Αυστρία Εκλεισα για Βιεννη!Τη βοηθεια σας παρακαλω..!!

anthy

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΘΗΝΑ
Αustria Trend Hotels Anatol.
Γραψε λαθος ηταν σε μια καθετο της Mariahilfer Strasse.
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Καλησπερα σ ολους!!εχω κλεισει για βιεννη ατο τριημερο του μαρτιου.αυτο που με ενδιαφερει ειναι αν καποιος που εχει παει η ακομα και οχι ξερει καποιο καλο ξενοδοχειο..αυτο που με νοιαζει ειναι να ειναι στο κεντρο λογω των λιγων ημερων που θα παω να μην εχω τοσα παρε δωσε με τα μμμ.οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη!!εχω δει καποια αλλα νομοζω πως η βοηθεια σας θα ειναι καταλυτικη..
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Το ειπαμε κ χτες
Booking.com: Hotel am Konzerthaus - MGallery Collection, Βιέννη, Αυστρία - 398 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

δυσκολα θα βρεις κατι αναλογο σε τετοια τιμη...δοκιμασμενο ξενοδοχειο απο φιλους,το χει προτεινει και ο τραβελερ.297 ευρω συνολο,και αμα κλεισεις απο το site ,δίνοντας τον κωδικο Stadtspaziergang κατα την αφιξη, έχεις δωρεαν μια διωρη ξενάγηση στην πόλη το Σαββατο...

δες και κριτικες εδω
http://www.tripadvisor.com.gr/Hotel_Review-g190454-d228058-Reviews-Hotel_am_Konzerthaus-Vienna.html
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Gruß Gott!!
μια χαρα ξενοδοχειο, πολυ καλη περιοχη, κεντρο, δεν εχω μεινει, εχω περασει απ'εξω.;)
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Dimitrak η ερωτηση πηγαινε και σ αλλους δεν παει μονο σ εσενα!!μην εισαι χαραμοφαισσα..χαχαχα..ειδα στο πρωτο ή δευτερο post καποιας κοπελας που ελεγε οτι ο ταχ κωδικας ειναι 1010 και εκεινο που μου εστειλες δεν λεω καλο φαινεται αλλα εχει 1030..
Neraida ε αφου περασες απεξω μου λεει πολλα!!Μθα το κοιταξω και αυτο παντως...χιχιχι!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Αustria Trend Hotels Anatol.
Γραψε λαθος ηταν σε μια καθετο της Mariahilfer Strasse.
Σ' αυτό έμεινα κι εγώ πριν από 4 χρόνια.
Εκεί εργαζόταν και μια Ελληνίδα που μας έδωσε πολλές πληροφορίες.
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Εαν θελεις ριξε μια ματια και στο tulip inn. Εμεινα το 2007 εκει, τετραστερο , οικονομικο και 5 λεπτα με τα ποδια απο το ρολόι.
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Θεος..!!!ναι ρε..δεν πειραζει!!η elenara και η lori μην το δει...(πλακα)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom