Ενυδρεια προορισμός must!

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
"ένας χαμαιλέοντας στη Βαρκελώνη"!φυσικά ο λόγος για το καταπληκτικό ενυδρείο της Βαρκελώνης που έχει απ' όλα μικρά και μεγάλα της θάλασσας όντα!και καρχαρίες!!! aimg23.imageshack.us_img23_8782_holidays09058.th.jpg
κατά την γνώμη μου ,όσοι ετοιμάζεστε για εκεί αφιερώστε τον χρόνο και το χρήμα που απαιτείται!θα σας ανταμείψει!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εχω παει στον Θαλασσοκοσμο της Κρητης.Πολυ ωραιο ενυδρειο με μεγαλη ποικιλια ψαριων.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Το ενυδρείο του Λονδίνου ήταν πράγματι εντυπωσιακό. Δεν έχω μέτρο σύγκρησης όμως γιατί νομίζω ότι τα ενυδρεία είναι κάτι σαν ζωολογικοί κήποι και συνήθως δεν τα επισκέπτομαι.
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Το ενυδρειο στο Βερολινο μετριο.Στο Μονακο επισης μετριο.Καλο της Βαρκελωνης αλλα της Λισαβωνας το καλυτερο όλων!!Θεωρειται δε το καλυτερο της Ευρωπης αν και απ'οτι εχω διαβαζει προσφατα η Βαλενθια παιρνει τα σκήπτρα!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
στην αυστρια ειχαν κατι τεραστια ενυδρια οταν ειχα παει,ηταν μεσα στο ζωολογικο κηπο τους.πολλα ειδη ψαριων,κοχυλιων και αλλων οργανισμων!στο ηρακλειο στο θαλασσοκοσμο επεισης ειναι πολυ καλη δουλεια αλλα λιγο μικρο θα ελεγα.αλλα εχει παρα πολλα ειδη απο τον θαλασσιο κοσμο!αλλα αυτοι οι καρχαριες του ειναι αλλο πραμα...εχουν εξιλεωθει με τους ανθρωπους και μπορεις να τους πετυχεις να σε κοιτανε καταματα για πολυ ωρα!
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Έπεσα τυχαία πάνω στο θέμα κι έτσι θα πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι έχω πάει σε 3 ενυδρεία μέχρι στιγμής. Το πρώτο που επισκέφτηκα ήταν αυτό της Βαρκελώνης κι έτσι μετά από αυτό το εντυπωσιακότατο ενυδρείο, τα άλλα 2 (Σεντόζα και Ηράκλειο Κρήτης) μου φάνηκαν φτωχά..
 

pmaria

Member
Μηνύματα
90
Likes
44
εχω παει σε αυτο της λισαβωνας και της βαρκελωνης.
στο πρωτο επαθα πλακα (ηταν και το πρωτο μου)
το δευτερο πολυ καλο αλλά ψηφιζω φανατικα λισαβωνας
τουλαχιστον μεχρι τωρα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
εχω παει σε αυτο της λισαβωνας και της βαρκελωνης.
στο πρωτο επαθα πλακα (ηταν και το πρωτο μου)
το δευτερο πολυ καλο αλλά ψηφιζω φανατικα λισαβωνας
τουλαχιστον μεχρι τωρα.
Ήρθε λοιπόν η ώρα να κανονίσεις το επόμενο ταξίδι σου στη Βαλένθια. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom