Είστε για άλλη μία θεσσαλονικιώτικη συνάντηση;

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Κατι μου λεει πως μετα τις 12 θα κάνει εμφάνιση και το μοντέλο:D:bleh::bleh:
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Παιδιά είπα μήπως και τα κατάφερνα αλλά είμαι λάσπη...
Εχθές γυρίσαμε από Μπρύζ-Άμστερνταμ στις 02:30 το βράδυ με swiss και το πρωί δουλειά.:mad:
Δεν νομίζω να καταφέρω να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά μέχρι εκείνη την ώρα δυστυχώς:(:(
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
o μοντέλος ή η μοντέλα;:roll::bleh:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
αμαν τωρα το πηρα χαμπαρι.ερχομαιιιιιιιιιι.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
η θερινή σύναξις των τραβελστοριτών, συνεχίζεται και αυτή τη στιγμή, λίγα μέτρα πιο μακρυά απο τον Λευκό τον Πύργο οπου απόψε ανω των 20 αριθμό νοματαίοι βρέθηκαν και απόλαυσαν τα ποτά τους, αντάλλαξαν ιστορίες και όχι μόνο.

η μεγάλη σαρπράιζ της βραδυάς το ...υγρό δώρο σουβενίρ από μέρη μακρυνά που μας έφερε ο ELGEO2 και το οποίο μετά από κλήρωση έλαχε στο μέλος που είχε τον αριθμό 5.:haha:

Λεπτομέρειες προσεχώς!!!;)

Αν και ο καιρός πήγε να μας τα χαλάσει με μπουμπουνητά και βροντές που ακούγονταν απο μακρυά , τελικά μας προσπέρασε δα η καλοκαιρινή καταιγίχωρίς άλλα μετεορολογικά παρατράγουδα!!!

Ηταν μια υπέροχη βραδυά με πολλές πολλές εκπλήξεις, μιας και διέθετε και guest star!;)

ες αυριον λοιπόν τα σπουδαία και αι σχετικαί πληροφορίαι!:rolleyes:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μόλις γύρισα από τη συνάντηση,μια χαρά!Περάσαμε πολύ ευχάριστα,είδα παλιούς γνώριμους και γνώρισα και νέα μέλη...δε θυμάμαι ολονών τα ψευδώνυμα γιαυτό δεν τα λέω μην παραλείψω κανένα:roll:,ο/το μοντέλο δεν εμφανίστηκε αλλά ξέρω ότι συνήθως εμφανίζεται τις μικρές ώρες:haha:ατύχησα και πάλι...
υπήρξαν πάντως και άλλες απουσίες,παρ όλα αυτά η βραδυά κύλησε ταξιδεύοντας σε Ιαπωνία :clap:,Μπαλι κλπ...
Είχαμε και μια κλήρωση για μιά μπύρα που την έφερε ό Εlgeo από :roll:κάπου εξωτικά δε θυμάμαι τώρα...θα σας το πει η ΕΡΣΗ που την κέρδισε!
Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα επιτέλους απο κοντά τον Thanosh
που είναι από τα πιό παλιά μέλη του φόρουμ και επίσης ευχάριστη έκπληξη ήταν η παρουσία του Γιώργου(συζύγου ΕΡΣΗς)που έχει απίστευτο χιούμορ!του πρότεινα να γραφτεί κι αυτός στο φόρουμ:haha:...
άντε παιδιά και εις άλλα με υγεία!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.073
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
δυστυχως δεν μπορεσα τελικα...
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
ο-λα-ός-α-παι-τει-φωτο-γραφι-κοϋ-λι-κο-να-δει
πάμε όλοι μαζί...
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έχω να δηλώσω πανευτυχής και εντυπωσιασμένη για τα άτομα που γνώρισα!Πέρασα υπέροχα απόψε και χαίρομαι που με ορισμένους απο εσάς θα κρατήσω επαφή καθώς δεν κατάφερα να σας γνωρίσω δυστυχώς όλους!!!
Μα πάνω απ'όλα δηλώνω υπερήφανη και επίσης πολλάκις ευτυχισμένη που όχι απλά γνώρισα το μοντέλο αλλά καθόμουν και δίπλα του για πολύ ώρα!!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom