Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Φαντάζομαι δοκίμασες ξανά να βάλεις τα στοιχεία που σου ήρθαν με SMS στο check-in στην ιστοσελίδα της Ryanair.
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Εχω προσπαθήσει και από αλλο τηλεφωνο δεν γίνεται τίποτα

Προσπαθησα αρκετές φορές να κανω check in δεν δέχεται τα στοιχεία που δίνω
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
΄Τι άλλο μπορώ να κάνω επιτέλους; Εχω απογοητευθεί, ότι δεν υπάρχει λύση στο προβλημα μου
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εχεις δοκιμασει να βαλεις την ημερα που φευγεις,το αεροδρομιο που φευγεις και τον προορισμο σου,και δεν σου βγαζει τιποτα?

Συνηθως τα βγαζει αυτοματα.
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Εχω δοκιμάσει και τις δύο επιλογές αλλά δεν γίνεται τίποτα.

Οσο για τα υπόλοιπα στοιχεία πως να τα περάσω αφού δεν μου το επιτρέπει
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αγγελική μην αγχωνεσαι κατ'αρχην. Δοκίμασε πάλι αυριο, το check in γινεται από 15 μερες εως και 4 ωρες πριν την πτηση. Για να μην σου ερθει μειλ, υπαρχει περιπτωση να εγραψες λάθος το μειλ σου. Αν δεν τα καταφερεις και αυριο, μπορεις να επικοινωνήσεις σε αυτο το τηλεφωνο
Contacting Customer Service
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Όταν λες ότι δοκίμασες από άλλο τηλέφωνο μήπως εννοείς από άλλη συσκευή στο σπίτι;Γιατί ίσως να υπάρχει πρόβλημα στην γραμμή.
Εμένα πάντως κάποιος φίλος που πήρε τηλέφωνο αυτές τις ημέρες και συνεννοήθηκε μια χαρά.
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Δοκίμασα να τηλεφωνήσω και σήμερα αλλά τίποτα, (δεν με ακουνε) και απο το δικό μου τηλεφωνο και απο άλλο (διαφορετικό σπίτι)

Μπήκα για τσεκ ιν επίσης δεν έγινε τίποτα.

Βρήκα ένα μειλ της εταιρίας και τους έστειλα το πρόβλημα μου αλλά δεν απάντησαν.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Τι να πω Αγγελική.Είσαι άτυχη.
Τον κωδικό της κράτησης τον γράφεις σίγουρα έχοντας το πληκτρολόγιο στα Αγγλικά γράμματα ε;
Δοκίμασε σε περίπτωση που δεν το έχεις κάνει, στο option 1 αλλά και 2 να βάζεις την πτήση της αναχώρησης και όχι της επιστροφής.
Φοβάμαι πάντως πως θα έγραψες ίσως κάποιο γράμμα λάθος όταν έγραφες το mail σου για να κάνεις την κράτηση και για αυτό δεν το αναγνωρίζει αλλά και δεν έστειλε mail επιβεβαίωσης κράτησης.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.468
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom