ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις! Θα επικεντρωθώ σε Χανιά και Ρέθυμνο, λοιπόν, και το επόμενο καλοκαίρι στους άλλους 2 νομούς!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις! Θα επικεντρωθώ σε Χανιά και Ρέθυμνο, λοιπόν, και το επόμενο καλοκαίρι στους άλλους 2 νομούς!
Αφού σε πείσαμε λοιπόν, γράψε τη μαγική λέξη "Κρήτη" στο κουμπί της αναζήτησης και θα βρεις χιλιάδες πληροφορίες για το νησί.
Οι γκουρού του φόρουμ έχουν γράψει τα πάντα.
 

alex63

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
οπως ειπαν και οι αλλοι φιλοι αναλογα τι διακοπες θελεις να κανεις παντως 15 μερες σου φτανουν να γνωρισεις καποια μερη αλλα σιγουρα το φαγητο και τη τσικουδια
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Τοτε πιθανοτατα θα τα πουμε και απο κοντα στο Νησι!!!
Σχεδιαζω και εγω φετος να επισκεφθω και παλι την Κρητη, αυτη την φορα Δυτικα!!
Και βεβαια αυτην την φορα και θελω και αλλους συμφορουμιτες στην Συναντηση που
θα γινει.....Απαγορευονται τα ταξιδια στους ΚΙΤΡΙΝΙΑΡΙΔΕΣ....!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
οταν έρθεις θα τιμωρηθείς..
θα σκεφτώ κανένα βασανιστήριο απο τους κιτρινιάρηδες !!:bleh:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.519
Likes
7.751
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..2 εβδομαδες για 2 νομους που θα επιλεξεις αρκετες ειναι αρκει να αποφυγεις Αυγουστο οπως τα ειπε η Ευη...εγω να πω για τη βενζινη στα Χανια που ανεβαινει ανα 2ωρο λες και ειναι χρηματηστηριο... παρακολουθω ενα βενζιναδικο πηγαινοντας στη δουλεια που γνωριζω πως ειναι απαταιωνας.. :Dλοιπον πεμπτη μεσημερι τιμη 1,44, πεμπτη βραδυ 1,48 Παρασκευη μεσημερι 1,507 και μετα απο 2 ωρες 1,516..σημερα δεν περασα γιατι επρεπε να κρατω και λοσταρι!!!!!!!!!!!:bleh: εχουν ξεφυγει εντελως!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
.. εχουν ξεφυγει εντελως!
luluu,απο αύριο μειώνω φαγητό,βενζίνες,και βγαίνω με δίσκο στο λιμάνι:D
αν περάσεις δώσε κάτι για την φανή ρε γαμώ το!!

παιδιά οποιος έρθει διακοπές στην κρήτη,να κρατά και το μπιτονάκι του...:cool:γεμάτο!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
..2 εβδομαδες για 2 νομους που θα επιλεξεις αρκετες ειναι αρκει να αποφυγεις Αυγουστο οπως τα ειπε η Ευη...εγω να πω για τη βενζινη στα Χανια που ανεβαινει ανα 2ωρο λες και ειναι χρηματηστηριο... παρακολουθω ενα βενζιναδικο πηγαινοντας στη δουλεια που γνωριζω πως ειναι απαταιωνας.. :Dλοιπον πεμπτη μεσημερι τιμη 1,44, πεμπτη βραδυ 1,48 Παρασκευη μεσημερι 1,507 και μετα απο 2 ωρες 1,516..σημερα δεν περασα γιατι επρεπε να κρατω και λοσταρι!!!!!!!!!!!:bleh: εχουν ξεφυγει εντελως!
LULLU μου....απο τωρα κανονισε τις εφημεριες σου για το καλοκαιρι και ξεχνα τα σ/κ κατα απαιτηση μας θα εισαι εξω....οχι τιποτα αλλο μου παρασυρεις τη beba και την oliv....
Εχασες δυο συναντησεις....αλλα εχω να το λεω...η τηλεφωνικη σου παρουσια μας εδωσε ιδιαιτερη χαρα....ακομα και απο το αεροδρομιο μας θυμηθηκες ....σαν να ησουν μαζι μας.....

Τι να πει και ο vitουλης....αν και μη Κρητικος μπηκε δυναμικα στη παρεα μας....καταπληκτικος τυπος...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.519
Likes
7.751
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
... το καλοκαιρι θαμε Χανια ..οι εφημεριες ειναι κατι που μπορουν να κανονιστουν...δεν θα χασω αλλη συναντηση ελπιζω......... βαλε και στη παρεα τη Μυρτω και Tsok.. δικα μας παιδια απο Βαμο ειναι...
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
... το καλοκαιρι θαμε Χανια ..οι εφημεριες ειναι κατι που μπορουν να κανονιστουν...δεν θα χασω αλλη συναντηση ελπιζω......... βαλε και στη παρεα τη Μυρτω και Tsok.. δικα μας παιδια απο Βαμο ειναι...
κοντοχωριανοι δηλαδη!!!!!!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.519
Likes
7.751
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
κοντοχωριανοι δηλαδη!!!!!!!!
.. ναι και τους οποιους γνωρίζεις αφου κανεις παρεα με ζωγραφο θα τους εχεις σιγουρα συναντησει στις Καλυβες.....:bleh::clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις! Θα επικεντρωθώ σε Χανιά και Ρέθυμνο, λοιπόν, και το επόμενο καλοκαίρι στους άλλους 2 νομούς!
Πληροφοριες θα δεις πολλες στην αναζητηση....αν θελεις κατι συγκεκριμενο ειμαστε ολοι στη διαθεση σου.....μολις γυρισα απο Χανια....πολυ ωραιο καφε το ΑΣΤΡΑ καινουργιο θα ειναι....για να μου εχει ξεφυγει.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.730
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom