Ντουμπάι Εισιτήρια για Εμιράτα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δηλαδή εγω που είδα την Αλίκη στο Ναυτικό που να πάω? Στον Σκαραμαγκά?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.495
Likes
8.009
Δηλαδή εγω που είδα την Αλίκη στο Ναυτικό που να πάω? Στον Σκαραμαγκά?
Γιατί έχω την εντύπωση πώς άμα ερωτηθεί ο Γκιούλιβερ (και κρίνοντας φυσικά από την τροπή που έχουν πάρει τα ταξίδια σας) θα μας πεί πώς έχεις δεί μανιωδώς όλα τα sequels του "Εφιάλτη στο Δρόμο με τις Λεύκες"?:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Γιατί έχω την εντύπωση πώς άμα ερωτηθεί ο Γκιούλιβερ (και κρίνοντας φυσικά από την τροπή που έχουν πάρει τα ταξίδια σας) θα μας πεί πώς έχεις δεί μανιωδώς όλα τα sequels του "Εφιάλτη στο Δρόμο με τις Λεύκες"?:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
Κοιτα.. η αλήθεια είναι ότι τα έχω δει ολα. ΑΛΛΑ έκανα ριμέικ και τις λεύκες τις έκανα φοίνικες για να έχει κάποιο εξωτικό ενδιαφέρον :xmas_cheesygrin:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εγω λεω να επανελθουμε στο θεμα μας γιατι βλεπω διαγραφες παλι........... :p
 

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Τον King Kong τον είδαμε όλοι. Και ήρθε το ΔΝΤ.........
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αφού έπεισα το αμόρε να δουμε το sex and the city 2 τωρα μου ζητάει dubai and abu dhabi για πάσχα. Όχι οτι δεν θέλω αλλα βλέπω οτι ειναι τσιμπημενα τα εισιτήρια δηλαδή για Απρίλιο 490 το άτομο. αυτό που θέλω να ρωτήσω εσάς είναι ποια ειναι η νορμάλ τιμή και τι τιμή δίνουν στις προσφορές για να εχω μια ιδεα. Μπορεί και τα 490 να μην είναι αρκετά.:xmas_rolleyes:
Βρε alexapa, αφού σου έχει κολλήσει ντε και καλά να πας Dubai γιατί δεν κοιτάς και κανένα ταξιδιωτικό γραφείο; Από μια πρόχειρη ματιά στο διαδίκτυο είδα ότι για 5 μέρες τα Χριστούγεννα το πακέτο πήγαινε περίπου στα 700 ευρώ.

Η άλλη λύση που θα σου πρότεινα είναι να δεις με το αμόρε την ταινία Amelie που διαδραματίζεται στο Παρίσι, μπας και μετά σου ζητήσει να κάνετε κανένα ταξιδάκι στο Παρίσι :xmas_lol: Να ευχαριστηθεί βρε παιδί μου το μάτι σας αυθεντική ομορφιά...
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Πήγαμε στο Παρίσι!! Θα το κοιτάξω και αυτό που λες baxari ισως να ειναι φθηνοτερα σ΄ευχαριστώ!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Πήγαμε στο Παρίσι!! Θα το κοιτάξω και αυτό που λες baxari ισως να ειναι φθηνοτερα σ΄ευχαριστώ!!
Αφου έχεις πάει και στο Παρίσι , πες μας τότε ποιές ταινίες έχεις δει για να μην σου λεμε πόλεις που εχεις πάει .

Το ''Μια Ιταλίδα απο την Κυψέλη '' το εχεις δει :xmas_wink:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αφου έχεις πάει και στο Παρίσι , πες μας τότε ποιές ταινίες έχεις δει για να μην σου λεμε πόλεις που εχεις πάει .

Το ''Μια Ιταλίδα απο την Κυψέλη '' το εχεις δει :xmas_wink:
Αν δεις τη ''θεια μου τη χιππισα ???? Πας καρφι στα Ματαλλα ????

Μια Βιεννη δεν ταιριαζει στη περιπτωση σου???? Και πανεμορφη και σικατη...:xmas_confused:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Όλοι on topic είμαστε...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.716
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom