1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Δεκέμβριο 2015 - Μάρτιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Ερωτηση για ταξιδιωτικο πρακτορειο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γενικά Περί Ταξιδιών' που ξεκίνησε από το μέλος katkat, στις 23 Απριλίου 2008.

1. Earth Citizen

Earth Citizen Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ισλανδία
    Συγγνώμη, αλλά τι απάντηση περιμένεις να πάρεις τώρα σε αυτήν την ερώτηση που δε δίνεις καμία περαιτέρω πληροφορία;:rolleyes-80::rolleyes-80::rolleyes-80:
    Όπως και να έχει, το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να διαβάσεις τους όρους της κράτησής σου και γενικά ν' απευθυνθείς εκεί όπου έκανες την κράτηση.

maria84, pluss and mourohavlos like this.
  2. Vicks

Vicks Member

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους από εσάς έχετε ταξιδέψει με G Adventures πώς ήταν η εμπειρία.
    Σκέφτομαι να το κάνω για ταξίδι στην Ισλανδία, Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο. Με τις συνήθεις ταξιδιωτικές μου παρέες δε συμπίπτουν οι άδειες και επειδή θέλω να κάνω γύρο, δε θέλω να πάω εντελώς μόνη.
    Ευχαριστώ πολύ.

3. The Backpacker

The Backpacker New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Mars
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    latin america
    καλησπερα στη παρεα,ηθελα να ρωτησω μιας και δε βρισκω καποια προσφατη αναρτηση...
    kai λογω οτι δε βρισκω ατομα(οικονομικες δυσκολιες,υποχρεωσεις,χρονος,ορεξη)αποφασισα να το κανω με groyp.
    ποιο ταξιδιωτικο πρακτορειο θα μου προτεινατε για ενα ταξιδι οργανομενο με Group????αν εχετε καποια εμπειρια θα βοηθουσε,δεν μιλαω για μακρινο ταξιδι,αλλα Ευρωπη,μεση ανατολη..κατι κοντινο σχετικα,εiχa παει Βαρκελώνη πριν 10 χρονια χωρις group...
    Help...