Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Δεν υπάρχει υποχρέωση να τα ανεβάσεις. Για διευκόλυνση γίνεται αυτό. Πχ. να μην χρειάζεται να τα ψάχνεις να τα βρίσκεις εκείνη την ώρα στο κινητό σου
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Δεν υπάρχει υποχρέωση να τα ανεβάσεις. Για διευκόλυνση γίνεται αυτό. Πχ. να μην χρειάζεται να τα ψάχνεις να τα βρίσκεις εκείνη την ώρα στο κινητό σου
δυο φορές χρησιμοποίησα την Ryanair το καλοκαίρι (εσωτερικό και εξωτερικό).
Τα πιστοποιητικά τα ανέβασα στο σύστημα.
Ειτε τα ανέβασα είτε οχι, μου τα ζητησαν να τα δουν εκτυπωμένα ή στο κινητο.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Οταν τα έχεις ανεβάσει και έχεις την εφαρμογή της Ryanair στο κινητό φαίνονται όλα μαζί με ένα σκρολάρισμα. Αυτό θυμάμαι από την τελευταία φορά. Δεν χρειαζόταν να ανοίγω ένα αρχείο και μετά να πρέπει να ανοίγω άλλο δεύτερο και μετά ένα τρίτο
 

Vira

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα, πετάω την άλλη βδομάδα με Ράιαν πρώτη φορά. Έχουμε κρατήσει συγκεκριμένες θέσεις, υπάρχει πιθανότητα κατά την επιβίβαση να μην τις "προλαβουμε"; Γιατί μας είπαν πως δεν γίνονται έλεγχοι και ο καθένας κάθεται όπου προλάβει
Ευχαριστώ
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.319
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Παιδιά καλησπέρα, πετάω την άλλη βδομάδα με Ράιαν πρώτη φορά. Έχουμε κρατήσει συγκεκριμένες θέσεις, υπάρχει πιθανότητα κατά την επιβίβαση να μην τις "προλαβουμε"; Γιατί μας είπαν πως δεν γίνονται έλεγχοι και ο καθένας κάθεται όπου προλάβει
Ευχαριστώ
Καλησπέρα.
Όχι δεν υπάρχει τέτοια πιθανότητα, ο καθένας υποχρεούται να καθίσει εκεί που αναγράφει η κάρτα επιβίβασης του, μην έχεις τέτοιο άγχος.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Παιδιά καλησπέρα, μόλις έκλεισα εισιτήρια με την Ryan και ουσιαστικά μου έχει ζητήσει μόνο τα ονόματα των επιβατών. Λογικά δεν θέλει πληροφορίες για τα ταξιδιωτικά έγγραφα? Αριθμός δελτίου ταυτότητας κλπ.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.319
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Παιδιά καλησπέρα, μόλις έκλεισα εισιτήρια με την Ryan και ουσιαστικά μου έχει ζητήσει μόνο τα ονόματα των επιβατών. Λογικά δεν θέλει πληροφορίες για τα ταξιδιωτικά έγγραφα? Αριθμός δελτίου ταυτότητας κλπ.
Αν κάνεις login στη σελίδα τους (ενδεχομένως και μεσω της εφαρμογής) θα μπορέσεις να προσθέσεις/τροποποιήσεις τα στοιχεία σου, τη ταυτότητα σου κτλ.
Κατά το check in μπορείς να ανεβάσεις και τα απαιτούμενα έγγραφα, όπως εμβολιασμό, τεστ και ότι αλλο θέλεις.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Αν κάνεις login στη σελίδα τους (ενδεχομένως και μεσω της εφαρμογής) θα μπορέσεις να προσθέσεις/τροποποιήσεις τα στοιχεία σου, τη ταυτότητα σου κτλ.
Κατά το check in μπορείς να ανεβάσεις και τα απαιτούμενα έγγραφα, όπως εμβολιασμό, τεστ και ότι αλλο θέλεις.
Έχω κάνει log in αλλά στα στοιχεία εκτός από το όνομα δεν υπάρχει καποια άλλη πληροφορία, ούτε υπάρχει πεδίο για να συμπληρωσω. Μου φαίνεται περίεργο γι αυτο ρωτάω.
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
773
Έχω κάνει log in αλλά στα στοιχεία εκτός από το όνομα δεν υπάρχει καποια άλλη πληροφορία, ούτε υπάρχει πεδίο για να συμπληρωσω. Μου φαίνεται περίεργο γι αυτο ρωτάω.
Αν εννοείς τα στοιχεια ταυτοποίησης, αριθμό ταυτότητας κλπ θα στα ζητήσει κατά το check in.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Παιδιά καλησπέρα, μόλις έκλεισα εισιτήρια με την Ryan και ουσιαστικά μου έχει ζητήσει μόνο τα ονόματα των επιβατών. Λογικά δεν θέλει πληροφορίες για τα ταξιδιωτικά έγγραφα? Αριθμός δελτίου ταυτότητας κλπ.
Για που ταξιδεύεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.237
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom