Γειά σας!

jojefin

Member
Μηνύματα
10
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα σε όλους! Μόλις είδα το φόρουμ και άνοιξα κιόλας τον λογαριασμό μου! Όπως (πιστεύω) όλοι εδώ μέσα, ονειρεύομαι μονίμως ταξίδια και ανεξερεύνητους προορισμούς... Δυστυχώς στην ζωή μου κατάφερα να κάνω ελάχιστα, αλλά από το περσινό (γαμήλιο!) στο Ντουμπάι αποφασίσαμε με τον καλό μου ότι ο κόσμος να χαλάσει, θα κάνουμε ένα εξωτερικό τον χρόνο!
Το φετινό δεν έχει οργανωθεί ακόμη, μιας και ως συνήθως... θέλω να πάω παντού:haha:
Χάρηκα πολύ που βρήκα την παρέα σας... Ξέρω ότι μέσα από τα ταξίδια σας, θα ταξιδεύω κι εγώ!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Καλώς ήρθες.Εδώ που έμπλεξες θα σε πιάσει μανία κ σε βλέπω για 2...3...κ 4 ταξίδια το χρόνο:clap::clap:
 

jojefin

Member
Μηνύματα
10
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μακάρι! Ας μπορούσα εγώ και το σπίτι μας σαν επισκέπτες θα μας έβλεπε μόνο!
Ετοιμάζεσαι για Λονδίνο βλέπω... Θα περάσεις υπέροχα! Πήγα πριν δυο χρόνια για τέσσερις μόλις μέρες... και ακόμη να το ξεπεράσω!!! Λατρεμένη πόλη...
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Καλώς ήρθες και από εμένα.Ελπίζω και εύχομαι να κάνεις όσα ταξίδια επιθυμείς με τον καλό σου.:clap:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μακάρι! Ας μπορούσα εγώ και το σπίτι μας σαν επισκέπτες θα μας έβλεπε μόνο!
Ετοιμάζεσαι για Λονδίνο βλέπω... Θα περάσεις υπέροχα! Πήγα πριν δυο χρόνια για τέσσερις μόλις μέρες... και ακόμη να το ξεπεράσω!!! Λατρεμένη πόλη...


Θα μπορέσεις,θα δεις.Με τις πληροφορίες που θα μαθαίνεις από το site το "Λονδίνο ξανά" θα είναι 2 κλικ μακριά
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες.Εδώ που έμπλεξες θα σε πιάσει μανία κ σε βλέπω για 2...3...κ 4 ταξίδια το χρόνο:clap::clap:
Καλό!! Αυτό σκέφτηκα και εγω μόλις διάβασα το μήνυμα! Καλώς ήρθες jojefin! Συμφωνώ λοιπόν με τον dmdoc ότι έτσι αποφασίσατε, αλλά σιγά σιγά σας βλέπω για 2-3-4 το χρόνο...όπως την ''πάθαμε'' όλοι μας!! Καλώς ήρθες και πάλι!!!
 

jojefin

Member
Μηνύματα
10
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σίγουρα! Ήδη μου μπήκαν ιδέες για κανένα ευρωπαϊκό (και οικονομικό) ταξιδάκι το Πάσχα!
... Και μόλις μπήκα...!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες jojefin!εύχομαι πολλά ταξίδια στο μέλλον!
και μιά που είπες ότι πήγες γαμήλιο ταξίδι στο Ντουμπάι...,θάχε ενδιαφέρον να γράψεις όποτε βρείς χρόνο σχετική ιστοριούλα για πάρτυ του γιατί έχουμε κάνει συζητήσεις και καβγάδες :haha:γι αυτό το Ντουμπάι...,αλήθεια εσένα γενικά σου άρεσε;;:roll:
 

jojefin

Member
Μηνύματα
10
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλέ γιατί μαλώνατε;;; Αααα, έχω πολλά να διαβάσω μου φαίνεται! Απίστευτο το Ντουμπάι, πολύ ιδιαίτερη εμπειρία! Υπήρχαν ώρες που αναρρωτιόμουν αν βρίσκομαι σε άλλον πλανήτη (γιατί τόσο πλούτο και τεχνολογία τα δικά μου ματάκια δεν είχαν ξαναδεί!) και στιγμές που μας "έπιανα" να κοιτάζουμε γύρω γύρω σαν χαζά (με το στόμα ανοιχτό!). Θα σας έχω περιγραφούλα σύντομα... και θα ψάξω αμέσως να βρω την διαμάχη για το Ντουμπάι!!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως ορισες βρε ζοζεφινα!εχεις και το ιδιο ονομα με την αδελφη μου!
ωχ.......ντουμπαι ακουω παλι χαμος εχει να γινει!κανε μας εσυ την περιγραφη σου να ξερουμε τωρα που θα παμε και ασε οσους θα αρχιζουν να φωναζουν!!!!!
εμεις θελουμε ιστορια!!!!!!
 

jojefin

Member
Μηνύματα
10
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν μου βάζετε κανένα link με... τους φωνακλάδες;
Ψάχνω να βρω ποιός αντιπαθεί το Ντουμπάι και δεν μπορώ!
Ελάτε... Πείτε μου κι εμένα....
Την περιγραφή δεν προλαβαίνω να την βάλω τώρα (σχολάω σε 5'!), θα την γράψω όμως αύριο το πρωί ή το βράδυ αν προλάβω να μπω από το σπίτι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.233
Μηνύματα
884.432
Μέλη
38.920
Νεότερο μέλος
KoR

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom