Ηνωμένο Βασίλειο Εντυπώσεις απ'το λαμπρό Λονδίνο!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αυτη η βαρκα στη Μικρη Βενετια ειναι ενα τουριστικο καφε , αλλα εχει μια ομελετα κολαση για πρωινο..
Υ.Γ παρακληση μη βαζετε αλλα παπουτσια με το union Jack περικαλω.. Μπουχτισαμε φετος!!! :haha::haha:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
αυτη η βαρκα στη Μικρη Βενετια ειναι ενα τουριστικο καφε , αλλα εχει μια ομελετα κολαση για πρωινο..
Πραγματι, ο κοσμος επινε το καφεδακι του. Ηταν πολυ ομορφα. Δε ξερω για την ομελετα αλλα κατι αυγα που εφαγα σε πρωινο ηταν μπλιαχ..... Εχω συνηθισει τα δικα μας.
 

yorgosg

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παω Λονδινο και ψαχνω κινεζικο. Μηπως μπορεις να μου πεις λεπτομερειες για το κινεζικο στο Camden?
Σε ευχαριστω!!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Παω Λονδινο και ψαχνω κινεζικο. Μηπως μπορεις να μου πεις λεπτομερειες για το κινεζικο στο Camden?
Σε ευχαριστω!!
Συγνωμη για τη πολυ καθυστερημενη απαντηση αλλα δεν θυμαμαι καθολου το ονομα του μαγαζιου.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Θυμιζω πικραμενη ιστορια απο camden market . Παω,αγοραζω μπλουζα 30 λιρες που συλλαμβανει ηχους και εχει beatbox .. οπως καταλαβαινεται η μπλουζα αυτη λειτουργει με μπαταριες . Κατεβαινω στην Ελλαδιτσα μας και παιρνει η μανα μου τις μπλουζες που πηρα για πλυσιμο(πρωτοβουλια δικια της οχι δικια μου,Ελληνιδα μανα γαρ) και μην ξεροντας τι ειναι αυτο το μαυρο κουτακι μεσα στην μπλουζα(η θηκη τις μπαταριες) παιρνει ενα ψαλιδι και κοβει τα καλωδια με την δικαιολογια οτι νομιζε οτι ειναι αντικλεπτικο του μαγαζιου .......... Την πιο καλη εντυπωση στο camden market μου ειχαν κανει τα "περιπτερακια" με φαγητα απο διαφορες χωρες του κοσμου,απο οριτζιναλ ομως οχι γιαλαντζι Πακιστανους βαφτισμενους Περουβιανους ..
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Θυμιζω πικραμενη ιστορια απο camden market . Παω,αγοραζω μπλουζα 30 λιρες που συλλαμβανει ηχους και εχει beatbox .. οπως καταλαβαινεται η μπλουζα αυτη λειτουργει με μπαταριες . Κατεβαινω στην Ελλαδιτσα μας και παιρνει η μανα μου τις μπλουζες που πηρα για πλυσιμο(πρωτοβουλια δικια της οχι δικια μου,Ελληνιδα μανα γαρ) και μην ξεροντας τι ειναι αυτο το μαυρο κουτακι μεσα στην μπλουζα(η θηκη τις μπαταριες) παιρνει ενα ψαλιδι και κοβει τα καλωδια με την δικαιολογια οτι νομιζε οτι ειναι αντικλεπτικο του μαγαζιου .......... Την πιο καλη εντυπωση στο camden market μου ειχαν κανει τα "περιπτερακια" με φαγητα απο διαφορες χωρες του κοσμου,απο οριτζιναλ ομως οχι γιαλαντζι Πακιστανους βαφτισμενους Περουβιανους ..
:haha::haha::haha: Τι γελιο εριξα με τη μαμα!! Πωπω!!! Που να το φανταστει η γυναικα;
Παντως εμενα αυτες οι μυρωδιες απ'τα περιπτερακια με φαγητα μου προκαλεσαν δυσφορια.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αστα-αστα ενας θεος ξερει πως κρατηθηκα εκεινη την στιγμη απο τα νευρα μου ... οχι ρε συ ισα-ισα που μοσχοβολουσε ο τοπος,αν ειχα την οικονομικη ανεση θα τσιμπολογουσα και κατι απο το καθενα .. αν και βεβαια δεν ξερω τι θα ελεγε το στομαχι μου μετα απο αυτο :p :p
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Αστα-αστα ενας θεος ξερει πως κρατηθηκα εκεινη την στιγμη απο τα νευρα μου ... οχι ρε συ ισα-ισα που μοσχοβολουσε ο τοπος,αν ειχα την οικονομικη ανεση θα τσιμπολογουσα και κατι απο το καθενα .. αν και βεβαια δεν ξερω τι θα ελεγε το στομαχι μου μετα απο αυτο :p :p
:haha: Δε θα μιλουσε, μαλλον θα βογγουσε. Η αληθεια ειναι οτι εγω ειχα παει εκει σκασμενη απ'το φαι που ειχα τιμησει προηγουμενως οποτε ολα μου βρωμουσαν..:bleh:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
:haha: Δε θα μιλουσε, μαλλον θα βογγουσε. Η αληθεια ειναι οτι εγω ειχα παει εκει σκασμενη απ'το φαι που ειχα τιμησει προηγουμενως οποτε ολα μου βρωμουσαν..:bleh:
την επομενη φορα που θα πας θα εισαι με ψωμακι και τυρακι ολη μερα πριν πας :bleh::bleh::bleh:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
την επομενη φορα που θα πας θα εισαι με ψωμακι και τυρακι ολη μερα πριν πας :bleh::bleh::bleh:
Σκεψου ποσο ειχα φαει που απεφευγα και την οπτικη επαφη με τα φαγητα! Πωω ειχα φαει και κατι ωραιους λουκουμαδες-ντονατς βουτηγμενα στη σοκολατα... και με το κρυο που εκανε παγωνε κι η σοκολατα. Σκεη κολαση σου λεω....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αχ ωραια μανελα μου τα ξαναθυμηθηκα τωρα και ξαναπηρα μια δοσουλα .Θενκς
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.794
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom