Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Χριστουγεννιάτικες πτήσεις της aegean για κάποια νότια πόλη της Ισπανίας, Ανδαλουσία, δεν υπάρχουν? Ή είναι ακόμα νωρίς? Ή βγάζει μόνο εποχιακά το καλοκαίρι? Ευχαριστώ.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.649
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Χριστουγεννιάτικες πτήσεις της aegean για κάποια νότια πόλη της Ισπανίας, Ανδαλουσία, δεν υπάρχουν? Ή είναι ακόμα νωρίς? Ή βγάζει μόνο εποχιακά το καλοκαίρι? Ευχαριστώ.
Τα τελευταία χρόνια υπάρχουν μόνο εποχιακές και συνήθως πιο βολικές είναι οι πτήσεις για Μάλαγα. Οι πτήσεις ξεκινούν συνήθως Ιούνιο.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.352
Likes
5.007
Χριστουγεννιάτικες πτήσεις της aegean για κάποια νότια πόλη της Ισπανίας, Ανδαλουσία, δεν υπάρχουν? Ή είναι ακόμα νωρίς? Ή βγάζει μόνο εποχιακά το καλοκαίρι? Ευχαριστώ.
Τα ωράρια δεν είναι ότι καλύτερο.
we.png
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.649
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

manos777

Member
Μηνύματα
25
Likes
29
Καλημέρα, είμαστε ζευγάρι και θέλουμε να κλείσουμε δύο θέσεις με aegean, είμαι υποχρεωμένος να πληρώσω και για επιλογή θέσεων +3+9ε κλπ? αν όχι θα μας βάλουν μαζί?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Καλημέρα, είμαστε ζευγάρι και θέλουμε να κλείσουμε δύο θέσεις με aegean, είμαι υποχρεωμένος να πληρώσω και για επιλογή θέσεων +3+9ε κλπ? αν όχι θα μας βάλουν μαζί?
Θα σας βάλουν μαζί κατά 99% (μην κάνετε check in τελευταία στιγμή και δεν υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις)
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Καλημέρα, είμαστε ζευγάρι και θέλουμε να κλείσουμε δύο θέσεις με aegean, είμαι υποχρεωμένος να πληρώσω και για επιλογή θέσεων +3+9ε κλπ? αν όχι θα μας βάλουν μαζί?
Εχετε μια κρατηση για 2 ατομα ή 2 διαφορετικες?
 

nick07

Member
Μηνύματα
290
Likes
526
Καλημέρα, είμαστε ζευγάρι και θέλουμε να κλείσουμε δύο θέσεις με aegean, είμαι υποχρεωμένος να πληρώσω και για επιλογή θέσεων +3+9ε κλπ? αν όχι θα μας βάλουν μαζί?
Αν εχετε μια κρατηση και για τα 2 ατομα, θα σας κρατησουν 2 τυχαιες θεσεις διπλα-διπλα.
Αν ειναι ξεχωριστη κρατηση τοτε θα σας δωσουν τυχαιες θεσεις οποτε θα πρεπει ο ενας απο τους 2 να αγορασει θεση διπλα στον αλλον, αν ειναι light ναυλος και υπαρχει διαθεσιμη αδεια θεση διπλα σε καποιον απο τους 2 ή 2 θεσεις αν δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα. Αν εχετε flex η επιλογη standard θεσης ειναι δωρεαν.
 

GALERA

Member
Μηνύματα
85
Likes
96
Μπορεί να απαντάω αργά αλλα τουλάχιστον με flex ναύλο που θυμάμαι , επιλέγεις εσύ την θέση
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Έψαξα παλιότερα πόστ από δω και από κει αλλά δεν βρήκα απάντηση, παρά μόνο πείραγμα για την φίλη μου :bleh:, πότε φορτώνει τις πτήσεις για 31 Μαρτίου και μετά ?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Έψαξα παλιότερα πόστ από δω και από κει αλλά δεν βρήκα απάντηση, παρά μόνο πείραγμα για την φίλη μου :bleh:, πότε φορτώνει τις πτήσεις για 31 Μαρτίου και μετά ?
Σε καποια δρομολογια 11 μηνες πριν. Συνηθως τελος Αυγουστου βλεπω και τα award.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom