Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.268
Φυσικά και θα πληρώσω σε ένα ταξίδι μεγάλο αλλά και μεσαίο μπροστά θέση για να έχω μεγαλύτερη άνεση στις μπροστινές θέσεις.
Είναι μια ανάγκη που δημιούργησαν οι αεροπορικές από το τίποτα αλλά είναι άνεση όπως και να το κάνουμε. Δοκίμασε 4,5 ώρες πτήση για Λισαβώνα στις πίσω θέσεις στα νέο. Δεν παλεύετε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Φυσικά και θα πληρώσω σε ένα ταξίδι μεγάλο αλλά και μεσαίο μπροστά θέση για να έχω μεγαλύτερη άνεση στις μπροστινές θέσεις.
Είναι μια ανάγκη που δημιούργησαν οι αεροπορικές από το τίποτα αλλά είναι άνεση όπως και να το κάνουμε. Δοκίμασε 4,5 ώρες πτήση για Λισαβώνα στις πίσω θέσεις στα νέο. Δεν παλεύετε.
Εμεις; οι κοντες ειμαστε μια χαρα παντου και δεν κοστιζουμε τιποτε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είναι μια ανάγκη που δημιούργησαν οι αεροπορικές από το τίποτα αλλά είναι άνεση όπως και να το κάνουμε. Δοκίμασε 4,5 ώρες πτήση για Λισαβώνα στις πίσω θέσεις στα νέο. Δεν παλεύετε.
3 φορές το έκανα φέτος (06C με κουπόνι, 17C και 14D). Βραδινές πτήσεις, κανένα πρόβλημα (ελπίζω να μη ροχάλιζα δυνατά). Τα πλεονεκτήματα του να είσαι κάτω από το μέσο όρο ύψους στην Ελλάδα...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δε ξέρω αν έχει ερωτηθεί ξανά, έχει κανεις εμπειρία από το upgrade της Aegean ? Έχω κάνει προσφορά και περιμένω να δω αν θα πετάξω business.
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Δε ξέρω αν έχει ερωτηθεί ξανά, έχει κανεις εμπειρία από το upgrade της Aegean ? Έχω κάνει προσφορά και περιμένω να δω αν θα πετάξω business.
Ναι αμε! Με το challenge μια δυο μερες πριν την πτηση θα σου ερθει μηνυμα. Με το κουπονι μου εχει τυχει και μεσα στο αεροπλανο να μου πουν αν θελω να παω στην business
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
Δε ξέρω αν έχει ερωτηθεί ξανά, έχει κανεις εμπειρία από το upgrade της Aegean ? Έχω κάνει προσφορά και περιμένω να δω αν θα πετάξω business.
Έκανα προσφορά 2 φορές το minimum ποσό, δεκτές και οι δύο. Ενημέρωση με mail 1-2 μέρες πριν το ταξίδι, τη μία με πήραν τηλέφωνο νωρίτερα, καθώς έπρεπε να πληρώσω διαφορά φόρων
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Δε ξέρω αν έχει ερωτηθεί ξανά, έχει κανεις εμπειρία από το upgrade της Aegean ? Έχω κάνει προσφορά και περιμένω να δω αν θα πετάξω business.
Αν εχει διαθεσιμοτητα business το πιθανοτερο ειναι πως θα γινει δεκτη η προσφορα εκτος αν υπαρχουν κι αλλες υψηλοτερες προσφορες, οσες και η διαθεσιμοτητα των θεσεων, για την ιδια πτηση.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Ειχα κανα δυο χρόνια να ταξιδέψω με aegean και βλέπω πλέον δίνει μια βαλίτσα 8 κιλων στη βασική τιμή, χωρίς ομως δικαίωμα ουτε για μια μικρή γυναικεία τσαντα πχ.

Αυτό όμως που με "ξένισε" πολύ, είναι η χρέωση για ενα λάθος γράμμα στο όνομα.
Εβαλα "k" αντί για "c", ενημέρωσα την ιδια μερα για την αλλαγή και χρεώθηκα 23€ o_O:mad:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Αυτό όμως που με "ξένισε" πολύ, είναι η χρέωση για ενα λάθος γράμμα στο όνομα.
Εβαλα "k" αντί για "c", ενημέρωσα την ιδια μερα για την αλλαγή και χρεώθηκα 23€ o_O:mad:
Γιατι ενημερωσες? Εχουμε κανει πτησεις με μεγαλυτερα λαθη και δεν το προσεξε κανεις.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Δεν ήταν για μένα. Αν ηταν εννοείται θα το αφηνα έτσι (ηχητικά δεν έλλαζε κάτι), απλά δεν ηθελα ούτε για 1/οο να γίνει κάτι :(
Γιατι ενημερωσες? Εχουμε κανει πτησεις με μεγαλυτερα λαθη και δεν το προσεξε κανεις.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Σήμερα στην εφαρμογή δεν μου βγάζει καθόλου το αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης.... Συμβαίνει και σε άλλους?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom