Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ναι μαζί βάζει την ίδια κράτηση, εδώ είχα δύο διαφορετικές κρατήσεις για την ίδια πτήση (2άτομα+1άτομο) και είχα κάνει αγορά μέσω του λογαριασμού μου και το σύστημα μου υπενθύμισε ότι έχω και άλλη κράτηση και αν επιθυμώ να κάτσουμε όλοι μαζί..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ναι μαζί βάζει την ίδια κράτηση, εδώ είχα δύο διαφορετικές κρατήσεις για την ίδια πτήση (2άτομα+1άτομο) και είχα κάνει αγορά μέσω του λογαριασμού μου και το σύστημα μου υπενθύμισε ότι έχω και άλλη κράτηση και αν επιθυμώ να κάτσουμε όλοι μαζί..
Αυτό όμως μόνο αν τα αγοράσεις από το site τους. Αν τα αγοράσεις από άλλο site όχι...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Εχω μπερδευτεί να πω την αλήθεια. Δεν μπορώ να δεχτώ πως όσοι κάθονται μαζί έδωσαν 60€ για θέσεις πήγαινε - έλα.

EDIT: @mourohavlos Μίλησα με την AEGEAN και μου είπαν ότι εφόσον η κράτηση γίνει την ίδια στιγμη από τον ίδιο λογαριασμό τότε θα κάτσουμε και μαζί!
Σχεδον απιθανο να μην βρεις διπλα διπλα θεσεις να κατσετε μαζι..μια φορα μονο σε πτηση εσωτερικου δεν εβρισκα διπλα διπλα γιατι μπηκα στις 24ωρες προ πτησης αλλα ευτυχως τελευταια στιγμη αδειασε η διπλανη απο μενα και μετεφερα τη θεση του αγοριου μου..παντως αν μπεις με το που ανοιξει θα βρεις 100%
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Σχεδον απιθανο να μην βρεις διπλα διπλα θεσεις να κατσετε μαζι..μια φορα μονο σε πτηση εσωτερικου δεν εβρισκα διπλα διπλα γιατι μπηκα στις 24ωρες προ πτησης αλλα ευτυχως τελευταια στιγμη αδειασε η διπλανη απο μενα και μετεφερα τη θεση του αγοριου μου..παντως αν μπεις με το που ανοιξει θα βρεις 100%
Ευχαριστώ πολύ. Πάλι καλά μοθ έφυγε το άγχος αυτό.. Πάμε σε λίγο καιρό για το άγχος της βαλίτσας..
 
Last edited by a moderator:

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Εκανα χαζεμα στα εισιτηρια της aegean και διαλεξα ενα ναυλο και το προχωρησα μεχρι 2 βηματα πριν την πληρωμη,ωσπου μετα απλα εκανα πισω απο το βελακι και βγηκα...μπαινοντας μετα στις κρατησεις μου βλεπω οτι εχει εκδωθει αλλα προφανως δεν υπαρχουν εισιτηρια λογω οτι δε τα πληρωσα(και δε παιζει να μου παρουν καπως τα λεφτα γιατι δεν εχω τοσα)και με παραπεμπει στο τηλεφωνικο τους κεντρο...και ερχομαι να ρωτησω πρεπει να τους παρω τηλ να τους πω οτι πρεπει να ακυρωθει ή θα το κανουν μονοι τους?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Εκανα χαζεμα στα εισιτηρια της aegean και διαλεξα ενα ναυλο και το προχωρησα μεχρι 2 βηματα πριν την πληρωμη,ωσπου μετα απλα εκανα πισω απο το βελακι και βγηκα...μπαινοντας μετα στις κρατησεις μου βλεπω οτι εχει εκδωθει αλλα προφανως δεν υπαρχουν εισιτηρια λογω οτι δε τα πληρωσα(και δε παιζει να μου παρουν καπως τα λεφτα γιατι δεν εχω τοσα)και με παραπεμπει στο τηλεφωνικο τους κεντρο...και ερχομαι να ρωτησω πρεπει να τους παρω τηλ να τους πω οτι πρεπει να ακυρωθει ή θα το κανουν μονοι τους?
Εβαλες τα στοιχεία της κάρτας σου;
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Προσπαθώ να κλείσω εισιτήρια από Ρόδο για Αθήνα με επιστροφή για τέλη Οκτώβρη - Αρχές Νοέμβρη και στις δυο εταιρείες (Aegean και OA) εμφανίζεται το ακόλουθο μήνυμα:

Flights from ATHENS to RHODES operate from 22/01/2020 until 24/10/2020. Please change your search criteria & select alternate dates.

Τι μπορεί να εννοεί;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom