Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Συγνώμη για τα κεφαλαία. Εκανα την κράτηση κανονικά για δύο άτομα, εφτασα μέχρι το τέλος εδωσα τα στοιχεια της καρτας αλλά το σύστημα με πεταξε εξω λόγω υπερβολικής καθυστέρησης. Το έκανα πάλι από την αρχή αλλά επειδή δεν είχα εκτυπωτή το αποθήκευσα στα αγαπημένα για να κάνω κάτι την επομενη ημέρα. Οταν άνοιξα τα αγαπημένα βρήκα το εξής :

A duplicate booking has been detected.
Please check your Email, if we are holding a reservation for you, an Email confirmation will be sent to you shortly.
If you need to make an additional booking for the same flight, with the same Passenger Name using the same credit card details please wait 60 minutes or use an alternative form of payment.
Do NOT rebook, duplicate reservations are non refundable.
Click this button to return to the Payment page.




Υπενθυμίζω ότι τα χρήματα τραβήχτηκαν από την κάρτα, δεν ηρθε email, ήρθε μήνυμα στο κινητό αλλά όταν μπαίνω να κάνω chek in μου βγάζει ότι δίνω λάθος στοιχεία
Copyright 2009 Ryanair Ltd.
 
Last edited by a moderator:

feugatos

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Brescia Verona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι στο όνειρο........
Συγνώμη για τα κεφαλαία. Εκανα την κράτηση κανονικά για δύο άτομα, εφτασα μέχρι το τέλος εδωσα τα στοιχεια της καρτας αλλά το σύστημα με πεταξε εξω λόγω υπερβολικής καθυστέρησης. Το έκανα πάλι από την αρχή αλλά επειδή δεν είχα εκτυπωτή το αποθήκευσα στα αγαπημένα για να κάνω κάτι την επομενη ημέρα. Οταν άνοιξα τα αγαπημένα βρήκα το εξής :

A duplicate booking has been detected.
Please check your Email, if we are holding a reservation for you, an Email confirmation will be sent to you shortly.
If you need to make an additional booking for the same flight, with the same Passenger Name using the same credit card details please wait 60 minutes or use an alternative form of payment.
Do NOT rebook, duplicate reservations are non refundable.
Click this button to return to the Payment page.




Υπενθυμίζω ότι τα χρήματα τραβήχτηκαν από την κάρτα, δεν ηρθε email, ήρθε μήνυμα στο κινητό αλλά όταν μπαίνω να κάνω chek in μου βγάζει ότι δίνω λάθος στοιχεία
Copyright 2009 Ryanair Ltd.
Για πότε έκανες κράτηση?check in μπορείς να κάνεισ 15 μέρες πριν την πτήση.
 
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
@feugatos Το quote το έκανες για αν διαβάσουμε για έκτη φορά το ίδιο μήνυμα?

@AGELIKH Έχεις ένα θέμα με τα διπλοποσταρίσματα και διπλοκρατήσεις, γενικότερα.
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Εκανα την κρατηση στις 30-4-2012. Η πτηση είνα για 18-5-2012.
Μηπως ξερετε καποιο e-mail της εταιρίας; Ευχαριστώ.
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Υπάρχει κάποιο email της ryanair;
Επίσης το ονομα του δικού μου email περιέχει κάτω παύλα (_), μήπως αυτό είναι το πρόβλημα;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Υπάρχει κάποιο email της ryanair;
Δεν υπάρχει email γιατί α) ο Ο' Λίρι θα έπρεπε να πληρώνει υπαλλήλους να απαντάνε τζάμπα και β) δε θα κέρδιζε χιλιάδες λίρες απ' τα πανάκριβα τηλεφωνικά νούμερα του Customer Service.
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Εχω παρει πάνω από δεκα φορες τηλεφωνο και μου λενε ότι δεν με ακούνε
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom