Εφαρμογη κινητού (προορισμοί)

gkTraveler

Member
Μηνύματα
30
Likes
22
Παιδιά, για εμάς που είμαστε περισσότερο "digital", είναι κανείς που χρησιμοποιεί κάποια (android) εφαρμογή για travel planning;

Ετοιμάζομαι για ταξίδι και έχω πετάξει όλα τα σημεία ενδιαφέροντος σε μια λίστα στα google maps, αλλά γίνεται ένα ψιλομπέρδεμα, ενώ αν τα χωρίσω σε διαφορετικές λίστες (αξιοθέατα, φαγητό κλπ) μπαίνοντας σε μία δεν βλέπω τα pins της άλλης. Θε ήθελα -αν μπορούσα- να έβλεπα κάπου όλα μου τα pins συγκεντρωμένα, αλλά ίσως με διαφορετικό pin icon ανά κατηγορία ή κάτι τέτοιο.

Κανά 2 εφαρμογές που είδα να αναφέρονται σε παλιά topics φαίνεται να μην υπάρχουν πια και κανά 2 που κατέβασα δεν μου φάνηκαν πολύ χρηστικές.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.501
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παιδιά, για εμάς που είμαστε περισσότερο "digital", είναι κανείς που χρησιμοποιεί κάποια (android) εφαρμογή για travel planning;

Ετοιμάζομαι για ταξίδι και έχω πετάξει όλα τα σημεία ενδιαφέροντος σε μια λίστα στα google maps, αλλά γίνεται ένα ψιλομπέρδεμα, ενώ αν τα χωρίσω σε διαφορετικές λίστες (αξιοθέατα, φαγητό κλπ) μπαίνοντας σε μία δεν βλέπω τα pins της άλλης. Θε ήθελα -αν μπορούσα- να έβλεπα κάπου όλα μου τα pins συγκεντρωμένα, αλλά ίσως με διαφορετικό pin icon ανά κατηγορία ή κάτι τέτοιο.

Κανά 2 εφαρμογές που είδα να αναφέρονται σε παλιά topics φαίνεται να μην υπάρχουν πια και κανά 2 που κατέβασα δεν μου φάνηκαν πολύ χρηστικές.
Ρίξε μια ματιά σε αυτό το θέμα όπου μεταφέρθηκε το μήνυμά σου.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.119
Likes
3.753
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Βρίσκεις και ακολουθείς το προτεινόμενο για τη συγκεκριμένη πόλη walking route του Lonely Planet ώστε να μη χαθείς στα πολλά ψαξίματα και προγράμματα. Πολλές φορές υπάρχουν περισσότερα του ενός, θεματικά walking routes για να γεμίσεις περισσότερες μέρες.
Τα walking routes από Loney Planet είναι διαθέσιμα στο διαδίκτυο δωρεάν ή μπορούμε να τα αγοράσουμε με κάποια συνδρομή σε εφαρμογή τους;
Το ρωτώ γιατί βρήκα σε μια εφαρμογή τέτοια αλλά με ετήσια συνδρομή.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.501
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τα walking routes από Loney Planet είναι διαθέσιμα στο διαδίκτυο δωρεάν ή μπορούμε να τα αγοράσουμε με κάποια συνδρομή σε εφαρμογή τους;
Το ρωτώ γιατί βρήκα σε μια εφαρμογή τέτοια αλλά με ετήσια συνδρομή.
Τα βρίσκεις στους έντυπους οδηγούς του.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.857
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom