Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

barkour

Member
Μηνύματα
1.161
Likes
5.045
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Θα μας τρελάνει η AEGEAN . Εβαλα τον κωδικο flymeto2021 και ενω πριν ενα μηνα δεν τον δεχοταν, τωρα μου εδωσε -30€ χ 2 . Επισης , εβαλα το summer21e στο app της και μου εδωσε και δευτερο -30 € ενω απο το destop δεν το δεχοταν.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Με τη σειρά μου να ρωτήσω κάτι άλλο. Έχω βρει εισιτήριο στην Aegean με 31ευρώ, βάζοντας τον κωδικό flymeto2021 μου κοστίζει 1 εύρω. Αν τελικά δεν καταφέρω να ταξιδέψω και κάνω κανoνικά check in, κερδίζω τα μίλια που δίνει ή όχι;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Με τη σειρά μου να ρωτήσω κάτι άλλο. Έχω βρει εισιτήριο στην Aegean με 31ευρώ, βάζοντας τον κωδικό flymeto2021 μου κοστίζει 1 εύρω. Αν τελικά δεν καταφέρω να ταξιδέψω και κάνω κανoνικά check in, κερδίζω τα μίλια που δίνει ή όχι;
Τα μίλια κερδίζονται αν γίνει το ταξίδι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.931
Likes
40.771
Με τη σειρά μου να ρωτήσω κάτι άλλο. Έχω βρει εισιτήριο στην Aegean με 31ευρώ, βάζοντας τον κωδικό flymeto2021 μου κοστίζει 1 εύρω. Αν τελικά δεν καταφέρω να ταξιδέψω και κάνω κανoνικά check in, κερδίζω τα μίλια που δίνει ή όχι;
Δοκιμασα το Θεσσαλονικη Αθηνα και μου χρεωνει να πληρωσω μονο τους φορους κανονικα 18 ευρω. Που βρηκες πτηση με φορους 1 ευρω, απορω.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Δοκιμασα το Θεσσαλονικη Αθηνα και μου χρεωνει να πληρωσω μονο τους φορους κανονικα 18 ευρω. Που βρηκες πτηση με φορους 1 ευρω, απορω.
Πάρος-Αθήνα στο low fare calendar (comfortflex), 28/7 και 1/9 αν δεν κάνω λάθος!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Εχουμε να βγουμε για ποταρες απο τον Οκτωβρη και το σκεφτεσαι... :p
Ούτε καν.
Ο,τι δεν ήπιαμε το κλείνουμε εισιτήριο. :cool:
Ειδικά τώρα που (δείχνει) να οριστικοποιήθηκε το πρόγραμμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom