Διακοπές all inclusive

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
ο αντρας κοιταει η γυναικα γενναει!:D

η γυναικα γενναει ο αντρας λυποθυμαει!!


(ευτηχως δεν μου ετυχε αλλα ενα υπαρξιακο σοκ το επαθα)


Βλεπω οτι τελικα ημαστε πολοι με πιτσιρικια.
Ημερομηνιες??
Ας ξεκινησω εγω:αγορακι και στις 09/02/09 (παραλιγο και θα ειχαμε μαζι γενεθλεια,για 2 μερες γαμωτο.Θα καναμε μαζι γαριδακια παρτυ!!)
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Το αγορι μου 7 χρονων και η μικρη όπως προειπα 18 μηνων!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.057
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Επίσης το travel plan θα βγάλει early booking σε κάποια ξενοδοχεία μετά το Πάσχα.
Ο Acadimos έχει βγάλει ήδη για κάποια.
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Πιστευω οτι το AI ειναι καλο οταν πηγαινεις σε ξενες χωρες αλλα και παλι δεν μενεις με αυτο,απλως το εχεις για back up και οργανωνεις οπως θες το προγραμμα σου.

Οσο για το φαγητο που λεει η Κλεο,και στα AI εχουν τυπικα φαγητα και αν οχι κανονιζουν να εχουν τουλαχιστον 1 βραδια με τοπικα φαγητα. Το καλυτερο ειναι να ρωτησεις τι κουζινα εχουν καθε φορα αλλα τα περισσοτερα ΑΙ εχουν μεσα πολλα εστιατορια ετσι δοκιμαζεις και αλλες γευσης.
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Συμφωνα απολυτα με την Κλεοπατρα
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Aν εχεις παιδια και το μονο που θελουν ειναι μπανιο στην πισινα ,μετα παγωτο,μετα μπανιο στη θαλασσα, μετα χυμο, μετα παιδικη χαρα, μετα γλυκο και ξανα απ την αρχη, τοτε ειναι ιδανικο απο θεμα χρονου , κοστους και ηρεμιας το all.
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
η γυναικα γενναει ο αντρας λυποθυμαει!!


(ευτηχως δεν μου ετυχε αλλα ενα υπαρξιακο σοκ το επαθα)


Βλεπω οτι τελικα ημαστε πολοι με πιτσιρικια.
Ημερομηνιες??
Ας ξεκινησω εγω:αγορακι και στις 09/02/09 (παραλιγο και θα ειχαμε μαζι γενεθλεια,για 2 μερες γαμωτο.Θα καναμε μαζι γαριδακια παρτυ!!)
xaxax,σωστο κ αυτο!!
το δικο μου το αγορακι γεννηθηκε 6/10/10:clap:
 

kergaz

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Ενδιαφέρομαι για πακέτα all-inclusive για ξενοδοχεία στην Ελλάδα.

Ξέρω οτι συνήθως τέτοια πακέτα προσφέρονται στο εξωτερικό. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει site/ τρόπος να βρώ και να αγοράσω τέτοιο πακέτο από Ελλάδα;

Ο λόγος που θέλω τέτοιο πακέτο είναι ότι έχουμε 2 μωρά 2 ετών, και θα θέλαμε ενα μεγάλο και οργανωμένο ξενοδοχείο (ηπειρωτική Ελλάδα) ώστε να μην έχουμε μετακινήσεις, και να προσφέρονται όλα εντός του ξενοδοχείου
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.333
Likes
1.811
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ευχαριστώ.

Υπάρχει μήπως και κανένα άλλο site?

Γενικά έχει κανείς εμπειρία από διαμονή σε ξενοδοχεία με το σύστημα all-inclusive?
Δεν έχω προσωπική εμπειρία και ούτε έχω παιδιά, απλώς επειδή το έχω συζητήσει ενδελεχώς με άτομα από τον συγγενικό κύκλο, που το έχουν δοκιμάσει, κατέληξα ότι για να σε συμφέρει οικονομικά πρέπει να είσαι σε μια από τις παρακάτω κατηγορίες:
1) Άτομα που θέλουν ξεκούραση και να μην βγούν καθόλου από το συγκρότημα διαμονής
2) Τα παιδιά σου να είναι 5+, ώστε να δικαιολογεί η κατανάλωση που θα κάνουν τις χρεώσεις.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση μάλλον δεν συμφέρει αφού πχ εαν έχεις σκοπό να πας και να κάνεις εκδρομουλες κλπ, θα πρέπει να γυρνάς στο ξενοδοχείο να φας επειδή θα το έχεις πληρώσει.
Εχω ακούσει από κάποιους πολύ καλά λόγια και από άλλους ότι δεν θα το ξαναέκαναν, έχει να κάνει με το στυλ σας περισσότερο.
Προς Ηλεία-Κυλληνη έχει αρκετά τέτοια συγκροτηματα
 

kergaz

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Δεν έχω προσωπική εμπειρία και ούτε έχω παιδιά, απλώς επειδή το έχω συζητήσει ενδελεχώς με άτομα από τον συγγενικό κύκλο, που το έχουν δοκιμάσει, κατέληξα ότι για να σε συμφέρει οικονομικά πρέπει να είσαι σε μια από τις παρακάτω κατηγορίες:
1) Άτομα που θέλουν ξεκούραση και να μην βγούν καθόλου από το συγκρότημα διαμονής
2) Τα παιδιά σου να είναι 5+, ώστε να δικαιολογεί η κατανάλωση που θα κάνουν τις χρεώσεις.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση μάλλον δεν συμφέρει αφού πχ εαν έχεις σκοπό να πας και να κάνεις εκδρομουλες κλπ, θα πρέπει να γυρνάς στο ξενοδοχείο να φας επειδή θα το έχεις πληρώσει.
Εχω ακούσει από κάποιους πολύ καλά λόγια και από άλλους ότι δεν θα το ξαναέκαναν, έχει να κάνει με το στυλ σας περισσότερο.
Προς Ηλεία-Κυλληνη έχει αρκετά τέτοια συγκροτηματα
Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom