακάκι στο πιάτο!!!! άντε θα βγάλει ρίζες και η Μαρία...εδώ που έμπλεξε!!!!:D:D:D
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.318
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
αυτό και άν είναι νέο!!!! και μετά μου λέτε εμένα οτι αυτο εδώ το site δεν είναι φρενοκομείο...κάτι είπε η κοπέλα και αμέσως το φαρμακάκι στο πιάτο!!!! άντε θα βγάλει ρίζες και η Μαρία...εδώ που έμπλεξε!!!!:D:D:D

εσυ ρενατούλα σε λίγο θα φορέσεις σομπρέρο. δε το βλέπεις; τώρα ήδη το φορώ:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.910
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom