Διακοπες για Καμακι!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Παντως αν και αυτο το καλοκαιρι επικρατησει ξηρασια,τον χειμωνα να σκεφτεις τη δεν παει καλα και να αναθεωρησεις καποια πραγματα.

Αλλα να μας κρατας ενημερους για τις εξελιξεις.
χεχε με συγκινισατε παιδια! μετα χαρας μου να σας ενημερωνω που και που αν θελετε.
Εννοειται οτι τον χειμωνα θελει αναθεωρηση σε καποια πραγματα απλα για τωρα αμεσα αν γινει κατι.

Μη με γελουν τα ματια μου ...!
Οι Εγγλεζες ειναι οι πιο βρωμιαρες που υπαρχουν,τωρα αν θες σωνει και ντε την εμπειρια πηγαινε στην Κω ή στα Μαλια ή στο Φαληρακι γιωματος ειναι ο τοπος απο δαυτες ..

Αλλιως ο ωραιοτερος κοσμος ειναι οπου υπαρχει Σερβια .. Δηλαδη Παραλια Κατερινης,Ζακυνθος και Χαλκιδικη ..
Ναι ωραια η Χαλκιδικη αλλα αν ειναι ετσι ξαναπαω και Χερσονησο. Εγω ελεγα για αυτο που θελω να βρω (κατω απο την πιεση και του χρονου) οτι πιο χυμα γινεται.
 

patrickdrd

Member
Μηνύματα
68
Likes
70
δεν θελω να απογοητευσω τον φιλο,
αλλα προσωπικα δεν πιστευω πως υπαρχει καμακι στις μερες μας,
ουτε στην καθημερινοτητα μας, ουτε στις διακοπες,
δλδ μπορει να γινεται καποιο "στοιχειωδες" παιχνιδι
(οπου οκ, μπορει να πιασεις κ τπτ), αλλα ως εκει φτανει στο 90%
των περιπτωσεων νομιζω
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν δεν κατέχεις το σπορ δεν αποφασίζεις για διακοπές στο Άγιο Όρος; Θα ηρεμήσει η ψυχή σου απο τις αμαρτωλές σκέψεις και θα ξοδεψεις λιγότερα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
φιλε Νικο φοβαμαι μη πας και επιστρεψεις παλι απογοητευμενος.δηλαδη και λεφτα θα χαλασεις και δεν θα κανεις τιποτα.
ειδικα αν εισαι μονος..σκεψου ποσο αβολα θα νοιωθεις να βλεπεις παρεες κι εσυ να τριγυρνας παντου μονος.εκει ειναι που δεν θα μπορεις να πλησιασεις καμια.

αν δεν βρεις παρεα μη μπεις στη διαδικασια να πας οπουδηποτε ειδικα για το σκοπο που εχεις.

δεν ξερω αν γινονται καμακια πλεον και αν μπορεις να βρεις καμια Αγγλιδα καμπια γιατι εμενα προσωπικα με αποθουν αυτα τα καρναβαλια.

παντως μη σου γινεται εμμονη αυτο το πραγμα.ολα θα γινουν δεν χρειαζεται να λυσσας επειδη ειναι καλοκαιρι.
 

Nikos25

Banned
Μηνύματα
22
Likes
0
Αν δεν κατέχεις το σπορ δεν αποφασίζεις για διακοπές στο Άγιο Όρος; Θα ηρεμήσει η ψυχή σου απο τις αμαρτωλές σκέψεις και θα ξοδεψεις λιγότερα.
χαχαχααχαχαχαχααχαχαχχ ελιωσα!πλακα πλακα το σκεφτομουν. Εχει τυχει να κλεινομαι σπιτι καλοκαιρι γιατι δεν θελω να βγαινω να βλεπω τουριστριες εξω και εγω να κοιταω με ενα διακαη ποθο και να μην βρισκω τροπο και @@ να καμακωσω!

φιλε Νικο φοβαμαι μη πας και επιστρεψεις παλι απογοητευμενος.δηλαδη και λεφτα θα χαλασεις και δεν θα κανεις τιποτα.
ειδικα αν εισαι μονος..σκεψου ποσο αβολα θα νοιωθεις να βλεπεις παρεες κι εσυ να τριγυρνας παντου μονος.εκει ειναι που δεν θα μπορεις να πλησιασεις καμια.

αν δεν βρεις παρεα μη μπεις στη διαδικασια να πας οπουδηποτε ειδικα για το σκοπο που εχεις.

δεν ξερω αν γινονται καμακια πλεον και αν μπορεις να βρεις καμια Αγγλιδα καμπια γιατι εμενα προσωπικα με αποθουν αυτα τα καρναβαλια.

παντως μη σου γινεται εμμονη αυτο το πραγμα.ολα θα γινουν δεν χρειαζεται να λυσσας επειδη ειναι καλοκαιρι.
Εχεις δικιο δυστυχως...Χωρις αλλο ενα ατομο δεν τραβαει. Δυσκολα θα φτιαχνω και κεφι. Ενα ατομο αρκει αλλα αντε να το βρω...προσπαθω τωρα με τον αλλο αλλα το βλεπω χλωμο.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
ε βεβαια πρεπει να βρεις ενα ατομο για παρεα για να περασεις καλα ακομα και αν δεν γινει το πολυποθητο!

αλλιως και εκει που ζεις αν το παρεις αποφαση μπορεις να κανεις το μεγαλο βημα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Λοιπον ειμαι 23 χρονων και εχω απελπιστει απιστευτα στο θεμα καμακι. Παντα ζηλευα οταν εβλεπα topless τουριστριες ειτε κοντα στα μερη μου ειτε σε αλλα! Το θεωρω κριμα ενω σχετικα ειμαι παιδι που προσεχει την εμφανιση του να μην νιωσει λιγο τις αμαρτωλες περιπετειουλες με τουριστριες που ειδικα οι παλιοτερες γενιες ευχαριστηθηκαν.
Nikos25
Ρε traveller, ακόμη δεν επέστρεψες άρχισες τις τρολιές;
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Να κανω κ μια προφανη ερωτηση που δεν ακουστηκε μεχρι τωρα; Καλο παιδι -φαινεται πως- εισαι... Aν κ αυτο μετα απο 2 πετρελαια που θα πιεις λυνεται:bleh:
Απο εμφανιση ομως πως παμε; Δεν μας ειπες. :D
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
To θέμα voyager δεν είναι αν είναι καλό παιδί και όμορφο, το θέμα είναι πως η αγανάκτηση (όπως το θέτει) που έχει θα φαίνεται...Και θα μεταφράζεται από τις γυναίκες ως απελπισία - εξόχως αντιερωτική.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
To θέμα voyager δεν είναι αν είναι καλό παιδί και όμορφο, το θέμα είναι πως η αγανάκτηση (όπως το θέτει) που έχει θα φαίνεται...Και θα μεταφράζεται από τις γυναίκες ως απελπισία - εξόχως αντιερωτική.
Αν κ ειμαι γνωστο πνευμα αντιλογιας, οφειλω να πω πως συμφωνω! Παντως πιστευω οτι ειναι κ πολυ μικροτερος ο φιλος μας απ οσο δηλωνει..εφηβος θα ελεγα. Τετοια αγανακτηση δεν εξηγειται αλλιως!:haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.464
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom