Ντουμπάι Εισιτήρια για Εμιράτα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Καλημέρα και Καλή Χρονιά με υγεία και περισσότερο μυαλό.

Αφού έπεισα το αμόρε να δουμε το sex and the city 2 τωρα μου ζητάει dubai and abu dhabi για πάσχα. Όχι οτι δεν θέλω αλλα βλέπω οτι ειναι τσιμπημενα τα εισιτήρια δηλαδή για Απρίλιο 490 το άτομο. αυτό που θέλω να ρωτήσω εσάς είναι ποια ειναι η νορμάλ τιμή και τι τιμή δίνουν στις προσφορές για να εχω μια ιδεα. Μπορεί και τα 490 να μην είναι αρκετά.:xmas_rolleyes:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν είναι δυνατόν... τι πήγαν να κάνουν οι γεροντοκόρες στα Εμιράτα??
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
να βρούν βεδουίνους... Είναι εξωτικό πώς να το κάνουμε. Aλλά μη χάσουμε και τη χλίδα... (υποθέτω, την ταινία δεν την έχω δει)
Επι της ερώτησης: έψαξες σε μηχανές αναζήτησης εισιτηρίων τύπου airtickets, pamediakopes?
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Νομίζω ότι είναι καλή τιμή για Πάσχα.
Καλά, κι εσύ δεν μπορούσες να τον πείσεις να δείτε το Under the Tuscan Sun ;
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
:xmas_lol: το χα απωθημένο!!! North κάλεσε τη Σαμάνθα ένας άραβας για δουλείες στο αμπου ντάμπι και έμειναν στο παλάτι!! είναι τρομερή:xmas_cheesygrin: ταινία να τη δείτε!! οι ψηλοτάκουνες πανέμορφες γόβες τους πήγαν στην έρημο!!!

Δηλαδή είναι εκεί γύρω τα εισιτήρια ε?? πολλά δεν είναι:xmas_redface:????
hydronetta ναι έψαξα και μπήκα και στην emirate και οι τιμες ήταν πολύ κοντά 980 και για τους δυο.

tuscan όπως Τοσκάνη?? Πήγαμε πήγαμε!!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Όπως σου λέει ο hydronetta, κοίτα σε airtickets. Εγώ βρίσκω (τυχαίες ημερομηνίες τον Απρίλιο) με Turkish στα 368 ευρώ.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Επίσης, έχε υπόψη σου ότι η ταινία που στάθηκε αφορμή για το μελλοντικό σας ταξίδι, ναι μεν διαδραματίζεται στα εμιράτα, γυρίστηκε όμως στο...... Μαρόκο.

Μήπως να αλλάξετε προορισμό? :xmas_cheesygrin:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
γυρίστηκε όμως στο...... Μαρόκο.

Μήπως να αλλάξετε προορισμό? :xmas_cheesygrin:
Και το παλάτι τίνος ήταν; Εμένα αυτό μ' ενδιαφέρει! Μπορούμε να το επισκεφθούμε;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Χα χα φαντάζεσαι το παλληκάρι να ονειρεύεται ερήμους και ουαντί άλλης χώρας και να βρεθεί στο Ντουμπάι;
Εξαρτάται τι του άρεσε. Αποσαφηνίστε το μη τον στείλουμε αλλού γι'αλλού
Νομίζω ότι τα παιδιά ενδιαφέρονται για απευθείας πτήση. Προσωπικά θα σας πρότεινα τις Τουρκικές. Φεύγετε με την πρώτη πρωινή, μένετε μισή μέρα για βόλτα στην Πόλη και πετάτε το βράδυ για Εμιράτα. Στην επιστροφή ακόμα καλύτερα τα ωράρια αν θυμάμαι καλά. Λίγη Πολη ενδείκνυται κατά καιρούς
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Αλήθεια? Μας δούλεψαν δηλαδή?? Το Μαρόκο θέλει παραπάνω από 5 μέρες? Αλλά δεν μου μιλάει τώρα το Μαρόκο. Τώρα συγκλονίστηκα βασικά.

nera μπήκα airtickets και το είδα και μπήκα και στην turkish απλά μένεις πάρα πολλες ώρες στην Κωνσταντινούπολη και πρέπει να αυξήσω μετα τις μέρες στο ντουμπάι.

anny με στεναχώρησες.....:xmas_sad:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.494
Likes
8.009
Κι όμως είναι αλήθεια! Γυρίστηκε στο Μαρόκο. Παζάρια σαν κι αυτό που συνάντησε η Κάρι τον πρώην της δεν θα βρείτε με την καμία στο Ντουμπάϊ... Όσο για το ξενοδοχείο-παλάτι που έμειναν, αν δεν είναι σκηνικό, έχεις ιδέα πόσο θα κοστίζει???
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.706
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom