Επιλογή mirrorless

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
Drone?? Ω ρε φίλε πανικός θα γίνει. Περιμένω την ταξιδαρα σας με πολλά κλικ αλλά κ πολύ περισσότερο μπιρι μπιρι :D

Υ.Γ ο λαός ζητάει να πάτε στο Σαιρ( if y know what i mean) :icon_redface:

Υ. Γ Σορρυ για το off topic!
 

noobtraveller

Member
Μηνύματα
140
Likes
573
Ούτε στα μεταχειρισμένα τέτοια τιμή.Από τις λίγες φορές που γίνεται καλή προσφορά στην Ελλάδα.Canon M100+15-45 269 euro+ 75 euro δωροεπιταγή ,αλλά μερικές άλλες συμπαθητικές προσφορές παρακάτω.Επίσης ,αν αγοράσετε με κάρτα eurobank την Canon ,έχετε 20% επιστροφη (52 ευρω) στο app 'επιστροφή'

https://www.lagonika.gr/canon-eos-m100-15-45mm-mirroless-269e-75e-δωροεπιταγή-και-άλλες-προσφο/
 
Last edited:

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Ούτε στα μεταχειρισμένα τέτοια τιμή.Από τις λίγες φορές που γίνεται καλή προσφορά στην Ελλάδα.Canon M100+15-45 269 euro+ 75 euro δωροεπιταγή ,αλλά μερικές άλλες συμπαθητικές προσφορές παρακάτω.Επίσης ,αν αγοράσετε με κάρτα eurobank την Canon ,έχετε 20% επιστροφη (52 ευρω) στο app 'επιστροφή'

https://www.lagonika.gr/canon-eos-m100-15-45mm-mirroless-269e-75e-δωροεπιταγή-και-άλλες-προσφο/
Έχεις γνώμη για την canon m100?Έχω το samsung galaxy s7 και είμαι ικανοποιημένος τόσο για την φωτογραφία όσο και στο βίντεο.Είμαι στην αναζήτηση μηχανής θέλωντας να προχωρήσω κάποια σκαλιά παραπάνω.Δεν βιάζομαι ακόμα να αγοράσω κάτι αλλά βλέποντας την συγκεκριμένη σε ευκαιριακή τιμή μπήκα στον πειρασμό να ρωτήσω.Φυσικά απαντήσεις και από άλλα μέλη που γνωρίζουν την μηχανή θα μου ήταν ευπρόσδεκτες.
 

noobtraveller

Member
Μηνύματα
140
Likes
573
Δεν την έχω ,αλλά αυτή την στιγμή είναι η πιο φθηνή τιμή σε Aps-c .Aps-c αισθητήρες είναι ένα σκαλί κάτω από Full Frame (35mm) και το εμβαδόν τους είναι πολλαπλάσιο των κινητών ,θα δεις διαφορά. Έχει καλά έτοιμα jpeg ,πολύ καλό auto focus (dual pixel af) και σε αυτή την τιμή είναι σα να παίρνεις τσάμπα τη μηχανή και να πληρώνεις μόνο το φακό.Για τα λεφτά της αξίζει ,σαφώς και υπάρχουν καλύτερες λύσεις σε 3πλάσια χρήματα και παραπάνω...
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Δεν την έχω ,αλλά αυτή την στιγμή είναι η πιο φθηνή τιμή σε Aps-c .Aps-c αισθητήρες είναι ένα σκαλί κάτω από Full Frame (35mm) και το εμβαδόν τους είναι πολλαπλάσιο των κινητών ,θα δεις διαφορά. Έχει καλά έτοιμα jpeg ,πολύ καλό auto focus (dual pixel af) και σε αυτή την τιμή είναι σα να παίρνεις τσάμπα τη μηχανή και να πληρώνεις μόνο το φακό.Για τα λεφτά της αξίζει ,σαφώς και υπάρχουν καλύτερες λύσεις σε 3πλάσια χρήματα και παραπάνω...
Σε ευχαριστώ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom