EasyJet Ερώτηση για easyjet

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
παιδια να ρωτησω κατι και εγω? ταξιδευω με easyjet στις 20 μαρτιου για βερολινο! εχω εκτυπωσει τα εισιτηρια ολα οκ! ομως παρατηρω οτι καποιες πληροφοριες στο εισιτηριο ειναι στα ελληνικα οπως πχ τα ονοματα των αεροδρομιων. λετε να αντιμετωπισω προβλημα στην πτηση απο βερολινο για θεσσαλονικη? επισης το εισιτηριο ειναι σε κολλα Α4 και κατω απο τις πληροφοριες που εχει ενα νορμαλ εισιτηριο εχει κατι διαφιμησεις απο εταιριες ενοικιασεων αυτοκινητων, πληροφοριες για βαλιτσες κτλ...θα ειμαι οκ?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν υπάρχουν πια εισιτήρια για να τυπώσεις... τους κωδικούς της κράτησης σου τύπωσες... αν τυπώσεις και τo boarding pass θα είσαι εντελώς ok... πήγαινε στο topic της easy διάβασε τις σχετικές οδηγίες και όλα θα πάνε καλά... μην ρωτάτε παρακαλώ συνέχεια τα ίδια και τα ίδια...
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
traveller αρχικα σ' ευχαριστω αλλα δε μπορω να πω πως καταλαβα! δηλαδη εγω αν παω με αυτα που εχω τυπωσει στο αεροδρομιο θα εχω προβλημα?
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Οχι δεν θα χεις προβλημα,και εμενα -που εκανα σημερα τσεκ ιν- τα ιδια εχει.αυτοι μονο σκαναρουν το μπαρκοουντ.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Τα Ελληνικά τα γράφουν για ευκολία, το Μπάρκόουντ μόνο σκανάρουν. Οπότε είσαι μια χαρά..
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Διάβασα ότι έχει αλλάξει το σύστημα και πρέπει να κάνεις τσέκιν και να τυπώνεις το boarding pass Αν δεν τυπώσει κάποιος το boarding pass από το σπίτι η δεν κάνει τσέκιν τι επιπτώσεις έχει;Πληρώνει κάποιο ποσό στο αεροδρόμιο όπως στην Ryanair;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλημερα, θυμαται κανεις αν βγαζει καποια εκπτωση-προσφορα η easyjet; νομιζω καποια εποχη ειχε βγαλει εκπτωση εξτρα! Ψαχνω για Λονδίνο τον Ιουνιο αλλα ειναι στα 200 ευρω!
 

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ταξίδι-Όνειρο
Λαπωνία, Καραιβική
καλα ρ παιδια αυτο το σαιτ της easy δεν μπαινει ποτε στην διαχειρηση κρατησεων? προσπαθω εδω κ μερες να κανω ckeck-in και δεν μπαινει..παντα γυριζει το κυκλακι επ απειρον..ε τι να πω πια..απαραδεκτοι.. και βερολινο που πηγα πριν εναν μηνα και εμπαινα στο σαιτ τους συχνα ,παλι μου το εκανε αυτο πολλες φορες... θελω να πω οτι γινεται καιρο και δεν το εχουν διορθωσει
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
30 μέρες πριν την πτήση πρέπει να μπεις.
 

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ταξίδι-Όνειρο
Λαπωνία, Καραιβική
ναι το ξερω δεν λεω αυτο..λεω οτι παντα κολλαει αυτο το σαιτ.. δηλαδη νταξει..δν πανε καλα
 

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ταξίδι-Όνειρο
Λαπωνία, Καραιβική
τοτε...μονο σ μενα γινεται αυτο ρ παιδια???
μολις βαζω τον κωδικο μ για να μπω στην διαχειριση κρατησεων...το κυκλακι γυριζει επ απειρον..κ στ τελος μ λεει οτι εληξε ο χρονος..κατι τετοιο..κ οχι μονο απο ενα πισι..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom