Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
Καλησπέρα!
Από χτες αντιμετωπίζω προβλήματα με το aegean app.
Το έχω απεγκαταστησει και επανεγκατάστησει 2 φορές αλλά δεν δείχνει να βελτιώνεται.
Προσπαθώ να κάνω check in και ενώ έχω λάβει email με τις κάρτες επιβιβάσης στο μέιλ μου, στο app μου δείχνει την ειδοποίηση error 504 gateway time out.
Έχει συμβεί σε κάποιον κάτι παρόμοιο;
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Καλησπέρα!
Από χτες αντιμετωπίζω προβλήματα με το aegean app.
Το έχω απεγκαταστησει και επανεγκατάστησει 2 φορές αλλά δεν δείχνει να βελτιώνεται.
Προσπαθώ να κάνω check in και ενώ έχω λάβει email με τις κάρτες επιβιβάσης στο μέιλ μου, στο app μου δείχνει την ειδοποίηση error 504 gateway time out.
Έχει συμβεί σε κάποιον κάτι παρόμοιο;
Γενικά υπολειτουργει, δε μπαίνει η μου βγάζει error 504 τις τελευταίες μέρες, εμένα κάνω επανεγκατασταση και παίζει μετα την επόμενη μέρα χαλάει πάλι.
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
Γενικά υπολειτουργει, δε μπαίνει η μου βγάζει error 504 τις τελευταίες μέρες, εμένα κάνω επανεγκατασταση και παίζει μετα την επόμενη μέρα χαλάει πάλι.
Κατάλαβα! Έκανα τελικά check in μέσω της ιστοσελίδας και όταν έλαβα το μηνυμα για να ανοίξει το boarding pass ,τότε λειτούργησε επιτέλους και πλέον μου το εμφανίζει κανονικά.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Καλησπέρα!
Από χτες αντιμετωπίζω προβλήματα με το aegean app.
Το έχω απεγκαταστησει και επανεγκατάστησει 2 φορές αλλά δεν δείχνει να βελτιώνεται.
Προσπαθώ να κάνω check in και ενώ έχω λάβει email με τις κάρτες επιβιβάσης στο μέιλ μου, στο app μου δείχνει την ειδοποίηση error 504 gateway time out.
Έχει συμβεί σε κάποιον κάτι παρόμοιο;
Πριν ένα μήνα αντιμετώπισα το ίδιο πράγμα. Για τα σκουπίδια είναι η εφαρμογή
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
212
Likes
1.228
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αργεντινή
Γενικά υπολειτουργει, δε μπαίνει η μου βγάζει error 504 τις τελευταίες μέρες, εμένα κάνω επανεγκατασταση και παίζει μετα την επόμενη μέρα χαλάει πάλι.
Και εγώ αντιμετώπισα το ίδιο θέμα πριν περίπου ένα μήνα, δεν δούλευε ολόκληρη μέρα σχεδόν. Είχα κάνει ήδη check in , απλά δεν μπορούσα να ανοίξω το boarding pass στο αεροδρόμιο μέσω της εφαρμογής. Πήγα στο γκισέ κ μου το εκτύπωσαν .
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Και εμένα μου έκανε νούμερα η εφαρμογή. έκανα check in, ήρθε το email και στην εφαρμογη μου ξανά ζητούσε να κανω check και ξανα έκανα …..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Γράφετε για προβλήματα με την εφαρμογή, και δε γράφετε το πλέον στοιχειώδες: Μιλάτε για την εφαρμογή για iOS ή για την εφαρμογή για Android?
 

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.332
Σχεδόν πάντα τα προβλήματα οφείλονται στο backend τους που σπάει τα πάντα παντού (web/mobile), δε φταίει συνήθως συγκεκριμένη εφαρμογή.
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
212
Likes
1.228
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αργεντινή
Γράφετε για προβλήματα με την εφαρμογή, και δε γράφετε το πλέον στοιχειώδες: Μιλάτε για την εφαρμογή για iOS ή για την εφαρμογή για Android?
Εγώ σε IOS αλλά πριν λίγες ημέρες η αδερφή μου αντιμετώπισε και σε Android.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
εκει πανω στην Κηφισια
Πλέον δεν είναι στην Κηφησιά αλλά στο κτίριο 57 του Αεροδρομίου
ενα one way μια μερα του Μαρτιου
Η μέρα που λες, που από ότι είδα είναι Σάββατο, πουλάει από τις τελευταίες θέσεις, δηλαδή ναύλους Η και Μ. Μετά είναι μόνο ο Β και ο Y. Για αυτό είναι τόσο ακριβά...
Υπάρχει την ίδια μέρα στις 12:00 και η ταπεινή ΙΤΑ, με "μόλις" 129€
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom