Διαγωνισμός ταξιδιωτικής ιστορίας από την Aegean..

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Άλλο η υποστήριξη από φίλους και άλλο η οργανωμένη ψηφοφορία από μέλη μιας κοινότητας προς συγκεκριμένες ιστορίες.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Miracolo! Η ιστορία μου δημοσιεύθηκε! Όσοι πιστοί προσέλθετε... :D
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
για λόγους αρχής,αναφέρω πως και η δική μου δημοσιεύτηκε σήμερα..άρα ήταν μάλλον θέμα σ/κ!!
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Παιδιά όποιος θέλει ας ψηφίσει κ μένα.Έχω 2 ιστορίες,μιας και την πρώτη έκανα 1 μερα να την δημοσιευσει και εκατσα κ έγραψα κ άλλη.
kwtsoulis και Ικαρος είναι τα ονόματα. Εγώ ψήφισα όσους μπορούσα απο εδώ και απο τα 2 mail μου
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδιά όποιος θέλει ας ψηφίσει κ μένα.Έχω 2 ιστορίες,μιας και την πρώτη έκανα 1 μερα να την δημοσιευσει και εκατσα κ έγραψα κ άλλη.
kwtsoulis και Ικαρος είναι τα ονόματα. Εγώ ψήφισα όσους μπορούσα απο εδώ και απο τα 2 mail μου
Φίλε kwtsoulis το παιχνίδι τό'χουμε χαμένο απο χέρι. Παρακολούθησε τι γίνεται στο site τους και θα καταλάβεις τι εννοώ... By the way, εγώ είμαι ο "Le passager de la pluie".
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Κοίτα babaduma είδα τι γίνεται..Ο πρώτος της σημερινης ημέρας είχε χτές 400 ψήφους και σήμερα 1000+ ! ! ! Πρέπει να πήγε το spam σύννεφο.Εγώ με 32 πρέπει να είμαι ευχαριστημένος!!!Λέτε μήπως να αρχίσω και εγώ το spam ή να μην ξεπέσω :p :p
Α και να μην ξεχάσω Le passager de la pluie μόλις έλαβες τις ψήφους μου ;) :)
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Εγώ με το που είδα το spamfest την τρίτη μέρα που δημοσιεύθηκε η ιστορία μου άρχισα κι εγώ να ακολουθώ το ίδιο παράδειγμα, απλά επειδή είδα πού θα πήγαινε η δουλειά, ωστόσο πλέον είναι τόσο τραγικά τα πράγματα που σκέφτομαι να σταματήσω, θα δείξει από τη διάθεση και το χρόνο γιατί, όπως και να το κάνουμε, και το spam θέλει το χρόνο του!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Εγώ με το που είδα το spamfest την τρίτη μέρα που δημοσιεύθηκε η ιστορία μου άρχισα κι εγώ να ακολουθώ το ίδιο παράδειγμα, απλά επειδή είδα πού θα πήγαινε η δουλειά, ωστόσο πλέον είναι τόσο τραγικά τα πράγματα που σκέφτομαι να σταματήσω, θα δείξει από τη διάθεση και το χρόνο γιατί, όπως και να το κάνουμε, και το spam θέλει το χρόνο του!

τι ειναι αυτο το spamfest???εννοειτε οτι μπορει καποιος να ψηφιζει τον εαυτο του ξανα και ξανα????
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Χα χα χα! Βαρύ το τίμημα για 2 εισiτήρια!
 

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Αληθεια γινεται να ψηφισουμε τον εαυτο μας ξανα;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Χα χα χα! Βαρύ το τίμημα για 2 εισητήρια!
pattyyy, το κατέχεις το άθλημα, οφείλω να το παραδεχτώ! :haha: Αλλά, πρέπει νά'χεις και άφθονο χρόνο γιατί, εκεί που πάει το πράμα, ούτε στις 30.000 ψήφους δε βλέπω να σταματάει το σκόρ. Εγώ, προσωπικά, δεν έχω τόσο χρόνο να διαθέσω απλά για 2 business εισιτήρια, μπορώ να τον αξιοποιήσω πολύ καλύτερα και να "κερδίσω" περισσότερα.

Κρίμα, γιατί η ιστορία σου (και κάποιων άλλων) ήταν πολύ όμορφες και πιστεύω ότι και υπό κανονικές (πιο αυστηρές και "αδιάβλητες") συνθήκες πάλι θα ήταν μέσα στις πρώτες.

Λάβετε μόνο υπόψη σας ότι, αν θέλουν από την εταιρία να ελέγξουν τις email διευθύνσεις - έστω δειγματοληπτικά - θα διαπιστώσουν ιδίοις όμμασι (και με αποδείξεις) τι γίνεται και μπορούν να βγάλουν μια ωραία ανακοίνωση που να ακυρώνουν κάποιες συμμετοχές ή και ολόκληρο το διαγωνισμό, οπότε τζάμπα και ο κόπος και οι χαμένες εργατοώρες...

Καλή τύχη, εν πάση περιπτώσει, και καλή δύναμη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom