Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πρόγραμμα για καλοκαίρι πότε βγάζει η Aegean, ξέρουμε;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πρόγραμμα για καλοκαίρι πότε βγάζει η Aegean, ξέρουμε;
Θα πας εκεί κοντά στο χωριό σου σε ένα μέρος που λέγεται Δελφοί. Είναι εκεί μια τύπισσα, Πυθία τη λένε, που όλη την ώρα καπνίζει διάφορα. Θα τη ρωτήσεις, και θα σου πει με σιγουριά :)

(Αν κρίνω από προηγούμενες χρονιές, αρχές Οκτώβρη).
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Οχι μονο εχει βγαλει για καποιους προορισμους, αλλα ηδη διαθετει με μιλια για Αμστερνταμ καλοκαιρι που το ψαχνω. 1 σε καθε πτηση.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι, τα δρομολόγια για τα μεγάλα αεροδρόμια της Ευρώπης (όπου η εταιρία έχει αγορασμένα slots και αναγκαστικά τα ωράρια των δρομολογίων είναι δεδομένα) έχουν ήδη φορτωθεί καιρό τώρα. Οι μικρότεροι προορισμοί είναι που αναμένονται.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
μπορείς να αγοράσεις εισιτήρια μέχρι και 355 μέρες από σήμερα και κάθε σήμερα στην πλειοψηφία των προορισμών.
Για εκεί που θέλω όχι ακόμη παρότι μένουν λιγότερο από 300 μέρες.
 

geosal

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα
Αρχικά όταν έκλεισα τα εισιτήρια από Αθήνα για Κωνσταντινούπολη (και επιστροφή) για Φεβρουάριο η πτήση μου εμφανιζόταν εξαρχής στην καρτέλα "Τα ταξίδια μου". Ωστόσο είχα κάνει λάθος στο όνομα μου, έχοντας βάλει επώνυμο και όνομα αντίστροφα, ωστόσο μετά από συνεννόηση με τα γραφεία της εταιρίας έγινε αλλαγή πληρώνοντας το αντίστοιχο ποσό. Σήμερα που έψαχνα για να δω αν έγινε η αλλαγή στο όνομα η πτήση δεν εμφανίζεται στον προσωπικό μου λογαριασμό και όταν προσπαθώ να την προσθέσω από την καρτέλα "προσθήκη νέου ταξιδιού" μου εμφανίζει το μήνυμα "Δεν βρέθηκε η κράτηση". Όταν δοκίμασα όμως να ψάξω την κράτηση μου από την καρτέλα (Οργανώστε --> η κράτηση μου) αυτή εμφανίζεται κανονικά. Θα μπορούσατε να μου διευκρινίσετε τι ακριβώς συμβαίνει και ενώ η κράτηση μου υπάρχει δεν εμφανίζεται στον λογαριασμό μου ;
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.263
Likes
7.826
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Θα πας εκεί κοντά στο χωριό σου σε ένα μέρος που λέγεται Δελφοί. Είναι εκεί μια τύπισσα, Πυθία τη λένε, που όλη την ώρα καπνίζει διάφορα. Θα τη ρωτήσεις, και θα σου πει με σιγουριά :)

(Αν κρίνω από προηγούμενες χρονιές, αρχές Οκτώβρη).
Ερώτηση για την Πυθία ! Το τριήμερο-τετραήμερο 28ης Οκτωβρίου και έχοντας το χειμερινό πρόγραμμα από Νάξο έχει αφήσει μία πτήση η οποία και είναι γεμάτη. Υπάρχει περίπτωση να σκεφτεί κάποιος ότι έκαναν μαλ@κι@α και να προσθέσουν άλλη ?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Εκλεισα business πτησεις για δικα μου ατομα. Σε ποιο σαλονι να πανε, με special assistance για κινητικη δυσκολια?
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Νομιζω εντος Schengen είναι κλειστό το lounge και σου δίνουν κουπονι. Δεν είμαι και σιγουρη καθως εχω απο αρχες Σεπτ να πεταξω απο εκει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom