Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
μηπως ξερει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;
εκανα κρατηση και αγορά πτησηςμεσω app πριν 40 ωρες περίπου.
ενω η κρατηση φαινεται κανονικά στο app, ελεγχοντας την πιστωτική μ καρτα αν εχει γινει η πληρωμή, δεν βλέπω πουθενα να εχει γινει η πληρωμή του ποσού στην ράιαν.
Να ανησυχώ;
και ψάχνοντας για καποιο τηλεφωνο επικοινωνίας με την εταιρία δεν βρήκα κατι.
Μην ανησυχείς. Αν σου ήρθε αριθμός κράτησης είσαι οκ. Θα σου τα τραβήξουν από στιγμή σε στιγμή.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Νέα τρελή προσφορά για ταξίδια από 1 Απριλιο μέχρι τις 31 Ενδεχεται 2019. Και όμως αυτό είναι το επίσημο newsletter που στέλνει η εταιρία.
Screenshot_20190306-085810.jpg
 
Last edited by a moderator:

ayreonliv

Member
Μηνύματα
67
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Καλησπέρα,
Έχω κάνει κράτηση για Ρώμη και η rynair μου έστειλε τον κωδικό κράτησης και τα στοιχεία και επειδή έχω κλείσει θέσεις μου δίνει από τώρα να κάνω check in. Επειδή είναι η πρώτη φορά που πετάω με την συγκεκριμένη εταιρεία και κλείνω ηλεκτρονικά εισητήρια ήθελα να ρωτήσω αφού κάνω το check in μετά τυπώνω το Boarding pass? Πρέπει να τυπωσω και τα στοιχεία της κράτησης ή θα μου στείλουν το εισητήριο το οποίο πρέπει να τυπώσω?
Ευχαριστώ
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.418
Καλησπέρα,
Έχω κάνει κράτηση για Ρώμη και η rynair μου έστειλε τον κωδικό κράτησης και τα στοιχεία και επειδή έχω κλείσει θέσεις μου δίνει από τώρα να κάνω check in. Επειδή είναι η πρώτη φορά που πετάω με την συγκεκριμένη εταιρεία και κλείνω ηλεκτρονικά εισητήρια ήθελα να ρωτήσω αφού κάνω το check in μετά τυπώνω το Boarding pass? Πρέπει να τυπωσω και τα στοιχεία της κράτησης ή θα μου στείλουν το εισητήριο το οποίο πρέπει να τυπώσω?
Ευχαριστώ
Θα εκτυπώσεις τις κάρτες επιβίβασης, η κράτηση δε χρειάζεται...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Νέα τρελή προσφορά για ταξίδια από 1 Απριλιο μέχρι τις 31 Ενδεχεται 2019. Και όμως αυτό είναι το επίσημο newsletter που στέλνει η εταιρία.
View attachment 265240
Ενδέχεται 2019, ενδέχεται και 3019 (όταν ο Απρίλιος θα έχει 31 μέρες)!
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
μηπως ξερει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;
εκανα κρατηση και αγορά πτησηςμεσω app πριν 40 ωρες περίπου.
ενω η κρατηση φαινεται κανονικά στο app, ελεγχοντας την πιστωτική μ καρτα αν εχει γινει η πληρωμή, δεν βλέπω πουθενα να εχει γινει η πληρωμή του ποσού στην ράιαν.
Να ανησυχώ;
και ψάχνοντας για καποιο τηλεφωνο επικοινωνίας με την εταιρία δεν βρήκα κατι.
Στειλε τους στο messenger. Απαντούν αρκετά γρήγορα
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Ενδέχεται 2019, ενδέχεται και 3019 (όταν ο Απρίλιος θα έχει 31 μέρες)!
Είναι αυτό το καταπληκτικό σύστημα μετάφρασης που χρησιμοποιούν, αντί να πληρώσουν άτομο να κάνει τη μετάφραση, May 2019: τι Μάιος 2019, τι ενδέχεται 2019, πάλι καλά που δεν το μετέφρασαν «άμποτε» το 2019...
Όσο για το 31 Απρίλη, πού ξέρεις, μπορεί να έχουν προγραμματισμένες πτήσεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.558
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom