Ιταλία Ερώτηση Σικελία, Κατάνια

olini1989

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
επίσης στην σελιδα των τραίνων δεν μου βγαζει δρομολογια απο παλερμο και κατανια
και ετσι οπως τα υπολογιζω θα ειναι 150 τα αεροπορικα +50 για την βαλιτσα +τα εισητηρια των τραίνων + μια διανυκτερευση στο παλερμο για να προλαβω τις πτησεις οποτε ξεφευγει παλι..:/
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
επίσης στην σελιδα των τραίνων δεν μου βγαζει δρομολογια απο παλερμο και κατανια
και ετσι οπως τα υπολογιζω θα ειναι 150 τα αεροπορικα +50 για την βαλιτσα +τα εισητηρια των τραίνων + μια διανυκτερευση στο παλερμο για να προλαβω τις πτησεις οποτε ξεφευγει παλι..:/
Δες εδώ δρομολόγια...
Orari e acquisto - Trenitalia
 

olini1989

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
και θα είναι τα ιδια και τον αυγουστο???
:S
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
τα δρομολόγια αλλαζουν από τις 12/6. θα προστεθούν δηλ μερικά ίσως, οι ώρες των υπαρχόντων δεν αλλάζουν συνήθως. δεν συνιστώ πάντως τη μετακίνηση με τραίνο. πιο γρήγορα κ πιο αξιόπιστα στο νησί τα λεωφορεία.

http://www.saisautolinee.it/ricerca/orari.asp
 

olini1989

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
το link σου σαμιον δεν ανοιγει
:/
μετα απο ολα αυτα που ειπατε και εψαξα για τις αεροπορικες προτιμω να παω με πλοιο αφου θα εχω και ενα σωρο αλλα πραγματα μαζι μου για εκει εκτος απο ρουχα και θα μου βγουνε σιγουρα πανω απο 20 kg oi βαλιτσες.
λεωφορειο απο bari μεχρι catania?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
το link σου σαμιον δεν ανοιγει
:/
μετα απο ολα αυτα που ειπατε και εψαξα για τις αεροπορικες προτιμω να παω με πλοιο αφου θα εχω και ενα σωρο αλλα πραγματα μαζι μου για εκει εκτος απο ρουχα και θα μου βγουνε σιγουρα πανω απο 20 kg oi βαλιτσες.
λεωφορειο απο bari μεχρι catania?
το λινκ ειναι απο αναζητηση, κοψε οτι ειναι μετα το .it και ανοιγει κανονικα.
για Κατανια να προτιμησεις το "ελληνικο" λεωφορειο Sicilia express με γραφειο Αθηνα. τηλεφωνο αν σε ενδιαφερει αυριο.
αλλιώς (πάλι αναζήτηση έκανα για σένα μη μου πεις πώς δεν ανοιγει..:)):
orari italia amm ATS biglietteria bus BARI
 

olini1989

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
ωρες ειδα τιμες δεν ειδα!!:Ρ
ναι θα με ενδιεφερε και το τηλ;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αμαν όλα στο πιάτο τα θες..:haha:δεν κοίταξες το λινκ που σου έδωσα?ήταν και οι τιμές εκεί...44Ε, υπέθεσα πως μιλάς ιταλικα.
info estese italia ATS biglietteria bus BARI
πάρε και τα τηλέφωνα του Sicilia τώρα...για να ρωτήσεις κι άλλα αύριο..:haha:
2108817585
6937898228
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Εχέτε υπόψη κάποιο όμορφο παραθαλάσσιο χωριουδάκι/κωμόπολη για ένα τριήμερο περιμετρικά της Κατάνια; Κάποια εμπειρία από Acireale και Santa Tecla; Οποιαδήποτε πρόταση στην περιοχή ευπρόσδεκτη :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εχέτε υπόψη κάποιο όμορφο παραθαλάσσιο χωριουδάκι/κωμόπολη για ένα τριήμερο περιμετρικά της Κατάνια; Κάποια εμπειρία από Acireale και Santa Tecla; Οποιαδήποτε πρόταση στην περιοχή ευπρόσδεκτη :)
με την Ταορμινα, σικελικο διαμαντι, σε λιγοτερο απο 1 ωρα αποσταση με τραινο κ λιγοτερο με ΙΧ ολα τα υπολοιπα ειναι απλα μετριοτητες κ πιο κατω...κατι λεει λιγο η Biancavilla αλλα πηγαινε Ταορμινα. για παραλια Λετογιαννι.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
με την Ταορμινα, σικελικο διαμαντι, σε λιγοτερο απο 1 ωρα αποσταση με τραινο κ λιγοτερο με ΙΧ ολα τα υπολοιπα ειναι απλα μετριοτητες κ πιο κατω...κατι λεει λιγο η Biancavilla αλλα πηγαινε Ταορμινα. για παραλια Λετογιαννι.
Τόσο όμορφη η Ταορμίνα; Λέγαμε για Acireale γιατί είναι πιο ηφαιστειακό το ανάγλυφο. Αίτνα έχεις ανέβει καθόλου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.278
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom