Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Το μεγαλο faul της εταιρειας ηταν που ανεφερε οτι ισχυει μεχρι 31/12...Ας ελεγε οτι ισχυει μεχρι να εξαντληθουν τα κουπονια ή για μικρο διαστημα χωρις να αναφερει ημερομηνια....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
αν και τελικά αυτοί που περίμεναν λίγο περισσότερο πέτυχαν καλύτερη επιστροφή (17 ευρώ αντί 11,5) και το κουπόνι κάποια στιγμή έκανε έκπτωση 20 ευρώ αντί για 15.
Σωστό. Αλήθεια έκανε έκπτωση 20 ευρώ;
 
Μηνύματα
93
Likes
76
  • εκπληκτικη προσφορα...την χρησιμοποιησα οσο προλαβα. μου εδωσε εισητηρια εσωτερικου round trip με 26 ευρω, εξωτερικου round trip με aegean (σε συναρτηση με οικονομικους ναυλους) με 69 ευρω. καποια δρομολογια εβγαιναν δωρεαν (πχ Σκυρος που ειναι επιδοτουμενη) ή το Σαντορινη-Αθηνα σε συνδιασμο με τους φθηνους ναυλους εβγαινε τελικη τιμη 4 ευρω!!!!
  • εδωσε και 15 αρια κουπονια και 20 αρια.
  • φαουλ και καρτα το οτι δεν ξεκαθαριζε οτι ειναι για συγκεκριμενο αριθμο κουπονιων...οσο θετικο ντορο εκανε με την προσφορα αλλα τοσο δυσαρεστησε στην συνεχεια. Κριμα...
  • ερωτηση...ακολουθησα την διαδικασια μεσω e-cashback (πρωτη φορα ). Στον λογαριασμο μου εχει pending ολες τις συναλλαγες ( 17 ευρω ανα συναλλαγη ). Τι πρεπει να κανω για να επισραφουν τα χρηματα? το εχει χρησιμοποιησει καποιος? ειναι δυνατον να ισχυει? πληρωσα 4 ευρω για ενα εισητηριο....μου εχει pending 17 ευρω στον λογαριασμο μου. Δηλαδη θα εχω κερδος 13 ευρω ? ειναι δυνατον?
  • Χρονια πολλα και καλη χρονια γεματη ταξιδια μακρινα σε ολες/ολους!!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
αχα ώστε εσυ εισαι αυτος που τιναξε το συστημα στον αερα κ δεν μπορέσαμε να σταυρωσουμε προσφορα!ποσα δηλαδή εισιτηρια εβγαλες?αν δεν είμαι αδιακριτη :) :bleh:
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ναι υπήρχε και ο εκπτωτικος κώδικος MYXMAS2013, με έκπτωση 20 ευρω.. Λογικό ηταν να την αποσύρει άμεσα την προσφορα, διαφορετικά θα χρεωκοπουσε η εταιρεία και δεν θα επωφελουνταν κανείς!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
εγινε internet μπαχαλ δηλαδή!παντως ενταξει πηραν πολύ δημοσιοτητα κ γενικα θα την χρησιμοποιω τη σελιδα τους!επισης θα παραφιλαω σκοπια για κανα τετοιο δωρο!ας ευχαριστήσουμε την κοπελια που το πρωτοεγραψε ;) ε θα χει κλεισει καμια 98439829348 εισιτηρια!ωρες ωρες λεω ζητω η ανεργια κ ο μπολικος χρονος για ταξίδια!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ο κωδικος των 20 ευρω ηταν για πτησεις μεχρι 31/12. Τουλαχιστον ετσι θυμαμαι πως ειχα διαβασει.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλα
Υποπτευομαι πως δεν ειναι κοπελια...
Μάλιστα είναι το αγόρι που έχει το e-cashback.
Και μιας και είναι της μοδός το affiliate marketing, έχετε υπόψη σας:
Bazando.gr και izocard.com
Το e-cashback και το izocard είναι τα πιο δυνατά (η ίδια προσφορά που συζητάμε ήταν και στα δύο νομίζω).

Είναι πολύ καλή ιδέα αλλά οι σελίδες είναι αρπακολατζίδικες και φοβίζουν τον κόσμο. Υποθέτω με τα πρώτα έσοδα θα αλλάξει αυτό και θα θεριέψουν (καλό για εμάς).
 
Μηνύματα
93
Likes
76
Μάλιστα είναι το αγόρι που έχει το e-cashback.
Και μιας και είναι της μοδός το affiliate marketing, έχετε υπόψη σας:
Bazando.gr και izocard.com
Το e-cashback και το izocard είναι τα πιο δυνατά (η ίδια προσφορά που συζητάμε ήταν και στα δύο νομίζω).

Είναι πολύ καλή ιδέα αλλά οι σελίδες είναι αρπακολατζίδικες και φοβίζουν τον κόσμο. Υποθέτω με τα πρώτα έσοδα θα αλλάξει αυτό και θα θεριέψουν (καλό για εμάς).
δηλαδη ξερεις πως δουλευουν αυτα τα site? πρωτη φορα το χρησιμοποιησα....ισχυει η επιστροφη χρηματων? δηλαδη για καθε αγορα που κανει καποιος μεσω e-cashback στο airfasttickets του επιστρφονται 17 ευρω? αυτο σημαινει εκπτωση 34 ευρω σε ενα εισητηριο roundtrip. το ενδιαφερον ειναι οτι η προσφορα ηταν συνδιαστικη. δηλαδη προσφορα ναυλου aegean σε συνδιασμο με το κουπονι xmas της airfastickets σε συνδιασμο με το e-cashback ουσιαστικα εκμηδενιζε το κοστος αγορας του εισητηριου. Σωστα καταλαβαινω? Σπανιο case study πραγματικα. Αν ναι, τι πρεπει κανω ωστε να γινει η επιστροφη? και μια ερωτηση φιλολογικου ενδιαφεροντος...πως κερδιζουν αυτα τα website? πληρωνονται απο τις εταιριες που συμμετεχουν? σε ευχαριστω
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.067
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Μάλιστα είναι το αγόρι που έχει το e-cashback.
Και μιας και είναι της μοδός το affiliate marketing, έχετε υπόψη σας:
Bazando.gr και izocard.com
Το e-cashback και το izocard είναι τα πιο δυνατά (η ίδια προσφορά που συζητάμε ήταν και στα δύο νομίζω).

Είναι πολύ καλή ιδέα αλλά οι σελίδες είναι αρπακολατζίδικες και φοβίζουν τον κόσμο. Υποθέτω με τα πρώτα έσοδα θα αλλάξει αυτό και θα θεριέψουν (καλό για εμάς).
Το affiliate program της airfasttickets ανηκει στο δικτυο της Linkwise και δινει 7,69€ για καθε αεροπορικο εισιτηριο. Το υπολοιπο κοστος μεχρι τα 17€ της επιστροφης πως το καλυπτουν αυτα τα sites; Εκτος κι αν η επιστροφη συνυπολογιζει και το κουπονι (κατι που απ' οτι καταλαβα δεν κανει). Μηπως η airfasttickets παραλληλα με τα κουπονια εχει αυξησει και το ποσο κερδους για τους affiliate συνεργατες της;
 

andreaslll

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Η airfast παράλληλα με το 15άρι του εκπτωτικού κωδικού έδινε και τριπλάσιο ποσό προμήθειας στους affiliates. Είναι μια προωθητική ενέργεια για τις γιορτές, λογικά δεν πρόκειται να ξαναδούμε κάτι αντίστοιχο για πολύ καιρό. Το ίδιο ισχύει και για τα cashback sites, μόλις συμπληρώθηκαν τα 15 λεπτά δημοσιότητας...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom