Αυστρία Εκλεισα για Βιεννη!Τη βοηθεια σας παρακαλω..!!

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Eυχαριστώ πολύ! Σίγουρα θα μου φανούν πολύ χρήσιμα. Όσον αφορά τις συγκοινωνίες πιστεύεις πως θα δυσκολευτώ ώστε να επισκεφτώ όλα τα αξιοθέατα; Αν πάρω κάρτα εβδομαδιαία διάβασα πως όποια μέρα και να την πάρεις λήγει την Κυριακή, ενώ οι υπολοιπες από την ώρα επικύρωσής τους. Ισχύει;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
δε χρησιμοποιησα καρτα,δε μου χρειαστηκε...αν ειναι καπως κεντρικο το ξενοδοχειο που θα μεινεις τοτε ολα ειναι κοντα με τα ποδια..μονο το σονμπρουν ειναι λιγο μακρια...αντε και στο μπελβεντερ να παρεις μετρο...χαιρεσαι να περπατας στη βιεννη!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για το Σενμπρουν παει η γραμμη U4 του μετρο (πρασινη γραμμη)
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ωραία, ευχαριστώ και εσένα Kleopatra, από ότι φαίνεται δε θα δυσκολευτώ! Αυτά προς το παρόν αλλά μέχρι τότε δε μπορεί όλο και καμία ανησυχια θα έχω για κάποιο θέμα:roll:! Aν θυμηθείτε και κάτι άλλο χρήσιμο καλοδεχούμενο!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
να μας πεις εντυπωσεις γιατι ακολουθουμε και αλλοι για βιεννη!
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Παιδιά καλησπέρα! Θέλω πάρα πολύ να πάω Βιέννη τον Ιούλιο. Έχω διαβάσει όσα περισσότερα θέματα για τη Βιέννη υπάρχουν στο φόρουμ. Καμια καινούρια πρόταση για ξενοδοχείο υπάρχει; Και εκτός από την περιοχή Innere stadt που αναφέρθηκε πιο πάνω, ποιες άλλες περιοχές συμφέρουν για να μείνω; Ευχαριστώ πολύ! :D
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Το Novotel για τις ημερομηνίες που θέλω μου το βγάζει στα 120 ευρώ το δίκλινο τη βραδιά και χωρίς πρωινό. Είναι καλή τιμή;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom