Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Να ρωτησω για σιγουρια,μπορω να κλεισω χωριστα δυο εισιτηρια για το ιδιο ακριβως ταξιδι,χρησιμοποιωντας 2 φορες τον κωδικο της airfast,κερδιζοντας ετσι 2 επι 15=30 ευρω?
ναι μπορεις
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Να επαναλαβω κι εγω την ερωτηση του gp123 αν εχει κλεισει κανεις ξενοδοχειο απο την airfasttickets κι αν ειναι αξιοπιστη?
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.142
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Να επαναλαβω κι εγω την ερωτηση του gp123 αν εχει κλεισει κανεις ξενοδοχειο απο την airfasttickets κι αν ειναι αξιοπιστη?
Εγώ έκλεισα 2 εισιτήρια μέσω της προσφοράς και προς το παρόν όλα βαίνουν καλώς! :p Έστειλαν και αποδείξεις και από όλα.
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα παιδιά και καλές γιορτές. Έχει εδώ και μερικές ώρες προσπαθώ να κλείσω εισητήρια μέσω του airfasttickets αλλά ο κωδικός XMAS13 δεν λειτουργεί πια. Μάλλον πλάκωσε κόσμος και δε συμφέρει. Ακόμη και στα ακριβότερα εισητήρια. Πχ χτες έκλεισα εισητήριο των 24€ και σήμερα δε μπορώ να κλείσω εισητήριο των 80€... Μου βγάζει "Ο κωδικός που εισαγάγετε είτε είναι λανθασμένος, είτε δεν σας παρέχει μείωση τιμής."
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή-Αργεντινή
Μάλλον μπήκαν μέσα... Ειδικά στα χαμηλά εισητήρια. Το θέμα είναι ότι έλεγε μέχρι 31/12 η προσφορά....

Λόγω της τεραστίας ανταπόκρισης σας, η προωθητική μας ενέργεια με τα εκπτωτικά κουπόνια μόλις ολοκληρώθηκε!

Για μικρό χρονικό διάστημα ακόμη και για περιορισμένο αριθμό κουπονιών, όσοι από εσάς έχετε στην κατοχή σας το επιβεβαιωτικό e-mail με τον κωδικό του κουπονιού έκπτωσης, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο [email protected] ή τηλεφωνικά στο 214 4163 800.

Σας ευχαριστούμε πολύ!

Η ομάδα της AirFastTickets.gr
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Στο viva.gr υπαρχει ο εκπτωτικος κωδικος viva2014 για αεροπορικα -14 ευρω.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που θα πω αλλά και γω στην αρχή έκλεισα 2 εισιτήρια και μετά δεν μου έκανε δεκτό τον κωδικό.
Μετά χρησιμοποίησα άλλη κάρτα με άλλο όνομα και έκλεισα άλλα δύο εισιτήρια.

Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο το όνομα ή η κάρτα τέλος πάντων, απλά το αναφέρω.
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή-Αργεντινή
Στο viva.gr υπαρχει ο εκπτωτικος κωδικος viva2014 για αεροπορικα -14 ευρω.
Δυστυχώς...
Το κουπόνι που έχετε εισάγει δεν είναι έγκυρο (H κράτησή σας δεν πληροί τους όρους χρήσης του κουπονιού.)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Εμενα γιατι μου τον δεχεται τον κωδικο στο viva.gr?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Δυστυχώς...
Το κουπόνι που έχετε εισάγει δεν είναι έγκυρο (H κράτησή σας δεν πληροί τους όρους χρήσης του κουπονιού.)
το κουπόνι για το viva ισχύει μόνο αν κάνεις κράτηση για 2 άτομα για ταξίδι μετ επιστροφής!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.786
Φαίνεται κι εδώ, όπως και για την προσφορά της Pegasus πριν λίγο καιρό, ότι πρέπει να αγοράζεις αμέσως αν πετύχεις τέτοιες περιπτώσεις. Καλά ταξίδια σε όσους προλάβαμε.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
αν και τελικά αυτοί που περίμεναν λίγο περισσότερο πέτυχαν καλύτερη επιστροφή (17 ευρώ αντί 11,5) και το κουπόνι κάποια στιγμή έκανε έκπτωση 20 ευρώ αντί για 15.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom