Ντουμπάι Εισιτήρια για Εμιράτα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
η αγορά που πήρε τα παπούτσια και τα μπαχαρικά και συνάντησε και τον αλλο δεν είναι στο αμπου Ντάμπι?

Α εγώ μόνο απ'εξω θέλω να το δω!!! o babaduma σκέφτεται τη διαμονη μάλλον!!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Λυπάμαι που σε στεναχώρησα, αλλά αν θες να πας κάπου ορμώμενη από τα μέρη που είδες σε κάποια ταινία, τουλάχιστον να πας εκεί που πρέπει και όχι εκεί που υποτίθεται ότι διαδραματίζεται η ταινία.

Επίσης, την ταινία δεν την έχω δει, αλλά με ένα πρόχειρο ψάξιμο στο διαδίκτυο, λέγεται ότι το παλάτι που αναφέρεις μάλλον είναι το ξενοδοχείο Amanjena στο Marrakech.
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Αμάν αυτοί οι Αμερικάνοι!!!! Ως εξωτερικό πιστεύω έχουν πάρει το παλάτι και σκηνές όπως το φιλί που έπεσε(δεν σας λέω ποιος με ποια) είναι από αυτό λές anny.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
μάλλον είναι το ξενοδοχείο Amanjena στο Marrakech.
Μέγκλα! :clap::clap::clap:

Αυτό ακριβώς έψαχνα! Μόλις έκλεισα 4 βραδυές για το Πάσχα. Περίπτερο με πισίνα, 1900$ η βραδυά μόνον! Θα περάσουμε σούπερ!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Βρε συ, το ότι μένετε πολύ στην Πόλη δεν είναι αρνητικό. ίΣα-ίσα θα δείτε και την κωνσταντινούπολη. Δε χρειάζεται να αυξήσεις τις μέρες στο Ντουμπάι. Δεν έχω πάει, αλλά απ' ό,τι έχω ακούσει-διαβάσει 4 μέρες είναι αρκετές!

Πάντως κι εγώ θα πρότεινα το Μαρόκο, αλλά δεν ξέρω αν σας φτάνουν οι μέρες.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μέγκλα! :clap::clap::clap:

Αυτό ακριβώς έψαχνα! Μόλις έκλεισα 4 βραδυές για το Πάσχα. Περίπτερο με πισίνα, 1900$ η βραδυά μόνον! Θα περάσουμε σούπερ!
Λες να προλάβω κι εγώ την προσφορά? Με βάζεις σε σκέψεις. :xmas_mrgreen:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Βρε συ, το ότι μένετε πολύ στην Πόλη δεν είναι αρνητικό. ίΣα-ίσα θα δείτε και την κωνσταντινούπολη. Δε χρειάζεται να αυξήσεις τις μέρες στο Ντουμπάι. Δεν έχω πάει, αλλά απ' ό,τι έχω ακούσει-διαβάσει 4 μέρες είναι αρκετές!

Πάντως κι εγώ θα πρότεινα το Μαρόκο, αλλά δεν ξέρω αν σας φτάνουν οι μέρες.
Μη σου πώ 3. Η μία περίηγηση (τι να δεις δηλαδή). Μια μέρα "σαφάρι"(!!) στην έρημο και μια μέρα στα εμπορικά. Η Κων/πολη έτη φωτός καλύτερη!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Λες να προλάβω κι εγώ την προσφορά? Με βάζεις σε σκέψεις. :xmas_mrgreen:
Μην το σκέφτεσαι καθόλου. Θα περάσουμε Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α! Μια ζωή την έχουμε. Άλλωστε, πού αλλού καλύτερα να φάμε αυτά που "φάγαμε"; :xmas_wink:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μπράβο babaduma!!! Τους έπιασες μ@λ@κες!!! :clap:
Τρέχα και συ - πριν εξαντληθούν οι προσφορές! Μήπως να κάναμε εκεί την επόμενη συνάντηση του Travelstories; Έτσι κι αλλιώς το λέγαμε η επόμενη να είναι "διεθνής"!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Μη σου πώ 3. Η μία περίηγηση (τι να δεις δηλαδή). Μια μέρα "σαφάρι"(!!) στην έρημο και μια μέρα στα εμπορικά. Η Κων/πολη έτη φωτός καλύτερη!
ααα... κοινώς μία μέρα αξίζει..αυτή της "περιήγησης" ...Ερήμο πάω και στην Αίγυπτο που είναι και δίπλα και καλύτερα... Για τη μέρα στα εμπορικά,δεν το συζητάω καν...


Υ.Γ. Είδα την Οδύσσεια του διαστήματος του Κιούμπρικ...Γνωρίζει κανείς φθηνά εισιτήρια για Σελήνη..??? Θελώ να ζήσω "man on the moon" καταστάσεις...:xmas_razz:
...ααα.. και μη μου πείτε ότι ειναι σκηνικό,θα εκπλαγώ!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Εγώ είδα το The Beach και θέλω τη Françoise στην Ταϊλάνδη.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom