EasyJet Δρομολόγια Easyjet

Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Στο site της easyjet δεν υπάρχει διαθέσιμη πτήση για Βασιλεία μετά από 27.10.2012. Ακυρώνεται το δρομολόγιο το χειμώνα;
Και αυτοί???
Θυμίζω ότι το τελευταίο δρομολόγιο για Θεσσαλονίκη από Ζυρίχη της Swiss είναι 27 Οκτωβρίου , και 28 Οκτωβρίου, λίγες ώρες μετά δλδ, πάει για τελευταία φορά από Θεσσαλονίκη προς Ζυρίχη.


Υ.Γ.: τι γίνεται ρε γμτ... ήταν να μην πάω εγώ στην Ελβετία μου φαίνεται.... εμ σταματάει η Swiss, εμ τώρα και η EasyJet?! Και εμείς πώς θα πηγαινοερχόμαστε τώρα στη χώρα των ρολογιών?!?! :( :(
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Υ.Γ.: τι γίνεται ρε γμτ... ήταν να μην πάω εγώ στην Ελβετία μου φαίνεται.... εμ σταματάει η Swiss, εμ τώρα και η EasyJet?! Και εμείς πώς θα πηγαινοερχόμαστε τώρα στη χώρα των ρολογιών?!?!

εχω ακουσει απο ελληνες που πήγαν προσφατα στην ελβετία για δουλειά οτι στελνουν επιστολές και ενοχλούν τελος πάντων την aegean μήπως και ανοιξει δρομολογιο προς τα εκεί....ζυρίχη η βασιλεία...αλλα αυτά ειναι φρούδες ελπίδες κατ εμέ...καποιοι λενε οτι ηταν στο προγραμμα η Βασιλεία αλλα ηρθε η κριση και το ματαιωσε....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.516
Likes
29.304
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ioanna balla said:
Υ.Γ.: τι γίνεται ρε γμτ... ήταν να μην πάω εγώ στην Ελβετία μου φαίνεται.... εμ σταματάει η Swiss, εμ τώρα και η EasyJet?! Και εμείς πώς θα πηγαινοερχόμαστε τώρα στη χώρα των ρολογιών?!?!

εχω ακουσει απο ελληνες που πήγαν προσφατα στην ελβετία για δουλειά οτι στελνουν επιστολές και ενοχλούν τελος πάντων την aegean μήπως και ανοιξει δρομολογιο προς τα εκεί....ζυρίχη η βασιλεία...αλλα αυτά ειναι φρούδες ελπίδες κατ εμέ...καποιοι λενε οτι ηταν στο προγραμμα η Βασιλεία αλλα ηρθε η κριση και το ματαιωσε....
Η Swiss απο Αθηνα συνεχιζει να πεταει κανονικα, εως 3 φορες τη μερα.
Η Βασιλεια απο Θεσσαλονικη ηταν ετσι κι αλλιως εποχιακο δρομολογιο εξ αρχης. Τελειωνει η σεζον, τελειωνει και το δρομολογιο...

Sent from my Android phone using Travel stories
 

thessaris

Member
Μηνύματα
603
Likes
882
taver για πέρσι τον χειμώνα δεν είμαι σίγουρος, όμως το 2010-2011 το Θεσσαλονίκη Βασιλεία λειτουργούσε κανονικά και τον χειμώνα (ταξίδεψα τον Φεβρουάριο του 11)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Παρομοίως, ταξίδεψα το Δεκέμβριο.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
και εγω θεωρώ οτι δεν ηταν εποχικο δρομολογιο το θεσσλονικη-βασιλεία...θεσσαλονικείς φιλοι των παιδιων μου ταξιδεψαν εκει τον φεβρουαριο που μας περασε για το καρναβαλι της Βασιλείας..
Και ...ναι το Αθηνα- ζυρίχη παραμένει με την swiss με 3 πτησεις την ημερα..ελπιζουμε να παραμείνει γιατι αλλιώς την βαψαμε....
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Η Βασιλεια απο Θεσσαλονικη ηταν ετσι κι αλλιως εποχιακο δρομολογιο εξ αρχης.
Ποτέ δεν ήταν εποχιακό δρομολόγιο το συγκεκριμένο. Πετούσε κανονικά και χειμώνα (έχω πετάξει Δεκέμβριο, Μάρτιο, κτλ)
 
Μηνύματα
57
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νησια φιτζι
Γεια σας!

Λοιπόν, πήγα και θέλω να ξαναπάω παρίσι. Όμως τα εισιτήρια από Θεσ/νίκη προς Παρίσι πωλούνται μόνο μέχρι 2 Σεπτεμβρίου, όπως και οι περισσότεροι προορισμοί από Θεσσαλονίκη πωλούνται ώς οκτώβριο ή νοέμβριο...:(

Αποσύρεται η easyjet; Η απλά συμβαίνει κάτι άλλο; Γιατί την άλλη φορά είχα κλείσει 5-6 μήνες νωρίτερα...
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
απλά μαλλον κόβονται τα χειμερινα δρομολογια και πλεον θα εκτελουνται απο ανοιξη ως φθινοπωρο
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.195
Likes
41.650
Ο πολύ φιλικός διαδραστικός χάρτης της Easyjet που επιτρέπει την επιλογή δρομολογίου ανάλογα με το αεροδρόμιο αναχώρησης, το budget, τη διάρκεια του ταξιδιού και την περίοδο. Όλα με μια ματιά.
Inspire Me | easyJet.com
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
Kαινούργιο δρομολόγιο από Θεσσαλονίκη για Μάντσεστερ... από Μάρτιο του 2013 κάθε Δευτέρα και Παρασκευή...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.322
Μηνύματα
887.968
Μέλη
38.987
Νεότερο μέλος
Georg777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom