Γιαουρτοκουβέντες και όχι μόνο!

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
τι μου θυμησατε !! Χρονια και χρόνια ειχα να δω τη διαφημιση ...
και καλά να σε ρωτανε ...
εγώ καθε φορα που παω Βαρκελωνη κουβαλαω μαζι μου γιαουρτια ΦΑΓΕ τοταλ γιατι ο κολλητος μου τρελλαινεται ....
και φετα και λαδι απο το τοπο μου ...
ναι, επιτελους βρηκα Ισπανους που παραδεχονται οτι το Λακωνικό λαδι ειναι ανωτερο απο το δικο τους και το απολαμβανουν .....
KIKI τα συγκεκριμενα γιαουρτια τα βρισκεις στο el corte ingles πες στο κολλητο σου! Καθως και 2 ειδων φετα! Αρα μονο λαδακι να του φερνεις! Και κανενα μελακι, που απο τα μερη σας ειναι ΣΟΥΠΕΡ!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.671
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και ΙΟΝ Αμυγδάλου...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγώ πάλι, απο τον τίτλο έκανα άλλους συνειρμούς...:bleh:

Σ΄ευχαριστούμε για την ενημέρωση getxo, έχει ενδιαφέρον...

ΥΓ. Πολύ ωραία η Νέα Ζηλανδία :D
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
:haha::haha::haha::haha:...καλα, η πρώτη διαφήμιση που έβαλες είναι για γέλια, γελοία!!!!!
Πάντως, η πρωτη διαφήμιση που πέχτηκε με την γιαγια πρέπει να έχει σίγουρα 10 χρονια! Θυμάμαι ήδη 7 χρόνια που μου λένε γι αυτή τη διαφήμιση οι ισπανοι...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Μαλλον εννοει ΙΟΝ αμυγδαλου απο την Ελλαδα..Εκτος κ αν εχουμε επεκταθει τοσο πολυ !
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μαλλον εννοει ΙΟΝ αμυγδαλου απο την Ελλαδα..Εκτος κ αν εχουμε επεκταθει τοσο πολυ !

Δεν θα ηταν παραξενο! Εχω βρει στο συγκεκριμενο καταστημα διαφορα ελληνικα προιοντα, οπως για πχ: τουρτες ετοιμες ΓΙΩΤΗΣ, μονο που εδω τις λενε JOTIS προφερεται χοτις!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν θα ηταν παραξενο! Εχω βρει στο συγκεκριμενο καταστημα διαφορα ελληνικα προιοντα, οπως για πχ: τουρτες ετοιμες ΓΙΩΤΗΣ, μονο που εδω τις λενε JOTIS προφερεται χοτις!
Μμμ...το τσηζκέϊκ είναι μούρλια :clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Και ΙΟΝ Αμυγδάλου...
τωρα εσύ κατι ξερεις ή κραταει το μεταφυσικο απο τα νησια του Πασχα ;:roll:
ο Ρεγγις εχει σοκολατες απο Ελλάδα και σε περιμενουν ...!!!
Κοιτα μη τις φαει μεχρι να πας :lol:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον, λοιπον η κουβεντα απο τα γιαουρτια βλεπω να καταληγει στις σοκολατες! Μην αρχιζετε και παιζετε με το πονο του ξενιτεμενου, μην αρχισω και το παιζω Μαρθα Βουτση και Ξανθοπουλο! :D

Γιωργο πες μας τι γνωριζεις για τις σοκολατες ΙΟΝ! :D

Οσο για τα μελομακαρουνα που ανεφερε η Lyda, αν η μαμα σου φτιαχνει ακομα να μας στειλει κανενα κουτι, μιας και η φετινη και πρωτη αποπειρα μου ηταν ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Λοιπον, λοιπον η κουβεντα απο τα γιαουρτια βλεπω να καταληγει στις σοκολατες! Μην αρχιζετε και παιζετε με το πονο του ξενιτεμενου, μην αρχισω και το παιζω Μαρθα Βουτση και Ξανθοπουλο!

Οσο για τα μελομακαρουνα που ανεφερε η Lyda, αν η μαμα σου φτιαχνει ακομα να μας στειλει κανενα κουτι, μιας και η φετινη και πρωτη αποπειρα μου ηταν ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ!
Kαλό μου και ξενητεμένο...άμα δεν σου στείλει η μαμά της Lyda, θα σου στείλω εγώ δυο ταψιά...έτσι θα σε αφήσουμε ?:lol:

Δώσε οδηγίες και θα το φροντίσω...Δευτέρα πρωί, να στρωθώ αν είναι...;)
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Πολυ ευχαριστως...και μελομακαρονα κι οτι θες. Απο σοκολατες παντως οι αγαπημενες μου ειναι Milka
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.660
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom