Διακοπες Ελλάδα τον Οκτώβρη

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Καλησπέρα
Ορμώμενοι από δυτική Μακεδονία ψάχνουμε προορισμό για τις 5-8 Οκτωβρίου. Μάλλον για θάλασσα που αν συνεχιστεί έτσι ο καιρός ίσως προλαβαίνουμε και κανένα μπάνιο. Δεν είναι αυτοσκοπός η θάλασσα, απλά λίγο να ξεφύγουμε, για κανενα ποτάκι, παρεΐτσα και γενικά σε μέρος που να έχει σχετικά κόσμο ειδικά βράδυ. Για τη θάλασσα επειδή είναι σχετικά αργά (ήδη μαθαίνω ότι στη Χαλκιδική αρχίζουν και κλείνουν τα μπιτσόμπαρα), δεν έχουμε ιδέα προς τα πού να πάμε.
Πάντως και εκτός θάλασσας θα μας ενδιέφερε, κάτι σε city break. Αν δεν υπήρχαν οι πλημμύρες θα το σκεφτόμασταν και κάτι σε Λάρισα - Βόλο.
θα ελεγα ΠΛαταμωνα που συνδιαζει φοβερες παραλιες, και βουνο , παλιος παντελεημονας, και Λιτοχωρο και αρχαια στο Διον.
 

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
θα ελεγα ΠΛαταμωνα που συνδιαζει φοβερες παραλιες, και βουνο , παλιος παντελεημονας, και Λιτοχωρο και αρχαια στο Διον.
Ευχαριστώ πολύ. Αν και έχουμε πάει Πλαταμώνα δε θα το απορρίπταμε. Επειδή θα είναι αρχές Οκτωβρίου, από κόσμο πώς πιστεύεις ότι θα είναι; Μήπως να επιλέγαμε κάποιο μεγαλύτερο μέρος;
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ευχαριστώ πολύ. Αν και έχουμε πάει Πλαταμώνα δε θα το απορρίπταμε. Επειδή θα είναι αρχές Οκτωβρίου, από κόσμο πώς πιστεύεις ότι θα είναι; Μήπως να επιλέγαμε κάποιο μεγαλύτερο μέρος;
θα ειναι ησυχα αλλα το γεγονος οτι πας σε ολη σχεδον την Πιερια απο εκει εμενα μου αρεσει. Πρωτη φορα πηγα Οκτωβριο του 2020 κ μου αρεσε παρα πολυ, και μπανια καναμε και ωραια φαγαμε, και στο Διον πηγαμε και Λιτοχωρο, Παλιο Παντελεημονα.
 

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
θα ειναι ησυχα αλλα το γεγονος οτι πας σε ολη σχεδον την Πιερια απο εκει εμενα μου αρεσει. Πρωτη φορα πηγα Οκτωβριο του 2020 κ μου αρεσε παρα πολυ, και μπανια καναμε και ωραια φαγαμε, και στο Διον πηγαμε και Λιτοχωρο, Παλιο Παντελεημονα.
Ναι αυτό ισχύει. Απλά θέλαμε να έχει και πιο πολύ κόσμο. Όπως και να έχει, θα το προτείνω στην παρέα και θα το σκεφτούμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom