Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μου φαινεται εντυπωσιακο αυτο που κανει παντως, οσες πτησεις εχω χρησιμοποιησει τα αεροπλανα εχουν πληροτητα πανω απο 95%, απο τις 300 θεσεις ειναι ζητημα να ειναι αδειες 10 καθε φορα.
Έχεις δει τιμές τελευταίας στιγμής Ryanair; Καλύτερα να κλείσεις business Aegean που έχεις και δυο βαλίτσες.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Έχεις δει τιμές τελευταίας στιγμής Ryanair; Καλύτερα να κλείσεις business Aegean που έχεις και δυο βαλίτσες.
Ολα θεμα προσφορας και ζητησης ειναι. Και ναι, γεβικως ακομα κ τελευταια στιγμη η ryan ειναι πιο φθηνη απο την aegean. Πχ για βρυξελλες απο αθηνα για την επομενη βδομαδα ειναι γεματες ολες οι πτησεις της FR ενω απο 7 εως 14 σεπτεμβρη οι τιμες κυμαινονται απο 190 εως 275 ευρω. Στην A3 για τις αντιστοιχες ημερομηνιες ειναι γυρω στα 270 εως 385 για την οικονομικη...
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Καλησπέρα, εχω μπει στο site της raynair αλλα για πτησεις Αθηνα Ρωμη δε δίνει καμία επιλογή ημερομηνίας.Μήπως γνωρίζεται γιατί?
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Ψαχνω μετά τια 8 ιανουαρίου.Εμένα συνεχίζει να διχνει ολους τους μηνες χωρις πτηση.
Τωρα πηγα στην αναζήτηση ανά μήνα και ψαχνω.
 

xristinag

Member
Μηνύματα
57
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
καλησπέρα!ακολουθεί χαζή ερώτηση για κάποιους... το fast track Και η προτεραιότητα επιβίβασης είναι το ίδιο????:rolleyes-80::rolleyes-80:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.809
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom