ΗΠΑ Ενοικίαση αυτοκινητου

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωχ ποιο καινούριο; δεν έχω πάρει πρέφα.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ωχ ποιο καινούριο; δεν έχω πάρει πρέφα.
Μεχρι να παρεις πρεφα, θα βλεπεις την corvette σε φωτογραφια:haha:
Εξαλλου πηρες αδεια απο το φορουμ για να πας ταξιδι?:haha::haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.310
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ωχ ποιο καινούριο; δεν έχω πάρει πρέφα.
νομιζω οτι προλαβαινειs. διαβαζειs οπωs ο καθε οδηγοs που σεβεται τον εαυτο του το γκρουπ ταξιδευτεs με ΙX (διαδικαστικα) και ενημερωνεσαι..
:D:D:D:D
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
αν προλαβαινειs δηλωσε απωλεια και βγαλε το καινουριο με λατινικουs xαρακτηρεs.
Δεν χρειαζεται να δηλωσεις απωλεια....βγαζεις ενα παραβολο των 30 ευρω και περνεις καινουργιο διπλωμα με λατινικους χαρακτηρες και chip οπως ειναι στις ΗΠΑ (στο περιπου....δηλαδη...)
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
νοικιασαμε ολες τις μερες στις ηπα las vegas kai california απο δω Traveljigsaw.gr κα μειναμε κατευχαριστημενοι με κατηγορια τζιπ για λας βεγγας και luxury la.πολυ φτηνα!αμαξαρες...και πολυ φτηνη βενζινη!!μονο SOS ρωτηστε αναλυτικα και προσεξτε πολυ τον κοκ και τις πινακιδες φαγαμε προστιμο 300$ για παρκαρισμα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.310
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν χρειαζεται να δηλωσεις απωλεια....βγαζεις ενα παραβολο των 30 ευρω και περνεις καινουργιο διπλωμα με λατινικους χαρακτηρες και chip οπως ειναι στις ΗΠΑ (στο περιπου....δηλαδη...)
εισαι σιγουροs? ειxε βγει ανακοινωση του ΥΜΕ οτι η αντικατασταση γινεται μονο απο 1/4. η εκδοση νεων αδειων μονο, γινεται απο τον Ιανουαριο, γι αυτο ειπα για δηλωση απωλειαs.αν βιαζεται δηλ.
http://nomarxia.gr/grafeiotypou/article_2009_01_21_5730.html
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ρε παιδιά μη με αγχώνετε. Με αυτό που έχω , συν τη διεθνή άδεια που έβγαλα στην ΕΛΠΑ δεν είμαι οκ;
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
κι εμεις ταξιδεψαμε με αυτο που βγαλαμε απο την ελπα και δε μας το ζητησε και κανεις
 

pix_lax82

Member
Μηνύματα
89
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Βορειος Κορέα
Εγω που εχω το καινούριο διπλωμα και θα παω Ιταλία Γαλλια χρειάζομαι και το χαρτί της ΕΛΠΑ? δεν εχω καταλάβει καλα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εγω που εχω το καινούριο διπλωμα και θα παω Ιταλία Γαλλια χρειάζομαι και το χαρτί της ΕΛΠΑ? δεν εχω καταλάβει καλα.
Το θέμα αυτό είναι στην ενότητα της Β. Αμερικής. Καλύτερα κάνε την ερώτησή σου εκεί που πρέπει....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.602
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom