Εμπειρίες από Λονδίνο

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
ολες οι δημοσιες τουαλετες ηταν πεντακαθαρες!σοκαριστηκα!μυριζαν πορτοκαλι κανελα!
Από τα καλύτερα που έχουν γραφεί... μια ερώτηση μόνο γιατί δεν κατάλαβα... μύριζαν πορτοκάλι και κανέλλα ή πορτοκαλί κανέλλα? Αν ισχύει το πρώτο τι ώρες μύριζαν πορτοκάλι και τι ώρες κανέλλα? Αν παίζει το δεύτερο τι μυρουδιά έχει η πορτοκαλί κανέλλα? είναι σαν την κανονική κανέλλα ή μυρίζει κανέλλα με εσάνς πορτοκαλιού? Κρέμομαι από τα χείλη σου elbono...
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
traveller, εσύ μην ακούσεις κανέλλα, λειτουργεί το ραντάρ σου :haha:


βρε κοπελιά, όλα καλά... να δεχθώ και τις πασπαλισμένες με κανελλα τουαλέτες (δεν έχω άποψη, δεν έχω μπει..:bleh:)

αλλα το νοτινγκ χιλ κατά τη γνώμη μου είναι χάλια και το λονδίνο δεν είναι και πρότυπο καθαρής πόλης... :rolleyes:
 
Μηνύματα
43
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία, Ιρλανδία
Από τα καλύτερα που έχουν γραφεί... μια ερώτηση μόνο γιατί δεν κατάλαβα... μύριζαν πορτοκάλι και κανέλλα ή πορτοκαλί κανέλλα? Αν ισχύει το πρώτο τι ώρες μύριζαν πορτοκάλι και τι ώρες κανέλλα? Αν παίζει το δεύτερο τι μυρουδιά έχει η πορτοκαλί κανέλλα? είναι σαν την κανονική κανέλλα ή μυρίζει κανέλλα με εσάνς πορτοκαλιού? Κρέμομαι από τα χείλη σου elbono...

σταμάτα, δε μπορώ ν'ανασάνω!.... βάρδιες και στις μυρωδιές;;
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
traveller μου για να σου φυγει η περιεργεια κ πορτοκαλι κ κανελλα εναλλαξ!!!παιδια πραγματικα τις 5 μερες που εμεινα εκει ολα ηταν πεντακαθαρα!οσο για to notting hill μου αρεσε πολυ το παζαρι st porto bello αν θυμαμαι καλα!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αναθεωρώ ταπεινά...:D

το notting hill είναι καταπληκτικό...

αν...

αν...

...περπατας, όπως η κυρία, στους δρομους του και βλεπεις σε φορητό DVD σκηνες από την ομωνυμη ταινια...

 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Επειδη περιπου σε 25 μερες θα βρισκομαι στον Λονδινο θα εχετε την αμεση ανταποκριση μου οσον αφορα στις τουαλετες. Προτιθεμαι να διαπιστωσω ιδίοις όμμασι την καθαροτητα των αποχωρητηριων της Γηραιας Αλβιωνας . Προετοιμαζω απο τωρα την οσφρηση μου για να αφεθω στο αρωμα της λεκανης ραντισμενης με κανελογαρυφαλλο!!:D:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
amedia_2.web.britannica.com_eb_media_40_99940_004_D6D6E9B7.jpg


περιοχή που μου έκανε εντύπωση από το τελευταίο ταξίδι στο λονδίνο ήταν τα Docklands ( οι παλιές αποβάθρες του Λονδίνου έχουν μετατραπεί σε νέα πόλη με ηλεκτρικό τρένο υπερπαραγωγή και μια ανάσα απο γκρίνουιτς και cutty sark
awww_google_com_images_bcd1d7304ee6bdc246e116f17d36d97b._.jpg
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Από τα καλύτερα που έχουν γραφεί... μια ερώτηση μόνο γιατί δεν κατάλαβα... μύριζαν πορτοκάλι και κανέλλα ή πορτοκαλί κανέλλα? Αν ισχύει το πρώτο τι ώρες μύριζαν πορτοκάλι και τι ώρες κανέλλα? Αν παίζει το δεύτερο τι μυρουδιά έχει η πορτοκαλί κανέλλα? είναι σαν την κανονική κανέλλα ή μυρίζει κανέλλα με εσάνς πορτοκαλιού? Κρέμομαι από τα χείλη σου elbono...
:haha::haha::haha: :harakiri:

@elbono κορίτσι μου, πού ήσουν κρυμμένη τόσον καιρό? Μια με τα σεντόνια σου, τώρα με την κανέλλα...στο χρωστάω, τόσο γέλιο δυο μέρες :haha:
Γράψε μας κι άλλες εμμονές σου, είσαι θησαυρός καλοκαιριάτικα :lol::clap:
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί απο εσάς ειρωνεύεστε το θέμα περι κανέλλας!!!
Επειδή στην "κανέλλα" κατέχω master θα σας πώ οτι πρώτα απ όλα οι τουαλέτες στο Λονδίνο δεν μυρίζουν κανέλλα αλλα curry και ο λόγος είναι απλός...Όλοι τρώνε στο Zaika που μας "σύστησε" ο Traveller!!!
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
κρυμμενη δεν λες τιποτα ευτυχως σας ανακαλυψα!κ καθοτι ανεργη τα καλοκαιρια θα σας γεμιζω με τις εμμονες μου!!!κ εχω πολλες !χιχι!
 

rezi

Member
Μηνύματα
78
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Cuba?Brazil?South afrika?
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημικη Βολτα
εχουν βγαλει μπυρα με αρωμα πορτοκαλι κανελλα??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom