Διακοπες για Καμακι!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Να κανω κ μια προφανη ερωτηση που δεν ακουστηκε μεχρι τωρα; Καλο παιδι -φαινεται πως- εισαι... Aν κ αυτο μετα απο 2 πετρελαια που θα πιεις λυνεται:bleh:
Απο εμφανιση ομως πως παμε; Δεν μας ειπες. :D
νομιζω το ειπα και πριν οτι θεωρω οτι προσεχω την εμφανιση μου λιγο με το γυμναστηριο κτλ πιστευω οτι μπραντ πιτ δεν ειμαι αλλα απλα προσεγμενος. τωρα ειναι και υποκειμενικο αν θα αρεσω κατα ποσο σε μια γυναικα κτλ


To θέμα voyager δεν είναι αν είναι καλό παιδί και όμορφο, το θέμα είναι πως η αγανάκτηση (όπως το θέτει) που έχει θα φαίνεται...Και θα μεταφράζεται από τις γυναίκες ως απελπισία - εξόχως αντιερωτική.
wow μου αρεσει πολυ οπως το θετεις και δυστυχως ετσι ειναι!
 

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Αν κ ειμαι γνωστο πνευμα αντιλογιας, οφειλω να πω πως συμφωνω! Παντως πιστευω οτι ειναι κ πολυ μικροτερος ο φιλος μας απ οσο δηλωνει..εφηβος θα ελεγα. Τετοια αγανακτηση δεν εξηγειται αλλιως!:haha:

Αγαπητη σε διαβεβαιω οτι ειμαι οσο δηλωνω. Εξαλου δεν θα ειχα λογο να κρυψω ηλικια. Δεν ειμαι εδω για να κανω τον μαγκα ουτε επειδη ντρεπομαι. Ανοιξα το θεμα για καποια βοηθεια και ευχαριστω αφανταστα οσους απαντησαν με καλοπροαιρετο χιουμορ αλλα και με διαφορα τιπς.
Για τον φιλο που λεει οτι ειμαι τρολλ μαλλον με μπερδευει με καποιον αλλο.
Παντως τον ευχαριστω ιδιαιτερα για το κατατοπιστικοτατο ποστ του. Ειναι η αληθεια οτι θελει ετσι ανεση και θρασος η δουλεια...Και για να μαι ειλικρινεις δεν θα μου ηταν δυσκολο να κανω κατι τετοιο αλλα αν εχει στην διπλα ξαπλωστρα η πολυ κοντα και αλλους ε εκει δεν μπορω να το κανω. Ακομα και να μιλισω νιωθω ασχημα για το πως θα φανει.
Να σημερα το μεσημερι κατεβηκα παραλια και καθοντουσαν 2 τουριστριες μονες τους. Λεω δεν το χω που δεν το χω ας το παιξω ως εξης. Παιρνω το κινιτο μου που εχει καμερα...τις πλησιαζω και ρωταω αν μπορω να βγαλω φωτο αυτες τις ομορφες παρουσιες. Μπας και με αφηνανε και πιαναμε κουβεντα. Ελαβα απαντηση ενα νο τηανκς και εφυγα απραγος. Πηγα να το κανω και σε μια αλλη που μπαναρα πιο κατω αλλα αυτη ειχε και ενα παιδακι οποτε εφυγα οταν ειδα οτι δεν ενδεικνεται. Μετα μπαναρα αλλες 2 ξωβυζες μαλιστα χαχα αλλα κολωσα να της πλησιασω καθως γυρω γυρω ειχε κοσμο στις ξαπλωστρες και ειδικα στις διπλα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ε, αφού όλοι απαντάνε στο τρολ, ας πω κι εγώ. ΚΑταρχη΄ν ο Trav... ε ο πόστερ ήθελα να πω, δεν μιλάει για πορνοκατάσταση. Τον Ψάλτη θέλει να μιμηθεί ο άνθρωπος, όχι τον madman.
ποιός μίλησε για πορνοκατάσταση ρε Ζόρζ ????

Σε παρακαλώ ο Μ ήταν ιδέα
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.405
Τι πάθατε με τις ξωβυζες και το αναφέρετε συνέχεια στο τέλος θα αρχίσουν να ντρέπονται.....αφήστε τα κορίτσια να χαρούν τον ήλιο ...να "αναπνεύσει" το σώμα τους ..εξάλλου τι θα βλέπουν και οι ρόντι...:D
 

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Τι πάθατε με τις ξωβυζες και το αναφέρετε συνέχεια στο τέλος θα αρχίσουν να ντρέπονται.....αφήστε τα κορίτσια να χαρούν τον ήλιο ...να "αναπνεύσει" το σώμα τους ..εξάλλου τι θα βλέπουν και οι ρόντι...:D
πρεπει να ειμαστε δικαιοι ομως! για να μην υποφερουμε ας μας αφησουν τα κοριτσια να τα βοηθησουμε και εμεις εστω να απλωσουμε λιγο λαδακι στο κορμακι τους μην καει απο τον ηλιο! να αλληλοβοηθουμε!:p
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στην Αιδηψό πάντως το τρίποντο το έχεις σίγουρο. Χλατσωτό.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
από τις λίγες "κανονικές" ταινίες του μετρ της σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης των Ελλήνων
Urban legend,όπως και διάφορες ατάκες που του αποδίδονται.
Αλλά δεν είναι του παρόντος.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εγω αλλη απορια εχω.

Ο Traveller που ηταν και γυρισε με τοση ευρηματικοτητα και ανοιξε ενα τετοιο τοπικ?

Πρεπει να κανονισουμε να παμε και μεις σε αυτο τον προορισμο!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom