Διακοπες για Καμακι!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στη Μύκολο ήταν.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν μπορώ να τα διαβάσω όλα, πότε προλάβατε;

Μιας και μένω σε ελληνικό νησί (και μάλιστα όχι ιν) και μια που και εγώ είμαι ντροπαλός, θέλω να σου πώ ότι δεν χρειάζεται να κάνεις πάρα πολλά, ούτε να είσαι Ο χύμα για να γίνει κάτι! Αν κάποια είναι διαθέσιμη και εσύ λίιιιγο θετικός, έτσι ξέρεις, greek lover, μια χαρά πάει το πράγμα! Και συνήθως έρχονται απο εκεί που δεν το περιμένεις...

Και εγώ θα πρότεινα να πάρεις κανα φίλο μαζί, όσο να' ναι σε εμψυχώνει!! :lol:

Τέλος, θέλω να σχολιάσω που την λέξη καμάκι την γράφεις με Κ κεφαλαίο! Θεός!! :clap:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ρε γαμωτο ποτε θα γινεται λιγο σοβαροι σε αυτο το φορουμ; Μη δειτε ανθρωπο να ρωταει κατι της προκοπης με ενδιαφερον...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εσυ Αντωνη εισαι απο τους λιγους που απαντησαν σοβαρα (ηθελα να το γραψω κιολας).
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
καταρχας Νικο μπραβο για το θαρρος που εχεις!

-δεν καταλαβαινω ομως γιατι πρεπει οπωσδηποτε να βρεις μια τουριστρια για να κανεις αυτο που θελεις! θελω να πω οτι κοπελα μπορεις να βρεις και εκει που μενεις η μια απο τη σχολη σου! και αφου τη βρεις με το καλο πατε και μαζι διακοπες...;) διαφορετικα αν επιμενεις να βρεις μια τουριστρια κινησου σε μερη με αρκετη κινηση το βραδυ. κερασε και κανα ποτακι και ολα θα πανε μια χαρα! καλη...επιτυχια και καλο καλοκαιρι σου ευχομαι!

ΥΓ: αυτο που ζητησες απο τις κοπελες να τις βγαλεις φωτο νομιζω οτι ηταν λιγο λαθος κινηση! σου το λεω με ολη την καλη διαθεση.ελπιζω να μην παρεξηγησες το υφος μου!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εν τω μεταξυ δεν εχω καταλαβει γιατι ο Nikos25 ειναι 23 ετων... Μηπως θελουμε να μεγαλοδειχνουμε κατα τα αλλα "ντροπαλε" Νικολακη;
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Επειδή κατηγορούμαστε ότι δεν παίρνουμε στα σοβαρά το thread, να ξαναπαντήσω με πάσα σοβαρότητα.

Φίλε Niko25.

Όπως λέει και ο Καβάφης,

Καινούργιους τόπους δεν θα βρεις, δε θαβρεις άλλες θάλασσες.
Η πόλις θα σε ακολουθεί. Στους δρόμους θα γυρνάς
τους ίδιους. Και στες γειτονιές τες ίδιες θα γερνάς
και μες στα ίδια σπίτια αυτά θ'ασπρίζεις.
Πάντα στην πόλι αυτή θα φθάνεις. Για τα αλλού-μη ελπίζεις-
δεν έχει πλοίο για σε, δεν έχει οδό.
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη τη μικρή, σ'όλην την γη την χάλασες.


Με άλλα λόγια. Μην τρέχεις σε νησιά και κάμπους για να βρεις την τουρίστρια των Κοριτσιών στον Ήλιο. Συγκεντρώσου στο πώς να αναπτύξεις τεχνική και αυτοεκτίμηση εκεί που ζεις, δε θα αλλάξει ούτε η τύχη σου ούτε ο ντροπαλός χαρακτήρας σου αν ξενιτευτείς. Πάλι εσύ θα είσαι, απλώς σε άλλο φόντο.

ΥΓ. Δοκίμασε μέσω facebook, παίζει πολύ τελευταία.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Να σημερα το μεσημερι κατεβηκα παραλια και καθοντουσαν 2 τουριστριες μονες τους. Παιρνω το κινιτο μου που εχει καμερα...τις πλησιαζω και ρωταω αν μπορω να βγαλω φωτο αυτες τις ομορφες παρουσιες. Μπας και με αφηνανε και πιαναμε κουβεντα. Ελαβα απαντηση ενα νο τηανκς και εφυγα απραγος. .
Δεν ξαναπροσπαθεις με βιντεοκάμερα? Πολύ λαϊκούρα το κινητό...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.475
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom