Ενοικιαση αυτοκινητου χωρις πιστωτικη.

valia*

Member
Μηνύματα
52
Likes
10
Καλημέρα σας.ειμαι κι εγώ σε αναζήτηση αυτοκίνητου χωρίς πιστωτική.ταξιδευω μέσα Νοεμβρίου για Βουκουρέστι και ιντερνετικά μόνο με πιστωτική βρίσκω.καμια καλή καβατζα από κάποιον που έχει μείνει εκεί?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έχετε να προτείνεται κάποια εταιρία για ενοικίαση αυτοκινήτου στο Μόναχο χωρίς να θέλει πιστωτική κάρτα?

Στο Βουκουρέστι είχαμε νοικιάσει και δεν μας κράτησαν λεφτά, μιας και είχαμε την Full ασφάλεια (?)
 

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου εάν έχετε να προτείνεται κάποια εταιρεία για ενοικίαση αυτοκιντήτου στην Λισαβόνα χωρίς να θέλει πιστωτική; με full ασφάλεια κτλ;
Ευχαριστώ
 

katerinaz89

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα!! Πρόκειται τις μέρες των γιορτών να ταξιδέψουμε για 10 μέρες Βαυαρία. Ψάχνουμε για εταιρία αυτοκινήτων χωρίς πιστωτική. economy rent car από ότι είδα μπορεί να γίνει κράτηση με paypal και debit card. ισχύει? γνωρίζει κάποιος σχετικά και αν είναι αξιόπιστη?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Ξερει καποιος αν στις ΗΠΑ μπορεις να νοικιασεις αυτοκινητο με χρεωστική κάρτα αν δεν εχεις πιστωτική ;
 

mixalis_

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Καλησπέρα γιατί και γω θα πάω μετά τις γιορτές Αυστρία και ψάχνομαι λίγο για αυτοκίνητο,μίλησα με την εταιρία www.buchbinder.de(νοικιάζει αυτοκίνητα σε Γερμανία και Αυστρία) μου είπαν ότι νοικιάζουν και με χρεωστική κάρτα.... Θα ενημερώσω όταν έχω κάτι περισσότερο....
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Στη Ρουμανία είχαμε νοικιάσει με χρεωστική κάρτα από την carpro.ro
Δυστυχώς δεν είχα δει το μήνυμά σου νωρίτερα ώστε να σε βοηθήσω @valia*

Επίσης η Hertz δέχεται χρεωστικές κάρτες σε Ιταλία, Γαλλία, Γερμανία, ηπειρωτική Ισπανία, Ηνωμένο Βασίλειο, Βέλγιο, Ολλανδία, Λουξεμβούργο, Τσεχία και Σλοβακία.
https://www.hertz.com/p/europe-debit-card-information
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Στη Ρουμανία είχαμε νοικιάσει με χρεωστική κάρτα από την carpro.ro
Δυστυχώς δεν είχα δει το μήνυμά σου νωρίτερα ώστε να σε βοηθήσω @valia*

Επίσης η Hertz δέχεται χρεωστικές κάρτες σε Ιταλία, Γαλλία, Γερμανία, ηπειρωτική Ισπανία, Ηνωμένο Βασίλειο, Βέλγιο, Ολλανδία, Λουξεμβούργο, Τσεχία και Σλοβακία.
https://www.hertz.com/p/europe-debit-card-information
Εχω κάνει κράτηση στη Ρουμανία από την carpro.ro με revolut. Για 5 ημέρες 90 €. Πλήρωσα προκαταβολή 20 + 70 κατά την παραλαβή. Ζητά επίσης 150 € επιστρεφόμενα κατά την παράδοση ως εγγύηση. Ο Θεός βοηθός...
 

kd33

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Προσοχη γιατι μπορει να κλεισεις με χρεωστικη αλλα κατα την παραλαβη του αυτοκινητου θα πρεπει να εχεις πιστωτικη στο ονομα σου για να πληρωθει η εγγυηση.Υπαρχουν καποιες εταιριες που δεχονται χρεωστικη αλλα θελει πολυ ψαξιμο.
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ευχαριστούμε για τη διευκρίνιση. Στην carpro.ro σίγουρα δε χρειάζεται πιστωτική. Νομίζω πως ούτε και στη Hertz από όσα διαβάζω στο σάιτ τους.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Προσοχη γιατι μπορει να κλεισεις με χρεωστικη αλλα κατα την παραλαβη του αυτοκινητου θα πρεπει να εχεις πιστωτικη στο ονομα σου για να άλλαξα πληρωθει η εγγυηση.Υπαρχουν καποιες εταιριες που δεχονται χρεωστικη αλλα θελει πολυ ψαξιμο.
Ανταλλαξα περίπου 15 μεηλ μέχρι να τα διευκρινίσω όλα.
 

kd33

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Σε ολλανδια δυσκολευομαι να κλεισω και συγχρονωςνα παρω καλη τιμη.Εχει κανεις κατι υποψη του,θα εχω και ενα σκυλακι μαζι μου οποτε δυσκολευει το πραγμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom