Διακοπες για Καμακι!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Παιδια το θεμα βλεπω παει να ξεφυγει...δεν εχω πολυ χρονο γιατι αυριο πρεπει να σηκωθω νωρις λογω δουλειας αλλα ευχαριστω ξανα οσους προσπαθουν να κρατησουν το θρεντ στο θεμα.
Και ναι το τοπλεςς ειναι σημαντικο θεμα για εμενα γιατι γουσταρω τις απελευθερωμενες γκομενες. Τελοςπαντων χαιρομαι που οι περισσοτεροι με καταλαβαινουν.

Κ να πω κ στον φιλο Νικο:

Να μην πας σε κανενα νησι, να κατσεις σπιτι σου! Αρκετα χαζα καμακια εχουν γεμισει οι παραλιες!
Το που θα παει ο καθενας δεν το αποφασιζεις εσυ. Αν σε ενοχλουν τα χαζα καμακια της παραλιας μπορεις καλιστα εσυ να αφησεις την παραλια και να μας απαλαξεις απο μια παραπανω ξινη γκομενα.
 

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Επειδή κατηγορούμαστε ότι δεν

ΥΓ. Δοκίμασε μέσω facebook, παίζει πολύ τελευταία.

thanks για τις συμβουλες σου αλλα εδω εχω μια ενσταση. Γενικα λογω και δουλειας πλεον δεν εχω το χρονο να σπαταλαω απειρες ωρες σε τσατ κτλ. Και για να ειμαι ειλικρινης δεν ειναι κατι που θα ηθελα κιολας. Ειχα εξαλου κανει και καταστασεις παλιοτερα απο το φατσοβιβλιο αλλα αυτο που επιθυμω ειναι αλλο. Ειναι τελειως αλλη φαση μιας τουριστριας το καλοκαιρακι απο την επιδιωξη μιας σχεσης μεσα απο το νετ ειδικα.
 

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
καταρχας Νικο μπραβο για το θαρρος που εχεις!

-δεν καταλαβαινω ομως γιατι πρεπει οπωσδηποτε να βρεις μια τουριστρια για να κανεις αυτο που θελεις! θελω να πω οτι κοπελα μπορεις να βρεις και εκει που μενεις η μια απο τη σχολη σου! και αφου τη βρεις με το καλο πατε και μαζι διακοπες...;) διαφορετικα αν επιμενεις να βρεις μια τουριστρια κινησου σε μερη με αρκετη κινηση το βραδυ. κερασε και κανα ποτακι και ολα θα πανε μια χαρα! καλη...επιτυχια και καλο καλοκαιρι σου ευχομαι!

ΥΓ: αυτο που ζητησες απο τις κοπελες να τις βγαλεις φωτο νομιζω οτι ηταν λιγο λαθος κινηση! σου το λεω με ολη την καλη διαθεση.ελπιζω να μην παρεξηγησες το υφος μου!

Προς θεου πως να παρεξηγησω ενα τοσο καλοπροαιρετο ποστ. Ευχαριστω και αντευχομαι επισης ενα ομορφο καλοκαιρι.
Ξερω οτι αυτο με την φωτο ηταν ακυρο καπως αλλα πολλες φορες μπορεις να σπασεις και τον παγο ευκολα αν η αλλη εχει διαθεση για μπουρου μπορου.Σιγουρα ομως αγαρμπη κινηση αλλα απο το να μην την εκανα ουτε αυτην...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.489
Likes
7.991
Διαβαζοντας το πρωτο ποστ, λεω "κοιτα μεσα στη νυχτα τι μπορει να παθει ο ανθρωπος"...βλεποντας μετα καλυτερα την ωρα αναρτησης, σκεφτηκα οτι για να ποσταρει με τετοια θέρμη για ξωβυζες νταλα μεσημερι τα πραγματα ειναι πολυ σοβαρα...Αβαδιστα και Αααβιαστα ενα πραγμα...
Τεσπα, δεν ξερω να σου δωσω συμβουλες τι να πεις για να ριξεις γκομενα, μπορω να σου πω ομως 1 πραγμα που οπωσδηποτε ΔΕΝ πρεπει να πεις (μου το εχει πει καποιος προ αμνημονευτων χρονων σε κλαμπ... μαλλον στην ιδια κατασταση με σενα πρεπει να βρισκοταν τωρα που το σκεφτομαι)... "Μου θυμιζεις το λοχια μου στο στρατο"
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ενημερωτικά τελείως, η δόκιμη φράση είναι γυναίκα. Οχι γκόμενα. ΄Με τέτοια φρασεολογία και χαρακτηρισμό, δεν ρίχνεις ούτε 80χρονη συνταξιούχα του ΙΚΑ, ψηφοφόρο του ΠΑΣΟΚ.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
το φαγατε το παλικαρι.

δεν μπηκε ο ανθρωπος εδω ουτε να του κανουν καζουρα ουτε για να σπασει πλακα.

οκ για καποιους μπορει να ειναι αστειο το θεμα αλλα για τον ιδιο προφανως και οχι.

ζητησε ξεκαθαρα προτασεις για καλοκαιρινες διακοπες με εναν συγκεκριμενο σκοπο αλλα και συμβουλες...αλλο αν μετα,οπως καθε φορα αλλωστε γενικευτηκε το θεμα.

ο τιτλος το λεει ξεκαθαρα...οποιος απαξιει η δεν ειναι του επιπεδου του η της αισθητικης του η συγκεκριμενη συζητηση απλα δεν συμμετεχει.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
giannismits, σορι ε.... αλλα νομιζα οτι ειμαστε στο σοσιαλ ... :rolleyes:
απο μενα γιατι σορρυ;)..δεν ειμαι εγω ο δημιουργος του θεματος.

απλα το παλικαρι εχει εναν διακαη ποθο και ζηταει συμβουλες.ε ειναι κριμα να τον κατακρινετε γιαυτο.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το παλικάρι έχει μπλέξει τα μπούτια του: ζητάει τόπλες και απελευθερωμένες και παρόλαυτα κάθεται ακόμα Ελλάδα ελπίζοντας να γνωρίσει την χ μεθυσμένη τουρίστρια που θα έχει έρθει για μερικές μέρες διακοπών... τον υπόλοιπο καιρό που δε θα υπάρχουν απελευθερωμένες τουρίστριες πώς θα τη βγάζει;

Sent from my iPod using Travel stories
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.489
Likes
7.991
Το παλικάρι έχει μπλέξει τα μπούτια του: ζητάει τόπλες και απελευθερωμένες και παρόλαυτα κάθεται ακόμα Ελλάδα ελπίζοντας να γνωρίσει την χ μεθυσμένη τουρίστρια που θα έχει έρθει για μερικές μέρες διακοπών... τον υπόλοιπο καιρό που δε θα υπάρχουν απελευθερωμένες τουρίστριες πώς θα τη βγάζει;

Sent from my iPod using Travel stories
Μπα οχι ακομα...Το θεμα ειναι οτι θελει να τα μπλεξει απεγνωσμενα και μαλιστα συντομα! :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.472
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom