Διατροφή, λαοί και άλλα.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Στην Ελλαδα η queer κοινοτητα εχει ολα τα νομικα δικαιωματα και αποκαθισταται η δικαιοσυνη μετα τον βιαιο θανατο τους.
 
D

Delmem38110

Guest
Στην Ελλαδα η queer κοινοτητα εχει ολα τα νομικα δικαιωματα και αποκαθισταται η δικαιοσυνη μετα τον βιαιο θανατο τους.
μετά από ποιον θάνατό τους;
και αυτή την κυρία την κουιρ την ξέρουμε;
 
D

Delmem38110

Guest
εμεις δωσαμε τα φωτα του πολιτισμου παντου...μετα ομως κλεισαμε τα φωτα, και πεταξαμε και την ασφαλεια απο τον πινακα
έχουμε κάνει όμως πολλά άλματα. κάποτε ντρεπόμασταν να το πούμε. τώρα δεν μας καίγεται καρφί.
και η γκέι κοινότητα ευημερεί σε όλους τους τομείς.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Άλλους Ιταλούς ξέρουμε μάλλον.
Οι φοιτητές πάντως στις αρχές της δεκαετίας του 2000 έτρωγαν πάστα καθημερινά. Όταν μεγάλωσαν μπορεί να άρχισαν να τρώνε καβούρια και σφυρίδα, δεν ξέρω.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στην Ελλαδα η queer κοινοτητα εχει ολα τα νομικα δικαιωματα και αποκαθισταται η δικαιοσυνη μετα τον βιαιο θανατο τους.
Αν εμπλακούν στην υπόθεση σου καλλιτέχνες, ακτιβιστές από το εξωτερικό και η Διεθνής Αμνηστία κάτι μπορεί να γίνει σε πρώτο βαθμό.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Οι φοιτητές πάντως στις αρχές της δεκαετίας του 2000 έτρωγαν πάστα καθημερινά. Όταν μεγάλωσαν μπορεί να άρχισαν να τρώνε καβούρια και σφυρίδα, δεν ξέρω.
Φοιτητής κι εγώ έτρωγα σουβλάκι σχεδόν καθημερινά.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Φοιτητής κι εγώ έτρωγα σουβλάκι σχεδόν καθημερινά.
Στο τραπέζι μαζί με το φαγητό σου είχε δίπλα κι ένα σουβλάκι; Δεν το έτρωγαν ως κύριο γεύμα. Ως πρώτο ή side.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η αλήθεια είναι ότι αν κάτι με εντυπωσίασε στα ταξίδια μου στην Ιταλία είνια που στα σούπερ μάρκετ είχε μόνο δύο sections. Ενα με ζυμαρικά κι ένα αποκλειστικά με σφυρίδα και καβούρια. Κοτόπουλο, κρέατα και λοιπά φαγητά δεν τα έχουν ανακαλύψει οι καημένοι.
Στο τραπέζι μαζί με το φαγητό σου είχε δίπλα κι ένα σουβλάκι;
Φοιτητής ήμουν, δεν είχα τραπέζι. Από το δεύτερο έτος είχα δικαίωμα δωρεάν φαγητό στη σχολή, το οποίο ήταν και πολύ αξιοπρεπές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom