Βοσνία-Ερζεγοβίνη Κροατία Σερβία Δυτικά Βαλκάνια με λεωφορείο γίνεται?

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Λέω εγώ και η σύζυγός να κάνουμε ενα ταξίδι το καλοκαίρι δυτικά Βαλκάνια με τοπικά μέσα.Λεω άφιξη στο Βελιγράδι για τρεις μέρες συνέχεια Σαράγεβο δύο Μόσταρ δύο Ντουμπρόβνικ δύο Κότορ δύο και αναχώρηση από Ποντγκόριτσα μια διανυκτέρευση.Οι μεταφορές μόνο με λεωφορεία.Η ερώτηση μου είναι αν γίνεται αν υπάρχει ασφάλεια στις μεταφορές ( μη κλέβουν βαλίτσες) και γενικά αν υπάρχει κάποιο λάθος στους υπολογισμούς μου.Ευχαριστω
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
920
Likes
8.357
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Λέω εγώ και η σύζυγός να κάνουμε ενα ταξίδι το καλοκαίρι δυτικά Βαλκάνια με τοπικά μέσα.Λεω άφιξη στο Βελιγράδι για τρεις μέρες συνέχεια Σαράγεβο δύο Μόσταρ δύο Ντουμπρόβνικ δύο Κότορ δύο και αναχώρηση από Ποντγκόριτσα μια διανυκτέρευση.Οι μεταφορές μόνο με λεωφορεία.Η ερώτηση μου είναι αν γίνεται αν υπάρχει ασφάλεια στις μεταφορές ( μη κλέβουν βαλίτσες) και γενικά αν υπάρχει κάποιο λάθος στους υπολογισμούς μου.Ευχαριστω
Αν θυμάμαι καλά έχει κάνει την μισή διαδρομή από αυτή που σκέφτεσαι ο @giannismits και την περιγράφει σε μια ιστορία του. Για ψάξε στο προφίλ του, στις ιστορίες που έχει γράψει μήπως βοηθηθεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Λέω εγώ και η σύζυγός να κάνουμε ενα ταξίδι το καλοκαίρι δυτικά Βαλκάνια με τοπικά μέσα.Λεω άφιξη στο Βελιγράδι για τρεις μέρες συνέχεια Σαράγεβο δύο Μόσταρ δύο Ντουμπρόβνικ δύο Κότορ δύο και αναχώρηση από Ποντγκόριτσα μια διανυκτέρευση.Οι μεταφορές μόνο με λεωφορεία.Η ερώτηση μου είναι αν γίνεται αν υπάρχει ασφάλεια στις μεταφορές ( μη κλέβουν βαλίτσες) και γενικά αν υπάρχει κάποιο λάθος στους υπολογισμούς μου.Ευχαριστω
Δεν ειναι τυχαιο οτι τοσα πρακτορεια της Θεσσαλονικης κανουν τα δυτικα Βαλκανια οδικως με μηδαμινη ταλαιπωρια και λογικοτατες τιμες. Ειναι δυσκολη η οργανωση.
Δεν χρειαζεται να ταξιδευει κανεις ηρωικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom