Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Λοιπόν, για να μην κάνω καμιά γκάφα... Πηγαίνω το site που έκανα εγγραφή για cashback και απο εκεί πατάω το link του πρακτορείου που θέλω. Μετά μου βγάζει τη τιμή εισιτηρίου, βάζω κωδικό και αφαιρεί τα 15€ της προσφοράς. Απο κάτω, ζητάει τα στοιχεία κάρτας κλπ κλπ. Αν τα δώσω, πώς έχει συνδεθεί το σύστημα του πρακτορείου με το cashback site για να επιστρέψει τα 17€;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
έχοντας και εγώ τις ίδιες απορίες με τον Αντώνη,θα παρακαλούσα κάποιον που χρησιμοποιεί το "κόλπο" αυτό με την επιστροφή χρημάτων, ας μας περιγράψει τα βήματα που έκανε με κάποια περισσότερη λεπτομέρεια,για να καταλάβουμε και εμείς οι άσχετοι.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
έχοντας και εγώ τις ίδιες απορίες με τον Αντώνη,θα παρακαλούσα κάποιον που χρησιμοποιεί το "κόλπο" αυτό με την επιστροφή χρημάτων, ας μας περιγράψει τα βήματα που έκανε με κάποια περισσότερη λεπτομέρεια,για να καταλάβουμε και εμείς οι άσχετοι.
εγώ δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμα αλλά υποθέτω ότι από την στιγμή που πατάς τον σύνδεσμο του cashback και σε κατευθύνει στην σελίδα που κάνεις την αγορά των εισιτηρίων, το σύστημα κατά κάποιον τρόπο ενημερώνεται για την αγορά σου και σου πιστώνει το ποσό της επιστροφής στο λογαριασμό σου. Για παράδειγμα έκανα εγγραφή σε ένα newsletter που έλεγε ότι που επιστρέψει 0,32 λεπτά και όντως σε κάποιες ώρες τα χρήματα αυτά εμφανίστηκαν στο λογαριασμό μου.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.674
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Υπάρχει κάποιος που να έχει πάρει ήδη χρήματα πίσω από αυτά τα site; Γίνεται ή είναι μούφα;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Γίνεται ή είναι μούφα;
Γίνεται. Έχω πάρει πίσω 30 ευρώ.

Το μόνο πρόβλημα που βλέπω στο συνδυασμό αυτών των δύο προσφορών είναι τι γίνεται όταν ένα εισιτήριο κοστίζει λιγότερο από 32 ευρώ (πχ RHO-ATH 24€). Κερδίζεις 8€ και πετάς τζάμπα ταυτόχρονα;
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα παιδιά. Και γω έκανα αυτές τις αγορές. Ακόμη Pending με έχει το site. Το 15άρι μειώθηκε κανονικά (και σε ακριβές πτήσεις αλλά και σε SKG-ATH). Το θέμα είναι ότι έχω επιστροφή 11,5€, 17€, 17€ και όλα είναι pending. Πότε θα μπορέσω να τα πάρω; Γιατί μόλις τα πάρω, τσουπ κιάλλο ένα εισητηριάκι!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα παιδιά. Και γω έκανα αυτές τις αγορές. Ακόμη Pending με έχει το site. Το 15άρι μειώθηκε κανονικά (και σε ακριβές πτήσεις αλλά και σε SKG-ATH). Το θέμα είναι ότι έχω επιστροφή 11,5€, 17€, 17€ και όλα είναι pending. Πότε θα μπορέσω να τα πάρω; Γιατί μόλις τα πάρω, τσουπ κιάλλο ένα εισητηριάκι!!!
Από τους όρους του site:
4.3 Οι πληρωμές γίνονται μεσα σε 30 ημέρες από τη στιγμή που ο χρήστης ζητήσει πληρωμή των επιστροφών που εχει συγκεντρώσει εφόσον εχει συμπληρώσει το ελάχιστο απαιτούμενο ποσό και εφόσον εχει δώσει στοιχεία για την πληρωμή του (paypal λογαριασμός ή αριθμό τραπεζικού λογαριασμού)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Να ρωτησω για σιγουρια,μπορω να κλεισω χωριστα δυο εισιτηρια για το ιδιο ακριβως ταξιδι,χρησιμοποιωντας 2 φορες τον κωδικο της airfast,κερδιζοντας ετσι 2 επι 15=30 ευρω?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.685
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom