EasyJet Δρομολόγια Easyjet

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
κι ναι βγήκε το δρομολόγιο

αναχώρηση από το Λονδίνο (Λούτον) στις 0600 το πρωί άφιξη στο Ρέικιαβικ στις 0840 κι επιστροφή 0925 κι άφιξη 1325

μια πρόχειρη αναζήτηση μου βγάζει 56 ευρώ ρετουρν (χωρίς βαλίτσες κι άλλα).

το σκέφτομαι πολλή σοβαρά μια βδομάδα Ισλανδία το καλοκαίρι, μα πάρα πολλή άγρια :clap::clap::clap::clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.792
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
κι ναι βγήκε το δρομολόγιο

αναχώρηση από το Λονδίνο (Λούτον) στις 0600 το πρωί άφιξη στο Ρέικιαβικ στις 0840 κι επιστροφή 0925 κι άφιξη 1325

μια πρόχειρη αναζήτηση μου βγάζει 56 ευρώ ρετουρν (χωρίς βαλίτσες κι άλλα).

το σκέφτομαι πολλή σοβαρά μια βδομάδα Ισλανδία το καλοκαίρι, μα πάρα πολλή άγρια :clap::clap::clap::clap:
εγω να δεις, εγω να δεις...........
πεθαινω !!! Σηκώνει πάρτυ !!!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
απο Ελλαδα δεν το βλεπω να ειναι κατω απο 200-250 ευρω το πακετο .. καταρχην για Λουτον πεταει μονο απο Κερκυρα και προσεχως απο Ηρακλειο,απο Αθηνα νομιζω παει στο Gatwick ..
επίσης (αυτό κυρίως πάνε στους Σαλονικιούς)

για Λούτον πετάει κι η W!zz Air από Σκόπια, Βελιγράδι, Σόφια, Μπυργκάς κι Βάρνα :D:D:D
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.622
Likes
9.977
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
κι ναι βγήκε το δρομολόγιο

αναχώρηση από το Λονδίνο (Λούτον) στις 0600 το πρωί άφιξη στο Ρέικιαβικ στις 0840 κι επιστροφή 0925 κι άφιξη 1325

μια πρόχειρη αναζήτηση μου βγάζει 56 ευρώ ρετουρν (χωρίς βαλίτσες κι άλλα).

το σκέφτομαι πολλή σοβαρά μια βδομάδα Ισλανδία το καλοκαίρι, μα πάρα πολλή άγρια :clap::clap::clap::clap:
επίσης (αυτό κυρίως πάνε στους Σαλονικιούς)

για Λούτον πετάει κι η W!zz Air από Σκόπια, Βελιγράδι, Σόφια, Μπυργκάς κι Βάρνα :D:D:D
εσυ που εισαι απο Krakow να το κανεις χωρις δευτερη σκεψη και ασε τους υπολοιπους να ψηνομαστε στον πειρασμο γιατι για τους εκτος Κρητης και Κερκυρας προβλεπω πολυ ταλαιπωρια για να κανουν το ταξιδακι στην Ισλανδια
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
έννοια σου, αν τελειώσει ο μήνας αυτός, κι μου μένουν 60 ευρώ στην κάρτα, το έκλεισα το ταξίδι ;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
εκει παντως γυρω στα τελη Ιουλιου η easyjet μου εβγαλε το Αθηνα-Λονδινο-Ρεκιαβικ-Λονδινο-Αθηνα με αλλαγη αεροδρομιου και βαλιτσες 650 τα δυο ατομα παρομοια τιμη εκει κοντα εβγαλε και η Λουφθανσα και με λιγοτερη ταλαιπωρια...Γιατι χαιρεστε τοσο ;:bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.792
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
εκει παντως γυρω στα τελη Ιουλιου η easyjet μου εβγαλε το Αθηνα-Λονδινο-Ρεκιαβικ-Λονδινο-Αθηνα με αλλαγη αεροδρομιου και βαλιτσες 650 τα δυο ατομα παρομοια τιμη εκει κοντα εβγαλε και η Λουφθανσα και με λιγοτερη ταλαιπωρια...Γιατι χαιρεστε τοσο ;:bleh:
Για τους φίλους μας τους Αγγλους :bleh:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
εκει παντως γυρω στα τελη Ιουλιου η easyjet μου εβγαλε το Αθηνα-Λονδινο-Ρεκιαβικ-Λονδινο-Αθηνα με αλλαγη αεροδρομιου και βαλιτσες 650 τα δυο ατομα παρομοια τιμη εκει κοντα εβγαλε και η Λουφθανσα και με λιγοτερη ταλαιπωρια...Γιατι χαιρεστε τοσο ;:bleh:
πετάς με αεροπορική που προσγειώνετε στο Λούτον, βαλίτσα δε παίρνεις (ζεις άνετα με μια χειραποσκευή), το δεύτερο άτομο να πάει να δουλέψει κι να βγάλει φράγκα, άρα σου βγαίνει στα 100 με 120 ευρώ πήγαινε έλα ;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
πετάς με αεροπορική που προσγειώνετε στο Λούτον, βαλίτσα δε παίρνεις (ζεις άνετα με μια χειραποσκευή), το δεύτερο άτομο να πάει να δουλέψει κι να βγάλει φράγκα, άρα σου βγαίνει στα 100 με 120 ευρώ πήγαινε έλα ;)
δεν βλεπω καμια να πηγαινει Αθηνα Λουτον !
Βαλιτσα παιρνω γτ 10 μερες αλλιως εγω δεν την βγαζω!
Αυτο με το 2ο ατομο δεν το καταλαβα!
επισης τα 120 πως προεκυψαν; εστω οτι βγαζω την βαλιτσα στα 250 πεφτει συν τη διαδρομη Gatwick-Luton!:bleh:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
από αθήνα δε συμφέρει, τώρα οι Σαλονικιοί μπορούν να πανηγυρίσουν ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.712
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom