Ηνωμένο Βασίλειο Ισπανία Ιταλία Επόμενος προορισμός Λονδίνο,Βαρκελώνη,Ρώμη η Μιλάνο ;

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είμαι στην αναζήτηση του επόμενου προορισμού και είμαι ανάμεσα σε αυτές της 4 πόλης... Που είναι καλύτερα για να παω 10/2 με 15/2;



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είμαι στην αναζήτηση του επόμενου προορισμού και είμαι ανάμεσα σε αυτές της 4 πόλης... Που είναι καλύτερα για να παω 10/2 με 15/2;



Sent from my iPhone using Tapatalk
Λονδίνο (παντός καιρού) ή Ρώμη. Βαρκελώνη (αν πηγαίνεις πρώτη φορά) καλύτερα καλοκαίρι, όπως άνοιξη/καλοκαίρι είναι καλύτερα και για το Μιλάνο (για να μπορείς να πας και στις λίμνες ή/και στη Γένοβα).
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή θα παω κ στης 4 απλός Θέλω να μάθω που είναι καλύτερη φεβρουάριο μήνα..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Συμφωνω με taver..Tο λονδινο ειναι σιγουρα η πιο "χειμωνιατικη" πολη... του παει το κρυο..Η ρωμη βεβαια ειναι ανυπερβλητα ομορφη ολες τις εποχες, αλλα οσο κ αν τη λατρευω το χειμωνα δε μου φαινεται τοσο εντυπωσιακη οσο τις αλλες εποχες, ισως επειδη μες στο καταχειμωνο δεν αναδεικνυεται τοσο εντονα το μεσογειακο της ταμπεραμεντο. Τις αλλες 2 αφησε τις για αλλες εποχες
Για Φεβρουαριο Λονδινο απο μενα
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
αχ, τετοια προβληματα εχω κεγω..ειναι δυσκολος ο φλεβαρης και ειναι κριμα να πας σε καποια πολη που ο χειμωνας "δεν της παει"!!
απο τις επιλογες που δινεις, κεγω λονδινο προτεινω!
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Το Λονδίνο είναι όμορφο το Φλεβάρη αλλά να είσαι προετοιμασμένος για πολύ κρύο.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τετοια ομοφωνια χρονια ειχα να δω! Αν τωρα αποφασισεις να πας Ρωμη μην τολμησεις να μας το πεις!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ποιος είπε για ομοφωνία?:xmas_cheesygrin:
αφού δεν έχει πάει σε καμμία αποκλείονται Βαρκελώνη, Μιλανο γιατι είναι επαρχιακές πολεις μπροστά στις άλλες 2. από τις οποίες φυσικά κάποιος πρωτα πάει Ρώμη κ μετά Λονδίνο. Πρωτα πας στη Γηραιά Ήπειρο κ μετά Αμερική. πρώτα πας Ακρόπολη κ μετά Mall, πρώτα πας στην ιστορία, τον πολιτισμό κ μετά στη μητρόπολη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.468
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom